همکاری با چین لینک، دستاوردی بزرگ برای فلوکی!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن‌فای (TokenFi)، پروژه جدید اکوسیستم فلوکی (FLOKI) با توکن بومی TOKEN، پلتفرم توکنیزه‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) خود را در سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد کرد.

این اقدام، در تلاش برای تصاحب بخشی از صنعت رو به رشد توکنیزه‌سازی صورت می‌گیرد که پیش‌بینی می‌شود ارزش آن تا سال ۲۰۳۰ به ۱۶ تریلیون دلار برسد.

تیم فلوکی اعلام کرده که برای پشتیبانی فنی از پلتفرم آتی خود، با چین لینک همکاری خواهد کرد. طی این همکاری، پلتفرم توکنیزه‌های توکن‌فای از محصولات شاخص چین لینک مانند پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای (CCIP) و اثبات ذخایر (PoR) آن استفاده خواهد کرد.

همکاری توکن‌فای با چین لینک با توجه به سابقه طولانی چین لینک در ارائه زیرساخت‌های فناوری RWA، یک دستاورد قابل‌توجه است.

علاوه بر این، تیم توکن‌فای روی اجرای استاندارد ERC-3643 هم کار می‌کند. این استاندارد امکان کنترل بیشتر دارایی‌های توکنیزه‌شده توسط خود کاربران را فراهم می‌کند. توکن‌فای ادعا می‌کند که تاکنون ۲۸ میلیارد دلار دارایی با استفاده از این استاندارد روی زنجیره آورده شده است.

در همین حال، گزارش‌های دیگر هم حاکی از آنند که فلوکی (Floki) اخیراً از نظر فعالیت اجتماعی بر بخش رمزارزهای بازی‌ و متاورسی نیز تسلط یافته و بیش از ۲۰ میلیون تعامل داشته است.

تعاملات اجتماعی در رسانه‌های اجتماعی شامل اشتراک مجدد پست، لایک‌ها و نظرات بوده و افزایش آن، نشان‌دهنده افزایش تبلیغات و بحث و گفت‌وگو پیرامون پروژه فلوکی است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته همکاری با چین لینک، دستاوردی بزرگ برای فلوکی! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

در ادامه بخوانید :   جومونگ ۳ به تلویزیون آمد

منبع خبر

نوشته‌های مشابه