پازل تصویر کریپتو: آیا می توانید این معما را حل کنید؟


پازل تصویر رمزنگاری شده: به تصویر نگاه کنید و به این سوال پاسخ دهید: “آیا می توانید این معما را حل کنید؟” پازل ها و تست های هوش به ما امکان می دهد ضریب هوشی خود را اندازه گیری و ارزیابی کنیم. این تست ها با استفاده از سوالات و مسائل مختلف قدرت شناختی ما را به چالش می کشند.

در دنیای امروز، توانایی های ذهنی قوی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. بازی های مغزی و تست های ضریب هوشی راهی عالی برای بهبود ضریب هوشی و توانایی های شناختی شما هستند. پازل امروز مهارت های ریاضی شما را به چالش می کشد. اگر به ریاضی و ارز دیجیتال علاقه دارید این معما را حل کنید.

پازل تصویر رمزنگاری شده

در تصویر سه ارز دیجیتال وجود دارد: بیت کوین (BTC)، اتریوم (E) و وزیر ایکس (WRX). چالش بسیار ساده است، ابتدا باید ارزش هر ارز را پیدا کنید و سپس مجموع آنها را بدست آورید. این پازل ذهن تحلیلی و مهارت های ریاضی شما را نشان می دهد.

به یاد داشته باشید که شما 15 ثانیه فرصت دارید تا معمای تصویر رمزنگاری را حل کنید. حالا به تصویر زیر نگاه کنید:

.

.

.

.

.

.

پاسخ به پازل

وقتت تمام شده. اگر موفق شدید، تبریک می گویم، نشان دهنده قدرت روحی شماست.

به هر حال، اکنون زمان آن است که پاسخ معمای تصویر رمزنگاری را فاش کنیم.

اولین: B + B + B = 60، اگر سه بیت کوین برابر 60 باشد، ارزش هر بیت کوین باید 20 باشد.

دومین: ب – E – E = 0، بین سکه های منفی 2 اتریوم برابر با صفر است، یعنی مقدار هر اتریوم 10 است.

سوم: B – W – E = 5، بین سکه منفی و اتریوم منفی برابر با 5 است، بنابراین مقدار وزیر برابر با 5 است.

حالا که ارزش هر ارز را می دانیم، بیایید سوال آخر را حل کنیم. W + E + B

=> 20 + 10 + 5 = 35

بنابراین پاسخ معمای ارزهای دیجیتال 35 است.

خوانندگان عزیز خبرنامه، امیدوارم از پازل تصویر رمزنگاری لذت برده باشید. همیشه از طریق بخش سرگرمی خبرنامه شما می توانید به آخرین آزمون ها، پازل ها، آزمون ها و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل، حتی می توانید این آزمون ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بیشتر خود هستند! شما همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما اینستاگرام و فیس بوک نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید.

نوشیدن یک فنجان چای و دمنوش گیاهی در روز به کاهش وزن شما کمک می کند تا جایی که می خواهید. دمنوش های گیاهی علاوه بر سم زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع ترین راه برای کاهش وزن و چربی سوزی نیز هستند و در مدت زمان کوتاهی فرم شگفت انگیزی خواهید داشت. برای شرکت در چالش کاهش وزن 7 کیلوگرمی در یک ماه، همین حالا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.نوشته‌های مشابه