همسر نادر سلیمانی | عکس های همسر نادر سلیمانی بازیگر سریال عشق کوفی
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-03


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر مشهور کشورمان که سالهاست در عرصه هنری فعالیت دارد به تازگی متفاوت ترین نقش را در طول دوران بازی خود در عرصه بازیگری انجام داده است. در ادامه بیوگرافی کوتاه و عکس های از همسر نادر سلیمانی را در Niksalehi مشاهده کنید.

همسر نادر سلیمانی

نادر سلیمانی متولد ۱۳۴۵ در آبادان و فارغ التحصیل رشته بازیگری است و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۷۵ با فیلم «لاک پشت »آغاز کرد.

وی تا سن ۱۴ سالگی در منطقه ارتشی‌ های کارون آبادان بود، بعد از شروع جنگ به شهرستان ارسنجان فارس آمد و پس از چندین سال حضور در ارسنجان به جهت کار و تحصیل در رشته بازیگری و زندگی به تهران مهاجرت نمود.

نوجوانی نادر سلیمانی

او فعالیت بازیگری خود را سال ۱۳۷۲ با حضور در مجوعه ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری شروع نمود و از همان ابتدا توانست به خوبی شناخته شود.

جشن تولد نادر سلیمانی

نادر سلیمانی از جمله هنرمندانی است که هم فعال است و هم بازیگری تنها شغل او نیست. وی چند سالی است با افتتاح رستوران دخمه رسما وارد کسب و کار شده اما به کار در رستوران و مدیریت آن اکتفا نکرده و یک مغازه حرفه ای از فروش و تعمیر هواپیما و هلی کوپترهای کنترلی با شریکش دارد و خود نیز با داشتن مدارک مربیگری این حرفه با برگزاری مسابقات ماشین ها و اسباب بازی های کنترلی فعالیت می کند.

همسر نادر سلیمانی و نعیمه نظام دوست

بازیگر نقش اوحد در سریال عشق کوفی

«عشق کوفی» به کارگردانی حسن آخوندپور محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که ماجرای یک عشق در سال ۶۱ هجری قمری را روایت می‌کند. این سریال به نویسندگی فائره یارمحمدی و یزدان محمد کاظمی روایتگر یک عشق در سال ۶۱ هجری قمری است که اتفاقات کوفه و کربلا آن را دستخوش تغیراتی می‌ کند.

اوحد در سریال عشق کوفی

در «عشق کوفی» وجهی متفاوت از نادر سلیمانی در نقش اوحد را در قاب تلویزیون خواهیم دید. او کارکتری است مقتدر، محکم و خانواده دوست که به هر قیمتی از قلمروی خود محافظت می‌ کند.

بازیگران سریال عشق کوفی

شخصیتی جدی و سیاستمدار که هر چقدر قصه بیشتر پیش می‌رود ابعاد شخصیتی او آشکارتر می‌شود. چالش‌های اوحد با دو فرزندش و چگونگی پیدا کردن راه حل برای آن مشکلات جز جذابیت‌های این نقش است.

حسین سلیمانی و نادر سلیمانی

لعیا زنگنه، نادر سلیمانی، سعید شریف، شبنم قربانی، حسین سلیمانی، نادر فلاح، سوگل طهماسبی، مریم کاویانی، مهسا مهجور، محمد اشکان فر، مژگان اخلاقی، جمال الدین بیات، معصومه زینتی صافی، احسان محسنی کیاسری، عمار تفتی، سید جواد هاشمی، ثریا قاسمی بازیگران اصلی این سریال هستند.

عکس های نادر سلیمانی

همسر نادر سلیمانی و فرزندانش

نادر سلیمانی چندین سال است که ازدواج کرده و همسرش پری صمدی نام دارد و حاصل ازدواج شان دو فرزند یک پسر به نام هامون و یک دختر به نام بارسین است.

خانواده نادر سلیمانی

گفتنی است وی سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون پرواز ۵۷، دانی و من، نیلوفرانه، نود شب، آشتی‌کنان، او مثبت، اگه بابام زنده بود، از ما بهترون، دزد و پری، دندون طلا، ۵۰ کیلو آلبالو، غزاله، مرد عوضی، لاتاری، به دنبال خوشبختی، آواز در خواب، پیشونی سفید، تگزاس ۲، تپلی و من، قهرمانان کوچک، اژدر، قهوه تلخ ، دیو و دلبر، خود‌زنی‌، آبادان یازده ۶۰ و دینامیت را در کارنامه هنری خود دارد. از جمله افتخارات او می توان به سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر اشاره کرد.

نادر سلیمانی
عکس های اینستاگرام نادر سلیمانی

صبا , سلام سینما , اینستاگرامنوشته‌های مشابه