همسر ساندرا بولاک | علت مرگ شریک زندگی ساندرا بولاک در 57 سالگی چه بود
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-09


گردآوری :


اشتراک گذاری :برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن که سال هاست با نامزدش که یک عکاس حرفه ای می باشد زندگی می کند به سوگ می نشسته و برایان رندال شریک زندگی اش که ۵۷ سال بیشتر نداشته را از دست داده است. در ادامه عکس های از همسر ساندرا بولاک را در نیک صالحی مشاهده کنید.

همسر ساندرا بولاک

برایان رندال شریک زندگی ساندرا بولاک، یک عکاس حرفه ای آمریکایی بود که به خاطر عکاسی در فضای باز و عکاسی از کودکان شهرت داشت. او همچنین با مجلات ووگ پاریس، هوگو باس، سن لورن و چندین برند شناخته شده دیگر به عنوان مدل، همکاری کرده است. رندال از رابطه قبلی خود یک دختر داشت. اعلام خبر درگذشت او در بیانیه ای توسط خانواده اش، باعث شوک همگان شد.

ساندرا بولاک و نامزدش

خانواده برایان در این بیانیه اعلام کردند: «با اندوه فراوان اعلام می کنیم که در ۵ آگوست، برایان رندال پس از یک مبارزه سه ساله با ALS در آرامش درگذشت. برایان تصمیم گرفت که مبارزه خود را با این بیماری پنهان نگه دارد و ما که از او مراقبت می کردیم تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته‌ی او انجام دادیم.»

 

در ادامه این بیانیه آمده است: «ما از پزشکانی که خستگی ناپذیر، ما را در این مسیر یاری کردند و پرستاران بی نظیری که همخانه‌ی ما شدند و در بیشتر مواقع، خانواده‌های خود را فدای خانواده ما کردند، بی‌نهایت سپاسگزاریم. در این زمان برای کنار آمدن با این غم و خداحافظی با برایان به حریم خصوصی ما احترام بگذارید.»

برایان همسر ساندرا بولاک

علت مرگ نامزد بازیگر مشهور آمریکایی

 

بیماری اسکلروز جانبی آمیوفتریک یا ALS، نوعی بیماری پیش‌رونده مربوط به سیستم عصبی می‌باشد که سلول‌های اعصاب را در مغز و نخاع تحت تاثیر قرار داده و موجب از دست‌رفتن کنترل عضلات می‌گردد.

از زمانی‌ که این بیماری در یک بازیکن بیس بال تشخیص داده شد، با نام لوگهریگ نیز شناخته می‌شود. علت ابتلا به این بیماری هنوز مشخص نیست و برخی موارد آن ارثی می‌باشند.

ساندرا بولاک و همسرش

این زوج، در سال ۲۰۱۵ هنگامی که برایان به عنوان یک عکاس مدل، در تولد لوئیس، پسر ساندرا بولاک حضور یافت، با هم آشنا شدند و تنها چند ماه بعد با هم در مراسم عروسی جنیفر آنیستون و جاستین تروکس دیدیده شدند.

برایان همسر ساندرا بولاک

این بازیگر برنده اسکار که به حفظ حریم خصوصی زندگی خود معروف است، در سال ۲۰۲۱ به رابطه خود اشاره کرد. بولاک در مصاحبه ای گفت: «من عشق زندگی ام را پیدا کرده ام. ما سه فرزند (۲ فرزند ساندرا و دختر برایان) داریم و این بهترین اتفاق زندگی ام است.»

خانواده ساندرا بولاک

او در آن زمان اضافه کرد: «نمی‌خواهم بگویم مثل من فکر کنید، اما برای اینکه یک شریک فداکار و مادر فداکار باشم، نیازی به کاغذ بازی و سند و مدرک ندارم.» این زوج در طول رابطه خود هرگز به طور رسمی ازدواج نکردند.

ساندرا بولاک و نامزدش

ساندرا همچنین با اشاره به رابطه برایان با فرزندانش، لوئیس ۱۳ ساله و لیلا ۱۰ ساله، فاش کرد که او با فرزندانش بسیار صبورانه رفتار می کرد و مانند یک قدیس بود. در طول این مصاحبه، ساندرا همچنین از برایان تمجید کرد: «او الگویی است که می خواهم فرزندانم داشته باشند.»

این ستاره مشهور هالیوود هنوز در مورد مرگ برایان اظهار نظری نکرده است.

روزیاتونوشته‌های مشابه