پسر نسرین مقانلو | اولین تولد ارشیا خلیلیان بعد از مرگ
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-06


گردآوری :


اشتراک گذاری :سال گذشته در چنین روزی بازیگر سریال مختارنامه با انتشار تصاویری تولد پسر بزرگش را تبریک گفت. ارشیا برای زندگی به ایران آمده بود و تصمیم داشت برای همیشه ماندگار شود ولی سرنوشت برای او تقدیر دیگری رقم زد.

خانم مقانلو که سال ها به عنوان یک هنرمند حرفه ای موفق شده بود در میان مردم محبوبیت و شهرت فراوانی به دست آورد یک مادر نمونه و عاشق بود که فرزندان بسیار خوبی تربیت کرده بود. فرزندان خانم مقانلو همراه پدرشان امریکا زندگی می کردند و پسر بزرگ خانم بازیگر که در یک فیلم هم با او همبازی بود تصمیم گرفته بود برای ادامه فعالیت های هنری اش به ایران بیاید و زندگی جدیدی را آغاز کند. اما مرگ ناگهانی تمام ارزوهای او را با خود به زیر خاک برد و مادرش را غمگین ترین زن دنیا کرد. تولد ۲۷ سالگی پسر نسرین مقانلو  بر سر مزارش را در نیک صالحی بینید.

پسر نسرین مقانلو

ویدیویی منتشر شده از نسرین مقانلو بر سر مزار فرزندش برای تبریک سال روز تولدش اشک همه را درآورد.

آخرین تولد ارشیا خلیلیان

آخرین تولد ارشیا خلیلیان
مرگ ناگهانی ارشیا خلیلیان

علت فوت ارشیا

خانم بازیگر دربراه علت فوت پسرش به تیم تحقیق گفت: «پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود اما ۱۰روز قبل برای دیدن من به ایران آمد.پسرم چندسال قبل درحادثه‌ای از ناحیه سردچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم اما پسرم فوت کرد.»

در ادامه بخوانید :   ایلان ماسک تولد سگ خود را جشن گرفت؛ میم کوین هم‌نام آن پرواز کرد!نوشته‌های مشابه