چهره جدید پسر کمد امیرسلیمانی
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-02


گردآوری :


اشتراک گذاری :شما در متن زیر موهای بلند و فرفری ایلیا پسر کمند امیرسلیمانی را خواهید دید. کمند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است. وی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی در حال حاضر یک پسر به نام ایلیا دارد که این پسر دارای موهای فرفری شبیه مادرش می باشد.

چهره جدید پسر کمد امیرسلیمانی با موهای فرفری اش را در تصاویر زیر خواهید دید. خانم کمند امیر سلیمانی با فیلم پدرسالار توانست خوش بدرخشد. این بانوی هنرمند در خانواده هنرمند بزرگ شده است. پدرش سعید امیرسلیمانی بازیگر است و تنها یک برادر کوچکتر از خود بنام «سپند» دارد. در ادامه چهره جدیدی از تنها پسرش به نام ایلیا را در متن خواهید دید.

چهره جدید پسر کمد امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی را همه مخاطبان تلویزیون با نقش آذر در سریال پدرسالار به خوبی می شناسند. این بانوی هنرمند کشورمان در خانواده هنرمند امیرسلیمانی متولد شد و از کودکی بازیگری را آغاز کرد.

سعید و سپند امیرسلیمانی پدر و برادر کمند امیرسلیمانی هستند و این بانوی هنرمند در سالهای ابتدایی جوانی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری به نام ایلیا است. در متن زیر چهره جدید ایلیا با موهای فرفری را خواهی دید.

ایلیا پسر خوش تیپ کمند امیر سلیمانی
عکس های کمند امیرسلیمانی و پسرش ایلیا

کمند امیرسلیمانی و پسرش ایلیا با چهره جدید

ایلیا پسر کمند امیرسلیمانی این روزها جوان رشیدی است که در کنار خانواده هنرمند امیرسلیمانی زندگی میکند.

کمند امیرسلیمانی فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ است.

شروع بازی از ۵ سالگی

اولین بار در سال ۱۳۵۷ وقتی ۵ ساله بود در سریال «هزار دستان» سر صحنه کار رفتم و طبق خواسته مرحوم علی حاتمی در صحنه ای به همراه لیلا حاتمی بازی کردم

بعد از تجربه سکانسی کوتاه در سریال «هزار دستان» سال ۱۳۵۹ در ۷ سالگی با نمایش «سنجاب ها» وارد کار تئاتر شدم.

همسر کمند امیرسلیمانی

ورقا عامری همسر کمند امیرسلیمانی است که در رشته عکاسی فعالیت میکند و این زوج هنرمند چند سال در دبی زندگی کردند و کمند امیرسلیمانی بعد از چند سال دوری از وطن باز به ایران بازگشت و فعالیت های هنری اش را از سر گرفت.نوشته‌های مشابه