Samsung Galaxy S25 با هوش مصنوعی قدرتمند Gemini Nano 2 گوگل عرضه می شود


Samsung Galaxy S25 با هوش مصنوعی قدرتمند Gemini Nano 2 گوگل عرضه می شود

سامسونگ رسما تایید کرده است که سری گلکسی اس 25 به لطف نسل دوم تراشه هوش مصنوعی Gemini Nano گوگل از قدرت هوش مصنوعی حتی بالاتری بهره خواهد برد.

Gemini Nano چیست؟

Gemini Nano مدل هوش مصنوعی گوگل است که در حال حاضر برای ارائه برخی از قابلیت‌های هوش مصنوعی روی دستگاه در گوشی‌های Samsung Galaxy S24+، S24 و S24 Ultra استفاده می‌شود. این تراشه اخیراً از طریق به‌روزرسانی One UI 6.1 به بسیاری از پرچمداران 2023 سامسونگ راه یافته است و به زودی برخی از ویژگی‌های جزئی Galaxy AI را به گوشی‌های هوشمند 2022 و 2021 اضافه می‌کند.

سامسونگ در حال برنامه ریزی هوش مصنوعی در گلکسی اس 25 است

به گزارش وب سایت کره ای Daum Herald Economy، مدیرعامل سامسونگ، چو چول مین، برنامه های سامسونگ برای Gemini Nano 2 و نسل بعدی Galaxy S25 را در انجمن نیمه هادی هوش مصنوعی مورد بحث قرار داد. این تا حدودی غیرمنتظره است، زیرا گوگل هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد جانشین ندارد جمینی نانو منتشر نشده

طبق گزارش ها، سامسونگ قصد دارد دوباره با گوگل برای پرچمداران 2025 خود همکاری کند و انتظار می رود هفته آینده جلسه ای با غول جستجو برگزار شود.

در حالی که تایید شده است که Gemini Nano 2 Large Language Model (LLM) با پرچمداران گلکسی S25 عرضه می شود، جزئیات پیشرفت های آن هنوز فاش نشده است. همچنین مشخص نیست که آیا ویژگی های آینده گلکسی AI به غیر از قیمت خود گوشی هوشمند، با قیمت بیشتری عرضه خواهند شد یا خیر.

در ماه فوریه، مدیرعامل Samsung Mobile Experience اعلام کرد که ویژگی‌های اضافی یا پیشرفته‌شده هوش مصنوعی ممکن است هزینه‌های بیشتری را در آینده متحمل شوند.

بیشتر بخوانید:

سامسونگ گلکسی اس 25 از تراشه هوش مصنوعی قدرتمندتر Gemini Nano 2 گوگل استفاده خواهد کرد.
جزئیات پیشرفت‌های Gemini Nano 2 و همچنین قیمت ویژگی‌های آینده Galaxy AI هنوز فاش نشده است.

__ مرجع اخبار فناوری __

نوشته‌های مشابه