پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۳ اسفند ۱۴۰۲)


زمان مطالعه: 2 دقیقه

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو در امروز ۲.۷۲۹ تریلیون دلار است و ارز دیجیتال برتر، بیت کوین، ۵۱.۹۳ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۰.۶۸ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۷۲ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر رشدی ۰.۵۵ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۴۰۵۱ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال داگ ویف هت (WIF)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Dogwifhat امروز با رشد قیمتی ۱۷.۱۸ درصدی، در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Dogwifhat، نام رمزارزهای تورچین (RUNE) با ۱۷.۱۲ درصد افزایش قیمت و نیر پروتکل (NEAR) با ۱۵.۶۳ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال هلیوم (HNT) با ۴.۲۱ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Helium نیز، ارزهای دیجیتال کاسپا (KAS) با ۳.۶۰ درصد ریزش و مینا پروتکل (MINA) با ۳.۲۷ درصد افت قیمت، به ترتیب دومین و سومین رمزارزهای پرضرر بازار هستند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۳ اسفند ۱۴۰۲) اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه