کاهش موجودی بیت‌کوین به کمترین سطح ۶ ساله؛ تأثیر آن بر رالی صعودی اخیر چیست؟


زمان مطالعه: 2 دقیقه

در حالی که بیت کوین (BTC) در حوالی بالاترین سطح سالانه خود در نوسان است، گزارشی از شرکت کریپتوکوانت (CryptoQuant) نشان می‌دهد که عرضه موجود BTC در صرافی‌های متمرکز به کمترین میزان خود در شش سال اخیر رسیده است.
نهنگ‌ها معمولا وقتی بیت کوین‌های خود را به یک صرافی متمرکز انتقال می‌دهند که قصد فروش داشته باشند. در مقابل، وقتی آنها بیت کوین را از صرافی‌ها خارج می‌کنند، تصمیم به نگهداری کوین‌های خود در راه‌حل‌های خودحضانتی برای یک مدت طولانی را دارند.
از این رو، عرضه کم در صرافی‌های متمرکز معمولاً یک سیگنال صعودی برای دارایی‌های کریپتو محسوب می‌شود و نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران قصد ندارند دارایی‌های خود را به این زودی بفروشند. تیم کریپتوکوانت در همین راستا نوشت:

ما در چهل و پنجمین ماه کاهش عرضه هستیم.

در همین حال، تیم کریپتوکوانت در گزارش خود می‌گوید که بیت کوین ممکن است در ابتدای سال ۲۰۲۴ به محدوده قیمتی ۵۰ هزار تا ۵۳ هزار دلار صعود کند.

در نهایت، به گفته علی مارتینز، تحلیلگر معروف، بیت کوین اکنون حمایت پایداری در ۴۲،۷۰۰ دلار دارد، ولی اگر آن را از دست بدهد، ۳۸ هزار دلار منطقه حساس بعدی است که باید مراقب آن بود. با این حال، اگر بیت کوین به روند صعودی خود ادامه دهد، ممکن است به منطقه ۴۷،۳۰۰ دلار برسد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته کاهش موجودی بیت‌کوین به کمترین سطح ۶ ساله؛ تأثیر آن بر رالی صعودی اخیر چیست؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

در ادامه بخوانید :   باید و نبایدهای انتخاب درب حیاط مناسب

منبع خبر

نوشته‌های مشابه