پردیس کتاب مشهد | معرفی فروشگاه اینترنتی پردیس کتاب مشهد
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-20


گردآوری :


اشتراک گذاری :پردیس کتاب مشهد یکی از مراکز فرهنگی هنری مشهد به شمار می رود که توسط رضا رجب‌زاده در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بنا شده است. این کتاب فروشی شامل دو قسمت می باشد بخش اصلی که کتاب فروشی است و بخش دیگر شاما فروشگاه هست که میتوانید به آن سری بزنید.

پردیس کتاب مشهد از جمله بزرگ‌ترین کتاب فروشی خراسان به شمار می رود. این کتاب فروشی در سال ۱۳۹۵ شمسی تاسیس شد. رضا رجب‌زاده، موسس این کتابخانه است که ساخت این محیط فرهنگی بزرگترین رویای وی بوده است. علاوه بر بخش اصلی که شامل کتاب فروشی می باشد فروشگاه ها نیز دایر هستند.

پردیس کتاب مشهد

اگر از دوستداران فرهنگ و کتاب هستید و علاقه زیادی به مطالعه کتاب های دارید، این مکان بهترین جا برای شماست. شاید همیشه دنبال مکانی بوده اید که به انواع کتاب ها با موضوعات مختلف دسترسی داشته باشید و در فضایی رویایی باشید که دور تا دورتان پر از قفسه های کتاب باشد. پردیس کتاب مشهد دقیقا همان جایی است که انتظارش را دارید. میتوانید در آرامش و بدون دغدغه در آن وقت بگذرانید و لحظاتتان را گران‌بار کنید.

از مراکز فرهنگی هنری مشهد

پردیس کتاب مشهد (Book Pardis) در سال ۱۳۹۵ با مساحت ۱۰۰۰ مترمربع در خیابان ابن سینا مشهد (سه راه ادبیات) افتتاح شد که شامل سه طبقه‌ی مجزای فروشگاهی و فضایی هر چند مختصر در حیات خلوت می باشد و امکان کتابگردی در محیطی آرام را برای دوستداران کتاب و اهالی فرهنگ فراهم آورده است.

در ادامه بخوانید :   🌱 تعبیر خواب تخمه از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

تاسیس پردیس کتاب

اکثر کتاب‌خوان‌های قدیمی مشهد آقای رضا رجب‌زاده را می‌شناسند. همان کسی که ۴۰ سال با انتشارات امام محمد غزالی‌، (که البته با نام انتشارات امام معروف گشته است) در یک مغازه‌ ۴۰ متری واقع‌در چهارراه دکترای مشهد، به مرجع و منبع معتبری برای مردم کتاب‌دوست شهر تبدیل شده بود. مردی پر از دغدغه‌های

فرهنگی که به‌گفته‌ خودش پس از ۱۰ سال پیگیری مداوم بالاخره توانست مجوزهای لازم را برای ساخت بزرگ‌ترین رویایش بگیرد. او دومین شعبه‌ کتاب‌فروشی خودش را با کمک فرزندش، با نام «پردیس کتاب» در سال ۱۳۹۵ راه‌اندازی کرد. پردیس کتاب با سرمایه‌گذاری شخصی و بدون هیچ کمک دولتی و در منزل مسکونی شخصی جناب رجب‌زاده واقع‌در سه‌راه ادبیات مشهد احداث شده است.

از جاهای دیدنی مشهد

کتاب فروشی

پردیس کتاب مشهد یکی از مراکز فرهنگی هنری مشهد می‌باشد و در سال ۱۳۹۵ افتتاح شده است. این پردیس کتاب ۳ طبقه دارد و دارای مساحتی حدود ۱۰۰۰ متر مربع می‌باشد. آقای رضا رجب‌زاده که دارای انتشاراتی به نام امام محمد غزالی است حدود ۱۰ سال برای گرفتن مجوز و تاسیس پردیس کتاب تلاش کرد و سرانجام آن

را با هزینه شخصی خود احداث کرد. در پردیس کتاب مشهد انواع کتاب‌های درسی و غیر درسی، ایرانی و خارجی، انواع لوازم التحریر، مجسمه‌های زیبا، آلبوم‌های موسیقی، بازی‌های فکری مخصوص کودک و نوجوان و … موجود است.

از بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی‌ها

تاپ توریست، علی بابا،نوشته‌های مشابه