ولی نژاد: از سینمای شخصیت محور حمایت کنید


ولی نژاد: از سینمای شخصیت محور حمایت کنید

سینماپرس: فیلم «آسمان غرب» برای دومین اکران مردمی شب گذشته 11 اردیبهشت پذیرای مخاطبان خود در مرکز خرید لوتوس بود.

به گزارش سینماپرس به نقل از روابط عمومی پروژه، دومین اکران مردمی فیلم سینمایی «آسمان غرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد اصغری و تهیه کنندگی حبیب ولی نژاد شب گذشته 11 اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی لوتوس مال برگزار شد.

این اکران با حضور میلاد کیمرام، کریم امینی، کیوان آزاد، یوسف فروتن از بازیگران فیلم و حبیب ولی نژاد تهیه کننده برگزار شد و جشن تولد میلاد کیمرام در جمع دوستداران سینما برگزار شد.
حبیب ولی نژاد تهیه کننده پیش از نمایش فیلم ضمن خیر مقدم به حضار گفت: امیدوارم از فیلم لذت ببرید و از سینمای قهرمان محور حمایت کنید.

میلاد کیمرام سپس گفت: سال نو را به شما تبریک می گویم و خوشحالم که امشب شما را اینجا می بینم. آرزو می کنم که قلب مردم کشورم همیشه خوب باشد و هرکس شما را آزار دهد به سزای اعمالش برسد.
وی ادامه داد: ممنون که در این شرایط سخت به سینما آمدید و از این گونه فیلم هایی که نام آن را سینمای قهرمان محور گذاشته ایم و کمتر ساخته می شود، حمایت می کنید.
به هر حال بازیگر نقش خلبان شیرودی در فیلم آسمان گرب گفت: نسل امروز باید این فیلم ها را ببیند. شاید بتوان تا حدودی جلوی آن را گرفت، اما تلاش برای ندیدن شما به جایی نمی رسد. حتما بدانید این فیلم ها به امید خدا و رحمت شما تماشا خواهند شد و در تاریخ ثبت خواهند شد.

فیلم آسمان غرب روایتی شخصیت محور از حماسه آفرینی شهید علی اکبر شیرودی خلبان کبری نیروی هوایی ارتش و گروه همرزمانش در اولین روزهای جنگ غافلگیرکننده غرب کشور را به تصویر می کشد. برای دفاع از میهن
بازیگران این اثر عبارتند از؛ میلاد کیمرام، امیرحسین آرمان، نادر فلاح، آرمین رحیمیان، کریم امینی، روح الله زمانی، راحله لطفی، محمدرضا صولتی، پیام اینالوی، یوسف فروتن، احسان عباسی، صفرمحمدی، کیوان آزاد، مهران میرزایی، احسان صاحب عبدالزمان. مجیدی، رامین قربانی، مجتبی واشیان، پرهام غلاملو، سامیه مهری، نیوشا علیپور، امیرحسین شام بیاتی، توران یاقوتی و با حضور پر افتخار تورج الوند و نسیم ادبی.
این اقدام هوایی محصول بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره با مشارکت ارتش جمهوری اسلامی ایران و پخش این فیلم بر عهده موسسه بهمن سبز است.

نوشته‌های مشابه