ورود برای همه کاربران در دسترس نیست


OpenAI دچار اختلالات متعددی شد، از جمله افزایش نرخ خطا که بر ایجاد فایل تأثیر می‌گذارد و یک مدل دقیق تنظیم شده، و ورود ChatGPT برای کاربران خارج‌شده، از جمله مشترکین Plus، در دسترس نبود.

اسکرین شات از OpenAI، ژوئن 2023

کاربران می‌توانند از گزینه‌های ورود به سیستم مانند ورود با Google استفاده کنند اما پیام زیر را در داشبورد ChatGPT خود دریافت کردند. برخلاف قطعی قبلی ChatGPT، مشترکین Plus پیوند ورود جایگزینی دریافت نکردند.

اسکرین شات از ChatGPT، ژوئن ۲۰۲۳

همین اتفاق هنگام دسترسی به ChatGPT در مرورگر تلفن همراه مانند Google Chrome رخ داد.

کاربران می توانند وارد برنامه ChatGPT iOS شوند، که می تواند از Bing برای بررسی اینترنت برای اطلاعات بیشتر در مورد قطع استفاده کند.

اسکرین شات از ChatGPT، ژوئن ۲۰۲۳

مشکلات ChatGPT و ورود به سیستم در Downdetector ظاهر شد.

اسکرین شات از Downdetector، ژوئن 2023

OpenAI کاهش ورود ChatGPT را اجرا کرد و به نظارت بر وضعیت ادامه داد تا به کاربران کمک کند تا دوباره به چت ربات هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنند.

مسائل مربوط به ایجاد فایل و مدل تنظیم دقیق هنوز تحت بررسی است.

اسکرین شات از OpenAI، ژوئن 2023

نشانگر آپتایم OpenAI مشکل ورود ChatGPT را به عنوان یک قطعی بزرگ علامت گذاری کرد.

اسکرین شات از OpenAI، ژوئن 2023

ChatGPT توانست از Bing برای توضیح بیشتر این حادثه استفاده کند.

اسکرین شات از ChatGPT، ژوئن ۲۰۲۳

اولین منبع اطلاعات سایتی شبیه به Downdetector بود که نشان می داد مشکل ورود به ChatGPT حل شده است.

با این حال، دومین منبع اطلاعات مقاله‌ای بود که یک رویداد ورود به سیستم را از دسامبر 2022 پوشش می‌داد. بنابراین اطلاعات کاملاً صحیحی در مورد آن حادثه نیست، اما تلاش خوبی در حالی که مرور Bing در مرحله بتا/تجربی است.

کاربران می‌توانند برای به‌روزرسانی‌ها در صفحه وضعیت OpenAI از طریق ایمیل یا پیام متنی ثبت‌نام کنند تا از رفع مشکلات مطلع شوند و به‌روزرسانی‌هایی را در مورد آخرین قطع‌هایی که ممکن است بر کاربران ChatGPT، OpenAI API، Labs و Playground تأثیر بگذارد، دریافت کنند.

به روز رسانی: از ساعت 14:15 PST، OpenAI همه مشکلات مربوط به ورود به ChatGPT و افزایش نرخ خطا را که بر فایل‌ها و ایجاد مدل به‌خوبی تنظیم شده تأثیر می‌گذارد، حل کرده است.


تصویر ویژه: Shutter.Ness/Shutterstockنوشته‌های مشابه