کدام ماشین متفاوت است؟ بولتن


تست تشخیص ماشین های مختلف: آیا می توانید ماشین های مختلف را در بین ماشین های قرمز و آبی پیدا کنید؟ شما 5 ثانیه فرصت دارید تا این چالش را حل کنید. با این حال، به گفته سازنده تست های مختلف تشخیص ماشین، تنها افرادی با دقت و دید عالی می توانند این چالش را حل کنند. تو چطور؟

مطالعات نشان می دهد که بازی های ذهنی و پازل های بصری دقت و تمرکز شما را بر روی جزئیات بهبود می بخشد. چالش‌هایی مانند تست تشخیص ماشین‌های مختلف از شما می‌خواهد که روی جزئیات تصویر تمرکز کنید و حتی به کوچک‌ترین سرنخ‌ها نیز توجه کنید. این می تواند در بسیاری از زمینه ها مانند رانندگی، مطالعه و کار مفید باشد. حالا با انجام این تست چکش، لذت ببرید و ذهن خود را محک بزنید.

تست تشخیص ماشین های مختلف

تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا چندین خودرو را در رنگ های قرمز و آبی نشان می دهد. همه ماشین ها به جز یکی شبیه هم هستند. شما باید تعیین کنید که کدام ماشین جفت نیست.

زمان شما اکنون شروع می شود:

.

.

.

.

.

.

وقت تمام است. اگر توانستید تست تشخیص ماشین مختلف را در زمان تعیین شده حل کنید، به شما تبریک می گویم. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، نگران نباشید زیرا اکنون پاسخ را فاش می کنیم.

پاسخ

یک خودروی متفاوت در سمت راست عکس دیده می شود. هیچ ماشین قرمز دیگری شیشه های سفید و لاستیک های نارنجی ندارد.

خوانندگان عزیز خبرنامه، امیدوارم از تست تشخیص ماشین متفاوت خوشتان آمده باشد. همیشه از طریق بخش سرگرمی خبرنامه شما می توانید به آخرین آزمون ها، پازل ها، آزمون ها و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل، حتی می توانید این آزمون ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بیشتر خود هستند! شما همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما اینستاگرام و فیس بوک نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید.

نوشیدن یک فنجان چای و دمنوش گیاهی در روز به کاهش وزن شما کمک می کند تا جایی که می خواهید. دمنوش های گیاهی علاوه بر سم زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع ترین راه برای کاهش وزن و چربی سوزی نیز هستند و در مدت زمان کوتاهی فرم شگفت انگیزی خواهید داشت. برای شرکت در چالش کاهش وزن 7 کیلوگرمی در یک ماه، همین حالا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.نوشته‌های مشابه