چگونه کاری کنیم که مردها دلتنگ شما شوند و برای ارسال پیامک دیوانه شوند


در آرامش باش دوست من که وقت گذاشتی تا خودت را بشناسی و رشد کنی. نظر و تجربه خود را با ما در میان بگذارید تا همه بتوانیم کمک کنیم. ثبت نظر

چگونه کاری کنیم که مردها دلتنگت شوند و دیوانه شوند

آیا طرف مقابل اخیراً از شما فاصله گرفته است؟

آیا احساس می کنید همان کسی هستید که همیشه به دنبالش هستید؟

از از دست دادنش می ترسی یا می ترسی؟

اگر می ترسید او را از دست بدهید، به خودتان فکر کنید، شاید شما یک طرح رها کردن دارید، اما در این مقاله 10 استراتژی قدرتمند را نشان می دهیم که باعث می شود مرد نگران از دست دادن شما باشد.

چه مجرد و چه متاهل، این موارد می تواند برای شما مفید باشد.

اگر در این رابطه احساس قدردانی و غفلت می کنید، وقت آن رسیده است که دقیقاً بفهمید چگونه می توانید او را وادار کنید ارزش شما را ببیند، از شما قدردانی کند و شما را در اولویت زندگی خود قرار دهد. وقتی به او می گویی که تو را از دست داده، او برای پس گرفتن تو می جنگد.

جالب است بدانید از نظر عاطفی به او سیاه نمایی نخواهید کرد. در واقع، او خوشحال خواهد شد که شما این را یاد گرفته اید و می بینید که بهترین کار را برای رابطه انجام می دهد. وقتی این رفتار را درست انجام دهید، او بیشتر به سمت شما می آید.

همین الان خودتان را اندازه بگیرید و اگر هوش هیجانی ندارید یا ندارید پاداش بگیرید

این یک مسابقه با زمان است. برای هر سوال 20 ثانیه به شما داده می شود. اماده ای


20


اگر دو نفر از بسیاری جهات (خانوادگی، مالی، فرهنگی و …) با هم سازگاری داشته باشند، اما یکی از طرفین هنوز جذب دیگری نشده باشد، چه باید بکنند؟

مطالب این مقاله

نمایش

کدام جمله درست است؟

کدام جمله نادرست است؟

بزرگترین عاملی که زن و مرد را از هم جدا می کند چیست؟

با یک زن مسن ازدواج کنید؟

کدام عنصر در میان پیش بینی کننده های اصلی از هم گسیختگی یک رابطه است؟

مهمترین مهارتی که یک زن و مرد در زندگی نیاز دارند چیست؟

ویژگی اصلی زنان در مردان چیست؟

ازدواج یک مرد قدرتمند با یک زن قدرتمند چگونه است؟

زنی که معتاد است جذب مردی می شود که در بسیاری از موارد

تست دانش زناشویی

گمشده

تو باختی

اگر نیاز به یادگیری بیشتر دارید همین الان بیایید، تمامی آموزش های تلگرام رایگان است

هدف ما در موسسه ذهن موفق افزایش آگاهی است

در حال حاضر می توانید با عضویت در گروه تلگرامی Mindful Mind آموزش های رایگان ما را دنبال کنید

من برنده ام

شما برنده شدید

تبریک میگم، اطلاعات خیلی خوبی دارید

هدف ما در موسسه ذهن موفق افزایش آگاهی است

در حال حاضر می توانید با عضویت در گروه تلگرامی Mindful Mind آموزش های رایگان ما را دنبال کنید

اینها راه های قدرتمندی هستند که ترس شما از باخت را تغییر می دهد. شاید این روش ها برای برخی افراد جواب ندهد، اما برای بسیاری از مردان نوعی ترس از دست دادن شما ایجاد می کند و بنابراین سعی می کنند شما را داشته باشند.

