همسر تام هالند | تام هالند می گوید که با مهارت خاصی توانسته دل زندیا را بدست آورد
تاریخ بروزرسانی : 2023-06-27


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر مشهور انگلیسی در مصاحبه ای درباره نحوه آشنایی و به دست آوردن دل نامزد مشهورش و تولد وی صحبت کرده است. در ادامه عکس های از زندیا همسر تام هالند را در Niksalehi مشاهده کنید.

همسر تام هالند

تام هالند ۲۷ ساله هنگام بازی در نقش مرد عنکبوتی در اسپایدرمن: راهی به خانه نیست با زندایا آشنا شد و رابطه‌ی آنها با پستی که تام برای تولد زندایا در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، رسما تایید شد. هالند عکسی دو نفره از خود و زندایا منتشر کرد و نوشت: «ام‌جی من، بهترین ترین تولدت را داشته باشی. وقتی بیدار شدی تماس بگیر.»

زندیا و تام هالند

تام اخیرا در مورد مهارت نجاری خود و اینکه چگونه تعمیر یک در به او کمک کرد تا نظر زندایا را خود جلب کند، صحبت کرده است. او در مصاحبه ای گفت: «نجاری چیزی است که من واقعاً از آن لذت می برم.

تام هالند و زندیا

من میز آشپزخانه مادرم را درست کردم. دفتر مادرم رو درست کردم. تمام کمدهای اتاق خوابم را خود ساختم. با پدربزرگم یک خانه پرنده کوچک ساختیم و یک بار در اوایل رابطه مان در خانه زندایا را درست کردم.»

زندیا همسر تام هالند

زندگی زوج مشهور هالیوودی

تام به یاد می آورد: «من در خانه او بودم و در خانه اش شکست و من می‌گفتم خودم در را برایت درست می‌ کنم و پس از آن ما عاشق هم شدیم.»

برخی منابع نزدیک به این زوج از جدی شدن رابطه‌ی آنها خبر دادند. این منبع آگاه گفت که این زوج رابطه صمیمانه و آرامی با هم دارند و به طور جدی برای آینده‌ی مشترکشان برنامه ریزی می کنند.

در پایان سال گذشته، طرفداران این زوج این نظریه را مطرح کردند که تام و زندایا نامزد کرده اند. این خبر اولین بار توسط توییتر Pop Hive، منتشر شد که در آن زمان بیش از ۱۶۰,۰۰۰ دنبال کننده داشت.

عکس های تام هالند

زندیا همسر تام هالند

آنها در توییتی نوشتند: «طبق گزارش ها، تام هالند و زندایا نامزد کرده اند!» و عکسی از این زوج دوست داشتنی را ضمیمه‌ی این خبر کردند. این شایعه به سرعت در فضای مجازی پخش شد و این توییت وایرال شد و طرفداران هیجان زده به سرعت واکنش نشان دادند.

اما مادر زندایا پیامی مرموز را به اشتراک گذاشت که غیر مستقیم این شایعات را تکذیب کرد. کلر استورمر در استوری اینستاگرام خود به طرفداران در مورد طعمه کلیکی یا تله کلیکی (Clickbait) در رسانه ها هشدار داد.

تام هالند و زندیا نامزدش

او نوشت: «طعمه کلیکی معمولاً به نوشتن تیترهای هیجان‌ انگیز یا گمراه‌ کننده به منظور افزایش آمار کلیک روی یک محتوا اشاره دارد که اغلب شامل ادعاهای اغراق آمیز یا حذف اطلاعات کلیدی به منظور افزایش ترافیک کاربران، متکی است. این اصطلاح عموماً برای رد کردن صحت یک خبر استفاده می شود.»

روزیاتونوشته‌های مشابه