همسر مهسا مهجور | عکس ها و بیوگرافی مهسا مهجور بازیگر عشق کوفی
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-27


گردآوری :


اشتراک گذاری :مهسا مهجور بازیگر مشهور کشورمان بعد از سریال بچه مهندس در سریال عشق کوفی به کارگردانی حسن آخوندپور در حال پخش است که نقش احیا خواهر هلال را وی بازی می کند و این مجموعه به گفته خانم بازیگر تجربه ای متفاوت برایش بوده است.

خانم بازیگر فرزند مسعود مهجور از مدیران تولید باسابقه تلویزیون می باشد و بعد از تجربه های موفق در سینما تئاتر و تلویزیون در سریال عشق کوفی در نقش احیا بازی کرده است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی شخصی و همسر مهسا مهجور را در Niksalehi مشاهده کنید.

همسر مهسا مهجور

مهسا مهجور متولد ۱۸ اسفند ۱۳۵۳ از هنرپیشگان تئاتر ایران می باشد و فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم رخساره آغاز نمود. او دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته جامعه‌ شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی و فارغ‌ التحصیل دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما است و از شاگردان گلاب آدینه و عضو گروه مروارید است.

عکس های مهسا مهجور

وی با سریال فرزندان ایران وارد عرصه تلویزیون شد و او را بیشتر با اجرای جذاب مسابقه دیدنی “راز سیب” به یاد می اورند. او اجرای شاد و بر تحرک خود را در این مسابقه مدیون سال ها فعالیت در رشته دفاع شخصی و تکواندو می باشد.

مهسا مهجور در کنار پدر و دخترش

در سال ۱۳۸۵، وی به عنوان بهترین بازیگر زن در جشنواره بین‌ المللی “آثار کلاسیک روس (لوبنیا)” به دلیل بازی در نمایش دو نفره “جنایت و مکافات” به کارگردانی چیستا یثربی، جایزه‌ای را از آن خود کرد.

همسر مهسا مهجور و دخترش

احیا در سریال عشق کوفی

خواهر هلال به نام احیا و با بازی مهسا مهجور، نقشی حمایتگر دارد و تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند از برادرش، پشتیبانی کند. گاهی برادر را توبیخ می کند و گاهی تنها پناه او می‌ شود. اگرچه که در طول قصه این رابطه دچار چالش‌هایی می‌شود و بذر بی‌اعتمادی بین آنها رشد می‌کند. در چندین نقطه از قصه شاهد تاثیر جدی این کاراکتر بر مسیر کاراکتر‌های محوری هستیم.

مژگان اخلاقی و مهسا مهجور
احیا در عشق کوفی

مهسا مهجور بازیگر گزیده کاری است که کمتر در فیلم‌ و سریال‌ها دیده شده است و شاید کمتر کسی خاطرش باشد که او زمانی در مسابقه «راز سیب» همراه با فرهاد جم حضور داشت. بازیگری که در عرصه تئاتر به ویژه دهه ۷۰ و ۸۰ فعالیت های پررنگی داشته است که کسب جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره بین‌المللی آثار کلاسیک روس (لوبنیا) برای بازی در نمایش ۲ نفره «جنایت و مکافات» به کارگردانی چیستا یثربی در سال ۱۳۸۵ از جمله آنهاست. «عشق کوفی» تازه‌ترین سریال مهجور است که در آن نقش احیا، خواهر هلال (سعید شریف) را بازی می کند.

بازیگران سریال عشق کوفی
مهسا مهجور در عشق کوفی

همسر مهسا مهجور و دخترش

همسر وی ایرج نسیمی نام دارد و ثمره عشق خانم مهجور با آقای نسیمی یک دختر به نام لنیا است که زاده ی تیر ماه ۱۳۹۵ می باشد.

پدرش مسعود نام دارد و مدیر تولید مطرح در ایران است که در عرصه بازیگری نیز فعالیت می کند و در کنار فعالیت های هنری در دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر به عنوان استاد تدریس می کند.

مهسا مهجور

گفتنی است از مهم‌ترین آثار مهسا مهجور می‌ توان به بازیگری در فیلم حوض نقاشی، سریال همه بچه‌های من و سریال فرستاده اشاره کرد. وی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۸۰ در فیلم رخساره به کارگردانی امیر قویدل بازی کرده است. و در فیلم های حوض نقاشی آرامش در میان مردگان ، دوشیزه می باشد.

بازیگران سریال بچه مهندس
مهسا مهجور در نقش احیا

صبا , مهرنوشته‌های مشابه