البته اگر هیچ تعهدی با شما نداشته باشد و این روش ها تاثیری نداشته باشد

چگونه مردان را دلتنگ خود کنیم

  1. من می دانم چگونه بروم

هر روز که در یک رابطه هستید، انتخاب می کنید که آنجا باشید یا نه. همیشه باید به یاد داشته باشید که در هر زمانی که ارزش های شما نقض شد می توانید آن را ترک کنید

به طور کلی، اگر مردی بگوید که نمی تواند متعهد شود (یا نمی خواهد رابطه داشته باشد)، بعید است که تغییر کند، به خصوص اگر با او کنار بیایید. این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که زنان هنگام جستجوی عشق مرتکب می شوند

دامی که بسیاری از زنان در آن گرفتار می‌شوند زمانی است که مرد به آنها بفهماند که به آنها متعهد نیست (حتی در بسیاری از موارد صریحاً بیان می‌کند که نمی‌خواهد رابطه داشته باشد) و آنها با آن همراهی می‌کنند. چرا می گوید یا روشن می کند که رابطه متعهدانه نمی خواهد، اما زن تسلیم می شود. انگیزه او برای تغییر چیست؟ او آنچه را که می خواهد بدون نیاز به کسب آن به دست می آورد. او از دست دادن شما نمی ترسد و حضور شما را بدیهی می داند.

اگر مردی بداند که واقعاً می تواند شما را از دست بدهد، یا بازی خود را تغییر می دهد و به وضوح به شما متعهد می شود… یا شما را رها می کند.

چگونه کاری کنیم که مردها دلتنگت شوند و دیوانه شوند

و اگر او شما را ترک کند، این برای شما نیز یک برد است و وقت خود را برای او تلف نخواهید کرد.

مردها می توانند تفاوت بین زنی را که واقعاً می خواهد برود و زنی که نمی خواهد برود، تشخیص دهند. این «قدرت حرکت» است و درک آن مهم است. این در واقع یک قدرت است، اما باید بدانید که فقط یک تهدید نیست. این فکری است که وقتی به چیزی که نمی‌خواهید نه می‌گویید، به شما اجازه می‌دهد در واقع به آنچه می‌خواهید برسید.

بیشتر بخوانید: زنان را جذب کند

  1. به او فضا بدهید

وقتی به مردی فضای زیادی می دهید، باعث می شود از دست دادن شما بترسد. فضا قلب یک رابطه خوب است و باعث می شود وقتی در کنار شما نیستید دلش برای شما تنگ شود.

مردان برای پردازش احساسات، حل مشکلات و انجام کارها به فضایی نیاز دارند. آنها به این جنبه در زندگی خود نیاز دارند تا در بهترین حالت خود باشند. اگر رابطه شما این روند را متوقف کند، یک اثر موجی منفی به همه چیزهایی که با هم دارید ارسال می کند.

  1. در بهترین حالت ممکن باشید

حال خوب شما خلق و خوی شماست. وقتی در بهترین حالت خود باشید، بهترین رابطه را خواهید داشت.

10 راه برای دلتنگی یک مرد

وقتی کارهایی را انجام می‌دهید که دوست دارید و از خودتان مراقبت می‌کنید، این یک نقشه راه خودکار برای شادی درونی است و شما را درخشان می‌کند. وقتی از درون واقعاً خوشحال هستید، از بیرون می درخشید و عشق به سمت شما کشیده می شود. شما لحن عاطفی رابطه را تعیین می کنید و او به روحیه خوب شما پاسخ می دهد.

به رابطه خود به عنوان تنها چیزی که باید از آن خوشحال باشید نگاه نکنید. در عوض، آن را به عنوان چیزی ببینید که شما را خوشحال می کند و شادی را به شما باز می گرداند.

روحیه خوبی داشته باشید. این یک راه بسیار قدرتمند برای مقابله با اضطراب از دست دادن شما است.

