همسر کیلین مورفی | با همسر کیلین مورفی که از خودش بزرگتر است آشنا شوید


ستاره برنده اسکار زندگی آرام و بی حاشیه ای دارد و در کنار همسرش ایوان و فرزندانش عاشقانه زندگی می کنند و همسرش در مراسم اسکار وی را همراهی کرده است. در ادامه عکس های از همسر کیلین مورفی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

همسر کیلین مورفی

ایوان مک‌گینس ۵۱ ساله، در مراسم شب گذشته جوایز اسکار در کنار همسرش کیلین مورفی که برنده جایزه اسکار شد حضور داشت.

مورفی، پس از کسب اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد به خاطر بازی در فیلم اوپنهایمر ساخته کریستوفر نولان، در سخنرانی‌اش روی صحنه از همسرش به خاطر اینکه در زندگی و هنر شریک زندگی‌اش بوده تشکر کرد.

مک‌گینس ایرلندی که از این بازیگر هالیوودی دو پسر دارد، شب گذشته با آرایش گوتیک روی فرش قرمز ظاهر شد.

کیلین مورفی ۴۷ ساله با وجود شهرت روزافزون خود طی چند سال اخیر، توانسته زندگی خانوادگی آرامی داشته باشد که بخشی از آن به لطف حمایت بی‌دریغ همسرش ایوان بوده است.

کیلین مورفی و همسرش

این بازیگر ماه گذشته در مصاحبه با رادیو بی‌بی‌سی گفت که همسرش در هماهنگی و سازگار شدن او با هالیوود نقش مهمی داشته است. او توضیح داد که چگونه جنبه‌های فرعی بازیگر بودن، مثل راه رفتن روی فرش قرمز، برایش چالش‌برانگیز بوده است.

کیلین در این باره گفت: «هنوز با آن راحت نیستم. باید انتخاب کنی که از آن لذت ببری و می‌توانی آن را در مغزت انجام بدهی.»

با این حال ادامه داد که بودن ایوان در کنارش در سال جاری این کار را آسان‌تر کرده است. او گفت: «همسر و فرزندانم کنارم بودند و این دوست داشتنی بود. باید احمق باشی که از آن لذت نبری.»

ایوان همسر کیلین مورفی

زندگی شخصی برنده جایزه اسکار

مورفی با اشاره به همسرش گفت: «داشتن یک پایگاه واقعاً امن و محکم مهم است. باید آن مکان امن را داشته باشی. درست مثل یک جزیره برای راحتی و آسایش است.»

او همچنین گفت: «واقعاً تعیین‌‌کننده است. فکر نمی‌کنم بدون آنها (خانواده) می‌توانستم از عهده هیچ‌کدام از این کارها که حرفش را زدیم بربیایم. این مهم‌ترین چیز برای من بود. داشتن آن بچه‌ها و بزرگ کردنشان.»

این زوج که همواره تلاش کرده‌اند از کانون توجهات دور بمانند اکنون بیش از ۲۸ سال است که با هم زندگی می‌کنند و دو پسر دارند.

کیلین و ایوان اولین بار در دهه ۱۹۹۰ زمانی که او در حال بازی در نمایشنامه ای به نام «خوک‌های دیسکو»، درباره دو نوجوان ایرلندی، بود ملاقات کردند.

پس از اجرای موفقیت‌آمیز در دوبلین، این نمایش به ادینبورگ، لندن، استرالیا و ایالات متحده رفت و به این ترتیب ایوان مک‌گینس، موسیقیدان ایرلندی هم در این پروژه همراه شد.

کیلین مورفی و فرزندانش

ایوان در کیلکنی ایرلند بزرگ شد و در موسسه فناوری کورک تحصیل کرد. گفته می‌شود در سال ۲۰۰۱، این زوج به لندن نقل مکان کردند تا ایوان بتواند برای کارشناسی ارشد خود در کالج سلطنتی هنر تحصیل کند.

عموی ایوان، جیم مک گینس، سیاستمدار ایرلندی است و پدربزرگش مایکل مک‌گینس نیز طبق گزارش‌ها، طولانی‌ترین مشاور شورای کیلکنی از سال ۱۹۵۹ تا ۱۹۹۹ بوده است.

کیلین مورفی

ایوان مک‌ گینس همسر کیلین مورفی

این زوج در سال ۲۰۰۴ ازدواج کردند و طبق گزارش‌ها این مراسم را در باغ انگور پدر ایوان در فرانسه برگزار کردند. هرچند خودشان هرگز علناً در مورد این موضوع اظهارنظر نکرده‌اند.

سال بعد کیلین و ایوان اولین پسر خود به نام مالاچی را به دنیا آوردند. فرزند دومشان، آران نیز در سال ۲۰۰۷ به دنیا آمد. با آنکه در آن زمان در لندن زندگی می کردند، کیلین و ایوان تصمیم گرفتند برای بزرگ کردن خانواده جوان خود به دوبلین بازگردند.

کیلین مورفی و همسرش ایوان

مورفی در این باره به گاردین گفت: «فکر کنم می‌خواستیم آنها ایرلندی باشند. فوق‌ العاده است که چقدر سریع لهجه‌ ایرلندی‌شان شکل گرفت.»

در سال ۲۰۰۵، کیلین هرگونه احتمال مهاجرت به ایالات متحده برای کار را رد کرد و از ایوان به دلیل حمایت مداومش تمجید کرد. او به نشریه پیپل گفت: «من نیازی به زندگی کردن در لس‌آنجلس ندارم. این‌طوری از خانواده‌ام خیلی دور می‌شوم و هرگز نمی‌توانم آنها را ببینم.»

در حالی که طی دو دهه گذشته کیلین مورفی در حرفه خود به اوج رسیده،‌ ایوان هم فیلم‌های کوتاه و آثار هنری تجربی خلق کرده است.

روزیاتو

نوشته‌های مشابه