یاسمن معاوی و همسرش | عکس های یاسمن معاوی و همسرش
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-10


گردآوری :


اشتراک گذاری :یاسمن معاوی بازیگری را در کلاس های بازیگری امین تارخ فرا گرفته و اکنون یکی از بازیگران آینده دار سینما و تلویزیون می باشد و با سریال گیلدخت به اوج شهرت رسید و این روزها در سریال بازپرس به کارگردانی احمد معظمی بازی کرده است.

بازیگر جوان کشورمان که با سریال گیلدخت خوش درخشید و بازی زیبایش مورد توجه قرار گرفت به تازگی در سریال بازپرس هنرنمایی کرده است. در ادامه عکس های از یاسمن معاوی و همسرش را در Niksalehi مشاهده کنید.

یاسمن معاوی و همسرش

یاسمن معاوی متولد مرداد ماه سال ۱۳۷۲ در تهران بازیگر ایرانی و اصالتا اهوازی است و دانش آموخته رشته نرم افزار می باشد.

اولین تجربه بازیگری معاوی نقش آفرینی در فیلم سینمایی غیرمجاز بوده است. او در فیلم های سینمایی ماهی سیاه کوچولو، دختر و کلاشینکف نیز فعالیت داشته است. و در فیلم های ماهی سیاه کوچولو ( مجید اسماعیلی) , دختر (رضا میر کریمی) و کلاشینکف (سعید سهیلی) بازی کرده است.

یاسمن معاوی

وی در فیلم کوتاه من بازیگر نیستم با مضمون اجتماعی که نگاه دیگری به مساله اعتیاد و زندگی زنان کارتن خواب دارد و می‌ خواهد بگوید کارتن خواب‌ ها از بدو تولد کارتن خواب نبوده اند و انتخاب‌ های غلط در ۲ راهی تصمیم‌ گیری، چنین سرنوشتی را برایشان رقم زده است بازی کرده بود.

عکس های یاسمن معاوی
یاسمن معاوی در نمایشگاه عکس

گفتنی است به تازگی یاسمن معاوی در نقش فیروزه در سریال گیلدخت بازی کرده است. «گیل‌ دخت» عنوان سریال تاریخی‌ است که به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی تولید شده است. فیلمنامه این سریال را مجید آسودگان به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما نوشته و نگارش آن حدود ۵ سال زمان برده است.

یاسمن معاوی و همسرش

بازیگر سریال بازپرس

«بازپرس» را حسین تراب‌نژاد بعد از تحقیق و پژوهش دو ساله و بررسی چند پرونده واقعی نوشته و احمد معظمی آن را کارگردانی کرده است. همچنین محمدرضا شفیعی نیز تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده دارد. یاسمن معاوی در سریال بازپرس بازی کرده است.

یاسمن معاوی در سریال بازپرس

محسن قصابیان، فرهاد قائمیان، محمدرضا شریفی‌ نیا، مهدی فخیم‌ زاده، فریبا کوثری، اندیشه فولادوند، سیدجواد هاشمی، سوگل طهماسبی، فریبا متخصص، ایوب آقاخانی، شهروز دل‌ افکار، کاظم هژیرآزاد، پوراندخت مهیمن، رسول نجفیان، مجید پتکی، یاسمن معاوی، هادی دیباجی، سیدمهرداد ضیایی، محسن بهرامی، شهین تسلیمی، حمیدرضا هدایتی، آذین احرامی، ستاره‌ سادات قطبی، سیامک راشدی، رضا مولایی، مرتضی طهرانی و… برخی بازیگران این سریال هستند.

بازیگران سریال بازپرس

یاسمن معاوی و همسرش

یاسمن معاوی بازیگر جوان کشورمان ازدواج کرده و به تازگی عکس های از نمایشگاه عکس منتشر کرد و تصاویری در کنار همسرش منتشر کرده که مورد توجه قرار گرفته است.

فیروزه در سریال گیلدخت

لازم به ذکر است که یاسمن معاوی بازیگر تازه کاری که این روزها اسم پدیده سینمای ایران را به یدک می کشد راجب موفقیتش در فیلم غیر مجاز توضیحات جالبی دادند . خانم معاوی اولین بازیگری خود را در یک فیلم سینمایی معروفی همچون غیر مجاز تجربه می کنند این در حالی است که نقش یک این فیلم را هم به عهده دارند.

یاسمن معاوی و همسرش
بازیگران سریال گیلدخت
عکس های اینستاگرام یاسمن معاوی

گردآوری گروه سینما در نیک صالحینوشته‌های مشابه