4- ارسال پیامک و پیام های اجتماعی را به حداقل برسانید

بیشتر اوقات، زنان در تلفن های خود یا در رسانه های اجتماعی هستند و به سرعت پیام می فرستند یا دریافت می کنند. خیلی از مردها اینطور نیستند. خانم انتظار دارد که مرد به او پیام بفرستد یا سریع به او پاسخ دهد.

از تلفن فاصله بگیرید

5- نگویید احساس می کنید “او قدرت شما را نمی داند”

طبیعی است که در هنگام ناراحتی یا عصبانیت بیان کنید که از شما قدردانی نمی شود و مورد غفلت قرار می گیرید. ممکن است ایده خوبی به نظر برسد، اما فقط اوضاع را بدتر می کند.

در این صورت شما به عنوان فردی که همیشه در حال ناله و شاکی هستید شناخته خواهید شد. ظاهرا مردها از این متنفرند. این بلافاصله حال و هوای رابطه را پایین می آورد و او ترجیح می دهد هزاران کیلومتر از شما دور باشد.

بیشتر بخوانید: زنان را جذب کند

  1. روی تناسب اندام خود کار کنید

وقتی روی بهبود ظاهر خود تمرکز می کنید، او قطعا متوجه می شود و متوجه می شود که شما برای همه از جمله مردان دیگر جذاب تر هستید!

نکته اصلی این است که اگر تلاش‌های خود را افزایش دهید و ظاهر خود را خوب یا حتی بهتر از زمانی که قرار ملاقات را شروع کرده‌اید نشان دهید، ترس او از از دست دادن شما به سرعت افزایش می‌یابد. وقتی متوجه می شود که مردان دیگر به شما توجه می کنند، باعث می شود فکر کند شما را از دست داده است.

فقط به یاد داشته باشید که اگر او کار خوبی انجام می دهد، لازم نیست او را بترسانید.

  1. روی ظاهر خود تمرکز کنید

این به نکته قبل برمی گردد. آنچه مهم است این است که وقتی قرار ملاقات را شروع کردید چگونه بودید. وقتی سعی می کنید بفهمید چطور خوب لباس بپوشید و آرایش مو و آرایش خود را انجام دهید و هر کار دیگری که برای بهتر به نظر رسیدن خود انجام می دهید، می دانید.

وقتی همه این کارها را انجام می دهید و مردان دیگر متوجه شما می شوند، او متوجه می شود. او شروع به تعجب می کند: «چرا این کار را می کند؟ آیا او سعی می کند برای شخص دیگری خوب به نظر برسد؟ و طوری رفتار کند که احساس کند «می ترسم از دستت بدهم».

حال، اگر از قبل فردی هستید که همیشه زیبا به نظر می‌رسید، می‌توانید برای مثال موهایتان یا آرایش یا مخصوصاً کمد لباس‌تان را عوض کنید. او تعجب خواهد کرد که چرا این تغییر را ایجاد کردید. او نمی تواند فکر کند که آیا این به این دلیل است که شما می خواهید برای مردان دیگر جذاب باشید. آیا احساس شما نسبت به او تغییر کرده است؟ دلش برات تنگ شده

وقتی مردی از رفتن زنی نمی ترسد، دیگر مجبور نیست برای تامین عشق و توجه شما کار کند، او شما را راحت می یابد. مراقب این تکنیک باشید و مستقیماً به او نگویید که دلش برای شما تنگ شده است زیرا این خیانت محسوب می شود و به شدت نتیجه معکوس خواهد داشت و رابطه شما را بدتر می کند.

  1. من با دوستان بیرون می روم

داشتن یک زندگی شخصی به او می گوید که در موقعیت هایی هستید که می توانید دوستان خود را ملاقات کنید.

شما فقط به زندگی خود ادامه دهید و اجتماعی باشید. سرگرمی جدیدی را انتخاب کنید و کاری را انجام دهید که از آن لذت می برید. هر چه بیشتر از زندگی خود لذت ببرید، بیشتر دلتنگ شما خواهد شد.

