ویزای EB5 آمریکا ✔️ شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا


ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا چیست؟

ویزای EB5 آمریکا یک برنامه مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری است، سرمایه گذاران خارجی در یک پروژه تجاری آمریکایی پول سرمایه گذاری می کنند، در صورت تایید برنامه اقامت دائم و سپس تابعیت آمریکا را دریافت می کنند.

مراحل اخذ ویزای EB5 آمریکا چیست؟

مراحل اقدام برای این برنامه شامل انتخاب پروژه سرمایه گذاری، ارائه اطلاعات و اسناد مالی، تکمیل فرم I-526، تکمیل فرم های درخواست ویزا، مصاحبه و تایید امنیتی و تایید ویزا و ورود به ایالات متحده است.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری EB5 چه مدارکی لازم است؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت این ویزا شامل اطلاعات هویتی، مدارک مالی، تکمیل فرم های مشخص شده توسط وزارت مهاجرت آمریکا، سایر مدارک از جمله مشخصات کاری، سوابق قبلی، گواهینامه ها و مدارک تحصیلی و سوابق تجاری قبلی است، مدارکی که نشان می دهد پروژه مورد نظر می تواند باعث رشد اقتصادی در آمریکا و ایجاد شغل برای حداقل 10 آمریکایی شود.

هزینه ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا چقدر است؟

هزینه های ویزای EB5 ایالات متحده شامل هزینه های سرمایه گذاری، هزینه های وکیل مهاجرت، هزینه های درخواست ویزای دولتی و هزینه های پزشکی و امنیتی است.

مدت زمان صدور ویزای سرمایه گذاری eb5 چقدر است؟

مدت زمان صدور ویزای EB5 به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله مدت زمانی که آژانس مهاجرت برای رسیدگی به درخواست و تصمیم گیری نهایی، تعداد درخواست های موجود در صف، کامل بودن مدارک و اطلاعات ارائه شده توسط متقاضی می گذرد.

مزایای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای EB5 چیست؟

مزایای اصلی مهاجرت از طریق ویزای EB5 آمریکا، اخذ اقامت دائم آمریکا برای شما و خانواده تان به صورت مستقیم و برای مدت کوتاه است که به شما و همسرتان اجازه می دهد به صورت تمام وقت کار کنید، فرزندان خود را در مدارس دولتی به صورت رایگان و در دانشگاه ها با هزینه یک شهروند تحصیل کنید و راهی برای دریافت پاسپورت آمریکا باشد.

نوشته‌های مشابه