کفش‌های تابستانی دخترانه | جدیدترین کفش‌های تابستانی دخترانه زیبا و شیک


کفش های بچه گانه تنوع زیادی دارند و از زیبایی خاصی برخوردارند . اما نکته بسیار مهم در انتخاب کفش کودکان آسایش پای آنها است که باید توسط والدین حتما در نظر گرفته شود.جدیدترین مدل کفش‌های تابستانی دخترانه را در نیک صالحی ببینید

مدل کفش‌های تابستانی دخترانه

کفش تابستانی باید دارای ویژگی‌های چون راحتی، سبکب و خنکی باشد.
کفش‌های پارچه‌ای، چرمی و روباز، بهترین نمونه از کفش‌های تابستانی برای بچه وبویژه دختربچه‌هاست.

مدل های زیبا و شیک کفش‌های تابستانی دخترانه

کفش‌های تسمه‌ای و روباز و جلوباز که در این مجموعه می‌بینید را می‌توان با شلوار، دامن، شلوارک و یک تاپ
پوشید و در دنیای بچه‌گانه غرق شد.
این کفش‌های مجلسی زیبا برای دختر کوچک شماست و در میهمانی‌ها خواهد درخشید.
چند نمونه از این کفش‌های تابستانی را با هم می‌بینیم.

کفش‌های تابستانی
کفش‌های دخترانه
کفش‌های تابستانی دخترانه
کفش‌های تابستانی دخترانه
کفش‌های تابستانی دخترانه

کفش‌های تابستانی دخترانه

آیا کفش برای سن کودک مناسب است؟

نوزادان و بچه‌هایی که چهار دست و پا راه می‌روند کفش نیاز ندارند. برای این کودکان پاپوش‌های نرم تهیه کنید که پاهایشان راگرم و راحت نگه‌دارد. پاپوش‌ها باید نرم و منعطف باشند و شکل آن‌ها با شکل پای بچه هماهنگ باشد.

کفش کودکان نوپای ۹ ماهه تا ۳ ساله باید شکافهای مناسبی برای تهویه داشته باشد. پای کودکان در این سن زیاد عرق می‌کند. برای کودکان در این سن به دنبال کفش‌های پارچه‌ای و کتانی باشید و از جنس‌های مصنوعی و نایلونی دوری کنید. علاوه براین بهتر است قسمت پنجه کفش در این سنین پهن، مرتفع و جادار باشد. در این سن بهتر است کفش‌ها مچ پاها را برای امنیت بیشتر موقع را‌ه‌رفتن بپوشانند.

در همین سنین کودکان باهوش دوست دارند کفش خود را بپوشند یا در بیاورند. کفشهای چسب‌دار از انتخاب‌های مناسب برای این دوره سنی هستند چون پوشیدن و درآوردن آن‌ها راحت است. کودک شما در این سن قرار نیست روی سطوح لیز و لغزنده بدون کمک راه برود، بنابراین کف کفش را نرم، صاف و بدون عاج انتخاب کنید تا باعث ایجاد اصطکاک با سطوح مختلف و زمین خوردن فرزندتان نشود. کفش فرزندتان را در این سن تا جایی که می‌توانید سبک انتخاب کنید. بچه‌ها در این سن با تلاش و صرف انرژی زیادی راه می‌روند.

آمازینگ _ مدیسه

نوشته‌های مشابه