به او وابسته نشوید، بلکه به زندگی خود نیز علاقه مند باشید.

  1. صمیمیت با او را افزایش دهید

به زمانی فکر کنید که احساس می کردید با شریک زندگی خود بسیار نزدیک و مرتبط هستید. همه ما برای ارتباط عاطفی با دیگران به این احساسات نیاز داریم. وقتی برای او منطقه امنی ایجاد می کنید تا خودش را ابراز کند، وقتی احساس کند از شما جدا شده است دلش برای شما تنگ خواهد شد. اگر مردی بگوید که از شما قدردانی می کند، این نشانه واضحی است که دوست دارد شما را در زندگی خود داشته باشد.

10 راه برای دلتنگی یک مرد

کاری کنید که او به راحتی مشکلات خود را با شما بیان کند.

  1. از او حمایت کنید

وقتی در زمینه خاصی از او حمایت می کنید، او عمیقاً با شما ارتباط برقرار می کند. دریافت این نوع حمایت از یک زن چیزی است که اکثر مردان آرزوی آن را دارند و حتی تا زمانی که آن را دریافت نکنند و احساس کنند ممکن است آن را از دست بدهند متوجه نمی شوند.

زمانی که به شما نیاز دارد در کنار او باشید و به او احساس حمایت بدهید.

به همین دلیل است که داشتن یک زن عالی در زندگی یک مرد می تواند بسیار با ارزش باشد (و زمانی که متوجه شدید، در زندگی او ضروری می شوید).

مراقب چیزهایی باشید که او را هیجان زده یا عصبانی می کند. آیا وقتی در یک برنامه تناسب اندام خوب است، انگیزه بیشتری پیدا می کند؟ آیا او همیشه بعد از کار حالش خوب است؟ آیا وقتی عادت دارد زود بیدار شود انگیزه بیشتری دارد؟ چه زمانی او شادترین است؟ چه چیزی او را متوقف می کند؟

دانستن این موارد به شما کمک می کند که او را بهتر بشناسید و بدانید چگونه از او حمایت کنید.

هنگامی که بدانید چه چیزی به او انگیزه می دهد (و چه چیزی او را بی انگیزه می کند)، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به او بازخورد بدهید و مشاهدات خود را با او در میان بگذارید. مردان دوست دارند مورد قبول و تایید زنان قرار بگیرند.

“من متوجه شدم که وقتی زود از خواب بیدار می شوید، بهره وری بیشتری خواهید داشت.”

“من متوجه شدم که وقتی به رژیم غذایی خود پایبند باشید، معمولاً خلق و خوی بهتری دارید.”

“من متوجه شدم که وقتی با این مرد بیرون می روید، معمولاً بعد از آن حال شما بد است.”

گفتن این چیزها برای او فوق العاده ارزشمند است و شما مستقیماً با قلب او صحبت می کنید. او احساس می کند به گونه ای دیده شده و درک می شود که هرگز با زن دیگری تجربه نکرده است.

وقتی فردی احساس می کند که شما می دانید چه چیزی او را امیدوار یا ناامید می کند، احساس می کند که از او حمایت می کنید.

در این مقاله، شما 10 کلید برای آنچه واقعاً قلب او را تحت تأثیر قرار می دهد و باعث می شود که مورد توجه و قدردانی شما قرار بگیرد، دارید. با او پیوندی منحصر به فرد و عمیق ایجاد خواهید کرد. وقتی با این بخش صمیمی او ارتباط برقرار می کنید، او شروع به صمیمی تر شدن می کند و به سمت شما می آید.

بیشتر بخوانید: روش های ابراز علاقه به همسر

3.2/5 – (86 امتیاز)

در آرامش باش دوست من که وقت گذاشتی تا خودت را بشناسی و رشد کنی. نظر و تجربه خود را با ما در میان بگذارید تا همه بتوانیم کمک کنیم. ثبت نظر

نوشته‌های مشابه