همسر سعید شریف | عکس های همسر سعید شریف بازیگر عشق کوفی
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-24


گردآوری :


اشتراک گذاری :به تازگی سریالی محرمی از شبکه سه سیما به کارگردانی حسن آخوندپور در حال پخش است که نقش اصلی را بازیگری جوان و تازه کار بازی می کند و در نقش هلال هنرنمایی می کند. در ادامه عکس ها و بیوگرافی کوتاهی از همسر سعید شریف را در نیک صالحی مشاهده کنید.

همسر سعید شریف

سعید شریف بازیگر ایرانی در دهه ۶۰ به دنیا آمد‌. او بازیگری را از تئاتر شروع کرد و نخست در سریال ششمین نفر و سپس در آخرین بازی حضور پیدا کرد. این هنرپیشه با ایفای نقش احمد در سریال یاغی بسیار دیده شد و در سریال عشق کوفی نقش هلال جوانی علوی با مهارت بالا در کمانداری را ایفا می‌ کند.

سعید شریف

وی کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و در فیلم سینمایی ناکوک بازی کرده و سریال های تلویزیونی «ششمین نفر»،« آخرین بازی» و مجموعه نمایش خانگی «یاغی» بازی کرده است.

بازیگر سریال یاغی

او در سریال های آخرین بازی در سال ۱۳۹۳ به کارگردانی حسین سهیلی زاده و ششمین نفر در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی بهمن گودرزی به ایفای نقش پرداخته است. ماهک مجد همسر سعید شریف از بازیگران جوانی است که در زمینه بازیگری و نویسندگی فعالیت دارد.

هلال در سریال عشق کوفی

بازیگر نقش هلال در سریال عشق کوفی

پخش سریال «عشق کوفی» به کارگردانی «حسن آخوندپور» و تهیه‌کنندگی «سعید سعدی» از پنجشنبه ( ۲۹ تیرماه) در شبکه سه آغاز شده است.

بازیگران سریال عشق کوفی

هلال با بازی سعید شریف شخصیت اصلی قصه است. پسری کم حرف اما جسور. کمانداری است در شهر کوفه که وظیفه اصلی‌اش حراست از کاروان‌هایی تجاری است که از کوفه به سمت شهرهای مختلف می‌روند.

سعید شریف

در طول قصه مشخص می‌شود که او در راستای کاری که انتخاب کرده از عرف مرسوم خانوادگی‌اش فاصله گرفته است. چراکه شهر کوفه در آن زمان دچار چند دستگی سیاسی- مذهبی است و به دو دسته اصلی عثمانی‌ها و شیعیان تقسیم شده است.

هلال با وجود پیروی از مکتب تشیع، برای عثمانی‌ها -پدر نائله (اوحد)- کار می‌کند. اگرچه در آن دوران کار، مراوده و ازدواج بین این دو دسته مرسوم بوده اما افرادی که قیودات محکم‌تری داشتند از حساسیت بیشتری برخوردار بودند.

سعید شریف در عشق کوفی

مسیر قصه پای هلال را بر سر دوراهی‌هایی می‌کشاند که او را مجبور به انتخاب می‌کند. طبیعتا همین انتخاب‌ها هستند که سیر تحول شخصیت را پیش می‌آورند.

همسر سعید شریف بازیگر سریال عشق کوفی

گفته می شود که سعید شریف متاهل می باشد و همسرش ماهک مجد بازیگر و نویسنده جوان می باشد اما اطلاعات دقیقی از زندگی شخصی وی در دست نمی باشد.

ماهک مجد

گفتنی است سعید شریف در سریال یاغی در نقش احمد دایی ابرا و برادر نرگس بازی کرده است.

لازم به ذکر است که داستان «عشق کوفی» با بازی سعید شریف از جایی شروع شد که دختری به‌ نام نائله (شبنم قربانی) مورد توجه راهزن‌ ها قرار می‌ گیرد. هلال (با بازی سعید شریف) به‌ عنوان کماندار قافله، جان او را نجات می‌ دهد و در نهایت مشخص می‌ شود قرار بوده است این دختر به ازدواج شمر درآید.

عکس های اینستاگرام سعید شریف

سعید شریف هم در فیلم «ناکوک» و سریال های تلویزیونی «ششمین نفر»،« آخرین بازی» و مجموعه نمایش خانگی «یاغی» بازی کرده است. این دو بازیگر از فرصت حضور در نقش اصلی سریال یعنی هلال در «عشق کوفی» می توانند بهره ای مضاعف ببرند.

احمد در سریال یاغی
سعید شریف

پلازا , صبانوشته‌های مشابه