26 سالگی دارا حیایی | امین حیایی در تولد 26 سالگی پسرش
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-02


گردآوری :


اشتراک گذاری :امین حیایی بازیگر توانمند و پر کار سینماست که در چند سال اخیر با داوری در عصر جدید در تلویزیون حضور یافت. او کارنامه پر باری دارد و تاکنون کارهای موفق زیادی انجام داده است.

بعد از چند سال از پخش سریال خواب و بیدار رازهایی درباره زندگی شخصی امین حیایی رو شد. او قبلا با بازیگر نقش همسر سروان جلالی با بازی دانیال حکیمی ازدواج کرده بود و حاضل این ازدواج پسری به نام دارا بود که از دید رسانه ها به دور مانده بود. امین که بعد ها با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد و این دو در کارهای مشترک فراوانی حضور یافتند. اما کم کم تصاویری از حضور پسر امین در سینما دیده شد که تصمیم داشت جا پای پدرش بگذارد و البته موفق نیز شد و تا کنون در اثار قابل دفاعی حضور داشته است. دارا ۲۶ ساله شد و تولدش را در کنار پدر جشن گرفت. ۲۶ سالگی دارا حیایی را در نیک صالحی ببینید.

۲۶ سالگی دارا حیایی

دارا نوشت :

و گذشت…

٢۶

امین حیایی در تولد ۲۶ سالگی پسرش

دارا با این تیپ در کنار پدرش تولد ۲۶ سالگی اش را جشن گرفت
امین و دارا حیایی

امین حیایی زمانی که ۲۲ ساله بود در سال ۱۳۷۱ با مونا بانکی پور ازدواج کرد اما زندگی مشترک آنها دوام چندانی نداشت و پس از به دنیا فرزندشان به جدایی و طلاق منتهی شد. بعد از طلاق حضانت دارا به مادرش سپرده شده بود و دارا با مادرش در کنار مادر بزرگ خود فرزانه داوری مدتی در خارج از کشور زندگی می کردند.نوشته‌های مشابه