پیشنهاد عجیب هکر کایبرسواپ برای بازگرداندن رمزارزهای سرقتی!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

فردی که مسئولیت هک صرافی غیرمتمرکز کایبرسواپ (KyberSwap) را بر عهده گرفته، خواسته‌های عجیب و شوکه‌کننده‌ای را از طریق پیام‌های آنچین در بلاکچین اتریوم مطرح کرده است.
این هکر که خود را «مدیر کایبر» می‌نامد، شرایط خود را برای بازگرداندن وجوه سرقتی اعلام کرده و خواستار کنترل کامل شرکت کایبر، دریافت اختیارات کامل مکانیزم حاکمیت آن، یعنی کایبردائو (KyberDAO) و همچنین، دسترسی به تمام دارایی‌های این شرکت (هم در زنجیره و هم خارج از زنجیره)، سهام، توکن‌ها، مشارکت‌ها و مالکیت معنوی آن، شده است.

در عوض، هکر یک تغییر ساختار جامع در کایبر را پیشنهاد کرده و قول داده که آن را به یک پروژه رمزارزی جدید تبدیل کند. شایان ذکر است که هکر پیشنهاد داده تا سهم مدیران را با ارزشی منصفانه خریداری کند، حقوق کارمندان باقی‌مانده را دو برابر کرده و برای کسانی که تصمیم به ترک پروژه دارند، یک پاداش خاتمه خدمت ۱۲ ماهه در نظر بگیرد. او به دارندگان توکن و سرمایه‌گذاران هم اطمینان داده که توکن‌های آنها ارزش خود را حفظ می‌کنند و به ارائه‌دهندگان نقدینگی، بازپرداخت ۵۰ درصدی برای جبران ضررهای اخیر ارائه می‌شود.
هکر کایبرسواپ تاریخ ۱۰ دسامبر را به عنوان ضرب‌الاجلی برای برآورده شدن این خواسته‌ها تعیین کرده و گفته که پس از آن، این پیشنهاد منتفی خواهد شد.
همان‌طور که در خبرهای قبلی مزارز نیوز هم گزارش شد، صرافی کایبرسواپ در تاریخ ۲۳ نوامبر، قربانی حمله هکرها شد و تقریباً ۴۷ میلیون دلار دارایی در چندین شبکه از جمله آربیتروم، اپتیمیسم، شبکه اصلی کایبر و پالیگان، تحت تأثیر این حمله قرار گرفت.

در ادامه بخوانید :   ۴۵ مدل طرح ناخن صورتی مرمری ترند سال ۱۴۰۲ | با هر شکل و مدل ناخنی، این طرح برازنده دستان شماست

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته پیشنهاد عجیب هکر کایبرسواپ برای بازگرداندن رمزارزهای سرقتی! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

منبع خبر

نوشته‌های مشابه