همسر قبلی مهتاب کرامتی | بابک ریاحی پور همسر سابق مهتاب کرامتی و دخترش
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-04


گردآوری :


اشتراک گذاری :مهتاب کرامتی بازیگر خوش چهره سینما می باشد. وی جزو محبوب ترین بازیگران ایرانی است. مهتاب کرامتی از همسر خود طلاق گرفته است. بابک ریاحی پور همسر سابق مهتاب کرامتی یکی از معروف ترین نوازنده های ایرانی است. به گفته خودش این بازیگر در سن کم ازدواج کرده که منجر به طلاق شده است.

شما در تصویر زیر همسر قبلی مهتاب کرامتی و دخترشان را خواهید دید. بابک ریاحی پور همسر سابق مهتاب کرامتی بوده است که موزیسین معروف نیز می باشد. این دو زوج قبل از طلاق صاحب فرزندی شده بودند. مهتاب کرامتی بازیگر زن سینما و تلویزیون اهل تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران می باشد.

همسر قبلی مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی یک بار در سن کم و قبل از اینکه ستاره شد با یک نوازنده و آهنگساز به نام بابک ریاحی پور ازدواج کرد. که منجر به طلاق شد. در بیشتر سایت ها گفته شد این کودک زیبا دختر مهتاب کرامتی است.

مهتاب کرامتی یکی از بازیگران بسیار خیر سینمای ایران است که بیشترین فعالیت ها را در امور خیرخواهانه انجام می دهد. مهتاب کرامتی سال‌ها قبل به حرفه مد و لباس وارد شد و در غرب تهران مزونی را راه اندازی کرد.

چهره متفاوت همسر مهتاب کرامتی
دختر مهتاب کرامتی

ریاحی پور؛ رابطه با مهتاب کرامتی

او از سال ۱۳۸۲ به عرصه تولید صنعتی پوشاک وارد شد ولی به دلیل مشغله فراوان آن را به طور کامل به شریک کاری‌اش سپرد.
این سلبریتی معروف سالها پیش با بابک ریاحی پور، نوازنده گیتار باس، آهنگساز، تنظیم کننده و مترجم ایرانی ازدواج کرد.

بابک ریاحی پور

بابک ریاحی پور همسر سابق مهتاب کرامتی یکی از معروف‌ترین نوازنده‌های ایرانی با ساز تخصصی گیتار باس است و در زمینه موسیقی راک فعالیت می‌کند.

او در آلمان موسیقی را آموخته، آن را در ایران ادامه داده و با خواننده‌هایی مثل محمد نوری و گروه‌هایی مثل اوهام و آویژه که نوعی موسیقی تلفیقی را دنبال می‌کرد‌ه‌اند، همکاری داشته است.

بابک ریاحی پور متولد ۳۰ مرداد ۱۳۴۸ در تهران، نوازنده است

تا مقطع دبیرستان در کشور آلمان درس خوانده و بعد به ایران بازگشت و حالا یک نوازنده گیتار الکترونیک مشهور می باشد وی همسر سابق مهتاب کرامتی می باشدنوشته‌های مشابه