همسر ریحانه رضی | بیوگرافی ریحانه رضی بازیگر سریال رحیل و همسرش
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-03


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر جوان و گاینده دار کشورمان که در عرصه تئاتر فعالیت دارد در تازه ترین کار هنری خود در سریال رحیل در نقش شمامه بازی کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی کوتاهی از همسر ریحانه رضی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

همسر ریحانه رضی

ریحانه رضی بازیگر جوان متولد ۲۲ ام خرداد ماه سال ۱۳۷۰ در شهرستان مهاباد استان کردستان می باشد و اصالتی کردی دارد. پدرش محمدرضا رضی خواننده است و یک برادر بنام سامان و یک خواهر بنام سمانه دارد و به نویسندگی علاقمند است و می خواهد در آینده کارگردانی را نیز تجربه کند.

ریحانه رضی

شروع فعالیت هنری

این بازیگر جوان کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و از نمایش های تئاتر وی می توان چهارراه سیروس ، دیفونه ، طهران ، تطهیر بلانکو پوزنت و … را می توان نام برد.

عکس های ریحانه رضی

سایبر اولین فیلمی بود که وی در آن حضور یافت. این فیلم به صورت اینترنتی پخش شده و پس از مدتی او با سریال بیم و امید که در فروردین ۹۶ از شبکه اول سیما پخش شده برای اولین بار در تلویزیون دیده شد.

ریحانه رضی در نمایش مانستر

سریال راه و بیراه به کارگردانی داود بیدل است که در فروردین ۹۷ از شبکه یک سیما پخش شد. ریحانه رضی در یکی از اپیزودهای این سریال بازی کرده است.

همسر ریحانه رضی

بازیگر نقش شمامه در سریال رحیل

سریال “رحیل” با طراحی و تهیه‌ کنندگی رامین عباسی زاده با چند گروه مختلف کارگردانی تولید شده است. مسعود آب‌ پرور از جمله کارگردانان این مجموعه تلویزیونی است. ریحانه رضی در این سریال در نقش شمامه هنرنمایی کرده است.

بازیگران سریال رحیل

حمیدرضا آذرنگ، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی، هومن برق‌ نورد، کاظم هژیرآزاد، ریحانه رضی، علی عباسی‌زاده، مریم کاویانی، معصومه عربی، ابتسام بغلانی، غزاله اکرمی، محسن امیری، ستاره دهقانی، هانیه غلامی، مهرداد نیکنام، محسن نقیبیان، شاهو رستمی، فتح‌الله طاهری و زنده یاد حسام محمودی ازجمله بازیگران این سریال هستند.

ریحانه رضی در سریال رحیل

سریال تلویزیونی “رحیل” روایتی دارد حادثه‌ای – عاشقانه در دل تاریخ معاصر. داستان در پایان قاجاریه و ابتدای روی کار آمدن حکومت پهلوی اتفاق می‌افتد؛ بازگشت “محا” از سفر کربلا همراه میشود با آگاهی”اصلان” پسر صحاف باشی دربار از دسیسه ها و توطئه هایی که سرنوشت او و محا را، تبدیل به یک منظومه بی پایان می‌ کند…

ریحانه رضی

کوروش شاهونه همسر ریحانه رضی

ریحانه رضی بازیگر جوان کشورمان با یکی از بازیگران مطرح تئاتر به نام کوروش شاهونه که اصالتا کرد هستند اردواج کرده است.

ریحانه رضی و همسرش

کوروش شاهونه نویسنده، کارگردان و بازیگر جوان تئاتر این روزها در حال تمرینِ جدیدترین پروژه کارگردانی خود است. «مانستر»، «شرم و دغدغه»، «پلتیک» و… از جمله آثاری هستند که شاهونه روی صحنه برده است.

عکس های ریحانه رضی

همچنین نمایش‌ های «توفان»، «کرونوس»، «صدای خنده حضار»، «لش زدایی»، «چاروسی»، «بی‌پدر»، «اسکورسیزی» و «بینوایان» و… آثاری هستند که این بازیگر در آن‌ ها ایفای نقش کرده است.

ریحانه رضی در سریال تب و تاب

ایران تئاتر , سلام سینما , جام جمنوشته‌های مشابه