نیلم گیل مدل | مدل ۲۸ ساله هندی بریتانیایی رابطه با دی کاپریو را تکذیب کرد


به تازگی شایعاتی درباره رابطه عاشقانه تازه بازیگر جنجالی هالیوود لئوناردو دی کاپریو مطرح شده که مدل جوان در صحفه شخصی خود این رابطه را تکذیب کرده است. در ادامه عکس های از نیلم گیل مدل مشهور را در Niksalehi مشاهده کنید.

نیلم گیل مدل مشهور

مدل هندی-بریتانیایی شایعات مبنی بر رابطه عاشقانه با لئوناردو دی کاپریو، ستاره هالیوودی را رد کرد اما گفت با یک ستاره دیگر که دوست دی کاپریو است رابطه دارد.

شایعات پیرامون رابطه نیلم گیل و لئوناردو دی کاپریو از جایی شروع شد که در هفته‌های اخیر این دو با یکدیگر دیده شدند، ازجمله با لباس شنا در یک قایق تفریحی لوکس در ایتالیا.

نیلم گیل و لئوناردو دی کاپریو

این مدل ۲۸ ساله با برندهای معروفی نظیر بِربِری و ابرکرومبی اند فچ کار کرده، بر صفحات مجله ووگ ظاهر شده و در نمایش های مُد برای دیور و کانیه وست روی صحنه رفته است.

در هفته‌های اخیر پس از آنکه لئوناردو دی کاپریو و نیلم گیل چندین بار با یکدیگر دیده شدند، شایعاتی مبنی بر نزدیک شدن نیلم به هنرپیشه معروف هالیوودی به گوش رسید.

نیلم گیل مدل هندی

نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو

و با آنکه این زوج در تصاویری که این ماه در یک قایق تفریحی لوکس در سواحل ایتالیا از آنها ثبت شد، در کنار یکدیگر آرام به نظر می‌رسیدند، نیلم می‌گوید قضیه آن‌طور که به نظر می‌رسد نیست و ملاقات عاشقانه با لئوناردو دی کاپریو را کاملا رد کرد.

 

نیلم در اینستاگرام خود با اشاره به این شایعات فاش کرد که در واقع با یکی از دوستانِ ستاره تایتانیک در ارتباط است. او نوشت:

پیام اینستاگرامی نیلم گیل

صرفا برای روشن شدن شایعات… من «معشوقه جدید» لئوناردو دی کاپریو نیستم. درواقع من با دوست خوب او در رابطه جدی هستم و الان چندین ماه است که از این موضوع می‌گذرد.

تنها دلیلی که تصویر ما در کنار هم ثبت شده این است که من با پارتنرم در آنجا بوده‌ام. امیدوارم این توضیح همه داستان‌های نادرست را شفاف سازی کند.

لئوناردو دی کاپریو و نامزد جدیدش

نیلم گیل مدل هندی بریتانیایی

در حالی که نیلم به شایعه رابطه خود و لئوناردو دی کاپرو پایان داده، همچنان بسیاری به دنیال این هستند که بدانند هنرپیشه معروف هالیوودی که به قرارهای عاشقانه‌اش با زنان بسیار جوان‌تر از خود مشهور است، الان با چه کسی در رابطه است.

لئوناردو دی کاپریو

در ماه فوریه در برخی گزارش‌ها آمده بود که دی کاپریو از اینکه مردم او را «هوس باز و خوشگذران» می‌دانند کلافه است. یکی از دوستان نزدیک این ستاره پس از جدایی او از کاملا مورونه، مدل، گفت: «لئو هیچ علاقه‌ای به این هجمه‌ها و فضاسازی‌ ها که می‌ گویند به دنبال زنان بسیار جوان است، ندارد.

نیلم گیل

او به دنبال چیزی بالغ‌تر در بخش روابط خود است. این مسخره‌ است که نمی‌تواند حتی یک جا برود بدون اینکه او را به یک زن جوان زیبا وصل نکنند. او می‌خواهد یکبار برای همیشه از شر این تصویر خلاص شود و از اینکه همچنان این برداشت از او وجود دارد آزرده است.»

روزیاتو

نوشته‌های مشابه