نفیسه روشن در رستگاری | بیوگرافی و عکس های نفیسه روشن در رستگاری


بازیگر سریال گیلدخت در تجربه دیگر خود در تلویزیون در سریال مسعود ده نمکی کارگردان مشهور بازی کرده و تصاویری از هنرنمایی اش را منتشر کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی کوتاهی از نفیسه روشن در رستگاری را در نیک صالحی مشاهده کنید.

نفیسه روشن در رستگاری

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در باغ صفا در تهران می باشد. و دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی فارغ‌ التحصیل کارشناسی رشته‌ حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی است. از جمله آثار هنری او می توان به نقش آفرینی در فیلم و سریال هایی همچون بلوف، پاشنه بلند ۲، ول کن دستمو، لازانیا، تخته گاز، مانکن و پلکان مرگ را در کارنامه هنری خود دارد.

نفیسه روشن

نخستین سریال او ایفای نقش در سریال روزهای به یاد ماندنی بود که سال ۸۲ پخش شد. بعد از این سریال در سریال بچه های خیابان هم بازی کرد. در سریال روزگر قریب هم به خوبی ایفای نقش کرد. او در سریال بچه مهندس هم که ماه رمضان ۹۷ پخش شد ایفای نقش کرد و در نقش مربی پرورشگاه ایفای نقش کرد.

نفیسه روشن در رستگاری

فیلم و سریال های بازیگر جوان

نفیسه روشن در پائیز سال ۱۳۸۲ در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیاد ماندنی ترین کارهایش می داند.

نفیسه روشن و مادرش

وی پس از آن در پائیز ۱۳۸۳، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید، وی همکاری با عیاری را یکی از ایده آل های خود می داند. بازی خوب و تجربه و آموخته هایش سبب شد تا پیشنهادات مختلفی از کارگردانان بنام تلویزیون و سینما دریافت کند.

نفیسه روشن و محمود پاک نیت

توانائیهای حیرت آور نفیسه روشن سبب شد تا در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۸۶ ، ایفای نقش “پری” در سریال “اغماء” به وی سپرده شود . “اغماء” از دیدگاه وی یک معجزه کاری است که علاوه بر امکان حضور در کنار اساتیدی همچون امین تارخ ، لعیا زنگنه ، ناصر ممدوح ، عبدالرضا اکبری و … ، برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید . به گفته وی : ” کارکردن با سیروس مقدم یکی از آرزوهای او بوده که موفقیت خود را در اغماء را نیز مدیون او می داند .”

مسعود ده نمکی و بازیگران در پشت صحنه رستگاری

درخشش این بازیگر جوان در بازی منحصر بفرد و تاثیرگذار در نقش “پری” تحسین منتقدان و مردم را برانگیخت و سبب تقدیر و تمجید از وی در مجامع مختلف هنری و دانشگاهی گردید. پس از اغماء پیشنهادات متعددی به وی گردید.

نفیسه روشن در لوکیشن سریال رستگاری

نقش نفیسه روشن در رستگاری

طی چند وقت اخیر سریال‌های مختلفی برای باکس رمضان و نوروز تلویزیون تدارک دیده شده اند که در چند روز اخیر پخش برخی از آنها هم به قطعیت رسیده است. نفیسه روشن در نقش طناز در سریال رستگاری بازی کرده است.

مسعود ده نمکی و نفیسه روشن

از جمله این سریال‌ ها «رستگاری» به کارگردانی مسعود ده نمکی است که قرار است با شروع ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما به پخش برسد و جزو آثاری است که با فضای ماورایی هم تدارک دیده شده است.

بازیگران سریال رستگاری

این سریال به دلیل صحنه‌های برزخی با محدودیت سنی مواجه شده است و تلویزیون این سریال را با رده‌بندی مثبت ۱۳ سال پخش خواهد کرد.

سریال «رستگاری» در ۳۰ قسمت تهیه شده است و پیش از این در خبرها آمده است که بیش از ۱۰۰ بازیگر در آن ایفای نقش می‌ کنند.

عکس های اینستاگرام نفیسه روشن

در این سریال ترکیبی از بازیگران چهره و کمتر شناخته شده حضور دارند که می‌توان به حمیدرضا هدایتی، علیرضا استادی، رامین راستاد، مهدی سلوکی، رامبد شکرآبی، کاوه سماک‌باشی، افشین سنگ‌چاپ، حسن اسدی، ماشاا… شاه‌مرادی‌زاده، اکبر رحمتی، رضا توکلی، محمدرضا رهبری، سراج مالک، محمود مقامی، نفیسه روشن، پوراندخت مهیمن، سولماز حصاری، ساقی زینتی و … اشاره کرد.

نفیسه روشن در رستگاری

مهر , افکار نیوز , اینستاگرام

نوشته‌های مشابه