همسر نیلوفر کوخانی | عکس های نیلوفر کوخانی بازیگر سریال همه گیری


نیلوفر کوخانی که در سریال های همبازی , سرجوخه , خانه امن , تاریکی شب روشنایی روز و چرخ فلک در سریال همه گیری به کارگردانی محمدصادق بکتاشیان در نقش متین امینی سوپروایزر بیمارستان در این سریال حضور دارد.

بازیگر جوان کشورمان بعد از بازی در سریال های سرجوخه و خانه امن این بار در سریال همه گیری در نقش کادر درمان تجربه متفاوتی را کسب کرده است. در ادامه عکس ها و همسر نیلوفر کوخانی را در Niksalehi مشاهده کنید.

همسر نیلوفر کوخانی

نیلوفر کوخانی متولد ۲ شهریور ۱۳۷۰ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است و فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی و دانش آموخته طراحی لباس و دیزان از مجتمع فنی تهران می باشد که تجربه دستیاری و برنامه ریزی را هم دارد. گفته می شود این بازیگر جوان ازدواج کرده اما اطلاعاتی از همسرش و زندگی شخصی اش در دسترس نیست.

کودکی نیلوفر کوخانی
نیلوفر کوخانی

شروع فعالیت هنری

این بازیگر فعالیت هنری خود را از طریق فعالیت در پشت صحنه و دستیاری کارگردان آغاز کرد تا اینکه در سال ۱۳۹۱ اولین کار رسمی خود را با بازی در سریال ستایش ۲ آغاز کرد.

نیلوفر کوخانی در سریال سرجوخه

بعد از چند تجربه کوتاه دستیاری، برای دومین بار تابستان ۱۳۹۵ با سریال «چرخ و فلک» در ایپزود نوری دوباره تجربه موفقی را در قاب تلویزیون تجربه کرد.

عکس های اینستاگرام نیلوفر کوخانی

کوخانی سپس بهمن ۱۳۹۵ کنار دستیاری اول کارگردانی در سریال «تاریکی شب روشنایی روز» بعنوان بازیگر در کنار فرهاد قائمیان جلوی دوربین رفت. در نهایت شهرت ایشان پاییز ۱۳۹۹ با حضور در سریال امنیتی تخیلی خانه امن در نقش تابان شروع شد. از همسر نیلوفر کوخانی اطلاعاتی در دست نیست.

بازیگر نقش نیلوفر در سریال همه گیری

همه چیز درباره سریال همه گیری

سریال همه گیری به کارگردانی محمد صادق بکتاشیان به عنوان یکی از سریال‌های محرم ۱۴۰۲ بر روی آنتن شبکه سه سیما رفت. این اثر به تهییه‌کنندگی سعید کمانی ساخته شده و حجت قاسم زاده اصل نیز نویسندگی آن را برعهده داشت.

نیلوفر کوخانی در سریال همه گیری

داستان در زمان پیک پنجم و همه‌گیری ویروس کرونا اتفاق می‌افتد. یک فرمانده با تاسیس بیمارستانی سعی دارد تا کمکی برای کادر درمان باشد اما در این بین موانعی نیز وجود دارند.

محسن قصابیان، کوروش سلیمانی، مهدی صبائی، نیلوفر کوخانی، آتش تقی‌پور، آوا دارویت، علی غلامی، عبدالرضا نصاری، روزبه اختری، مالک سراج، مرتضی زارع، پونه آشورپور، ریحانه مسگری، سارا ولیانی و … در این سریال به ایفای نقش می‌ پردازند.

بازیگران سریال همه گیری

نقش همسر نیلوفر کوخانی در سریال همه گیری

محسن قصابیان در این فصل نقش اصلی (فرمانده) را بازی می‌کند. کاراکتر او یک پاسدار است که بیمارستان را راه می‌اندازد و به کادر درمان کمک می‌کند. نقش او همان نقش فصل اول است اما در این فصل نقش او پررنگ‌تر شده است.

نیلوفر کوخانی

فردی به نام شاه‌میری دنبال احتکار داروست و همچنین پزشکانی نیز حضور دارند که از فداکاری کردن به عنوان کادر درمان خسته شده‌ اند. مجموع این اتفاقات چالش‌ های هر روزه کادر درمان برای خدمت رسانی به مردم را نشان می‌ دهد.

عکس های نیلوفر کوخانی

نیلوفر کوخانی هم نقش متین، سوپروایزر بیمارستان را بازی می‌ کند. نقش همسر او را نیما شاهرخ‌ شاهی بازی می‌ کند که کاراکتر او یک پزشک است که همه چیز را رها کرده و درست در نقطه مقابل گروهی از کادر درمان است که فداکاری می‌ کنند.

نیلوفر کوخانی

سلام سینما ,تسنیم , اینستاگرام

نوشته‌های مشابه