گوشی Moto E14 به زودی با ویژگی های منحصر به فرد وارد بازار می شود


گوشی Moto E14 به زودی با ویژگی های منحصر به فرد وارد بازار می شود

به نظر می رسد موتورولا در حال آماده شدن برای عرضه یک گوشی هوشمند میان رده جدید است. این شرکت قصد دارد یک سال دیگر معرفی کند موتور E13تا جانشین خود را Moto E14 با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی و شارژ سیمی 20 واتی معرفی کند.

با توجه به اینکه Moto E13 حدود یک سال است که عرضه شده است، به نظر می رسد زمان تغییر فرا رسیده است. موتورولا هنوز به دنبال به روز رسانی این دستگاه نیست و به جای آن بر گسترش سری Moto G تمرکز کرده است که اخیراً با Moto G64 عرضه شده است. این شرکت همچنین در اوایل این هفته سری Edge خود را با Edge 50 Fusion، Edge 50 Pro و Edge 50 Ultra به روز کرد.

با این حال، نشانه های اولیه مبنی بر آماده شدن موتورولا برای عرضه جانشین Moto E13 وجود دارد. همانطور که انتظار می رفت، به نظر می رسد این دستگاه با نام Moto E14 روانه بازار شود. تاکنون این دستگاه در پایگاه داده اداره تنظیم مقررات ارتباطات و دیجیتال دولت (TDRA) در امارات متحده عربی و پایگاه داده TÜV Rheinland مشاهده شده است. طبق معمول، TDRA شماره مدل و نام تجاری را ارائه می دهد.

در حالی که TDRA اطلاعات دیگری در مورد Moto E14 فاش نکرده است، TÜV Rheinland ظرفیت باتری آن را مشخص کرده است. به ویژه ظرفیت باتری آن 4850 میلی آمپر ساعت است که احتمالاً ظرفیت اسمی آن است. با در نظر گرفتن این موضوع، موتورولا ممکن است Moto E14 را با ظرفیت باتری معمولی تبلیغ کند که احتمالاً نزدیک به 5000 میلی آمپر ساعت خواهد بود. علاوه بر این، TÜV Rheinland بیان می کند که Moto E14 از شارژ سیمی تا 20 وات پشتیبانی می کند، متاسفانه، جزئیات دیگر در مورد سخت افزار، از جمله تاریخ عرضه، هنوز ناشناخته است.

__ مرجع اخبار فناوری __

نوشته‌های مشابه