نحوه ساخت اپل آیدی Apple ID آیفون و آشنایی با ساختار کلی و آموزش کاملا رایگان


نحوه ساخت اپل آیدی Apple ID آیفون و آشنایی با ساختار کلی و آموزش کاملا رایگان

در حال حاظر، هر کاربری که دارای گوشی های هوشمند Apple می باشد، با عواملی چون محدودیت در استفاده از برنامه ها مواجهه شده است. همواره اپل آیدی دسترسی دیجیتالی به مجموعه وسیعی از کالاها و خدمات اپل محسوب می شود. تمامی کد های موجود به عنوان یک ورود به سیستم، دسترسی آسان به یک اکوسیستم محکم با هدف بهبود کیفیت ارائه می شوند. در مقاله نحوه ساخت اپل آیدی Apple ID آیفون تلاش خواهیم کرد تمامی راه های موجود را برای شما فراهم نماییم.

تصور کنید که فقط با یک کلید می توانید به انبوهی از ارتباطات، سرگرمی ها، بهره وری و قابلیت های امنیتی دسترسی داشته باشید. این ظرفیت اپل آیدی است، که عناوین بسیار خاصی را برای شما فراهم می کند. چند مورد برنامه خاص که کاملا در اختیار کاربر قرار می گیرند در بخش زیر جمع بندی شده‌اند.

اپ استور: تعداد بی نهایت برنامه، بازی، موسیقی، فیلم، سریال تلویزیونی، کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی در این فروشگاه در اختیار شما می باشد. می توانید در این پلتفرم تمامی موارد مورد علاقه خود را با استفاده از اپل آیدی خود دریافت نمایید.

اپل موزیک: بخشی زییا برای شما که به طور کامل در دنیای موسیقی غوطه ور شوید. لیست های پخش شخصی سازی شده، اطلاعات هنرمندان جدید و امکان ذخیره سازی موارد خاص کاملا برای کاربر ارائه می شود.

آی کلاود: در صورت نیاز ذخیره سازی اطلاعاتی چون مخاطبین، یادداشت‌ها، ویدیوها، تصاویر می‌توانید از این قابلیت در هر مکان یا دستگاهی دسترسی داشته باشید. همچنین، هرگز یک حافظه گرانبها یا اطلاعات مهم را از دست نخواهید داد.

Apple Pay یا درگاه پرداخت اپل: شما می توانید با دستگاه خود تمامی موارد پرداختی خود را به صورت آنلاین با این پلتفرم انجام دهید.

فیس تایم و آی مسیج: علاوه براین، در صورت نیاز ارسال پیام‌های متنی، تصاویر و ویدیوها با دستگاه های مشترک اپل، بالاترین کیفیت موجود را دریافت خواهید کرد.

Find My یا پیدا کردن دستگاه: از این برنامه، می‌توانید از نقشه برای پیدا کردن تمامی دستگاه های خود استفاده کنید.

مزایای داشتن اپل آیدی

راحتی کاربری: دیگر نیازی به مدیریت حساب ها و رمزهای عبور متعدد نیست. زندگی دیجیتالی شما با Apple ID آسان‌تر می‌شود زیرا یک ورود به سیستم برای همه سرویس‌ها ارائه می‌دهد.

احراز هویت دو مرحله ای: اپل اولویت بالایی برای امنیت کاربران قائل است. اطلاعات شما رمزگذاری می شوند و با امنیت کامل در اپل آیدی رمزگذاری می شوند.

تجربه یکنواخت: می‌توانید وقتی بین دستگاه‌های خود جابه‌جا می‌شوید، از جایی که کار را متوقف کرده‌اید ادامه دهید و برای این کار از Apple ID خود استفاده کنید. چه در حال کار بر روی یک سند در مک بوک خود یا خواندن یک کتاب الکترونیکی در آیفون باشید، کار شما به طور یکپارچه هماهنگ می شود.

نحوه ساخت اپل آیدی Apple ID آیفون

به صورت کلی دو راه متفاوت برای نحوه ساخت اپل آیدی Apple ID آیفون وجود دارد که در این بخش به صورت کامل با فرآیندهای مرحله به مرحله توضیح داده می شود.

روش اول : ساخت اپل آیدی Apple ID در آیفون

مرحله ۱: در دستگاه خود Setting یا تنظیمات شوید.

مرحله ۲: وارد بخش ثبت نام شوید، البته در صورتی که هنوز وارد سیستم نشده اید، روی «Sign In» و سپس «Create New Apple ID» کلیک کنید.

مرحله ۳: ایجاد مبانی برای تأیید واجد شرایط بودن (شما باید ۱۳ سال یا بیشتر سن داشته باشید)، تاریخ تولد خود را وارد کرده و یک رمز عبور امن انتخاب کنید. حساب شما توسط این رمز عبور محافظت می‌شود، بنابراین از استفاده از کلمات کوتاه یا اطلاعاتی که برای دیگران ساده است خودداری کنید. در حالت ایده آل باید ترکیبی از نمادها، اعداد و حروف بزرگ و کوچک باشد.

مرحله ۴: انتخاب منطقه خود که این بخش مشخص می کند چه خدمات و اطلاعاتی در فروشگاه اپل شما و سایر برنامه ها وجود دارد.

مرحله ۵: شما باید یک آدرس ایمیل فعال در اینجا ارائه دهید. توجه کنید که آدرس ایمیلی باشد که برای اعلان‌های تأیید و به‌روزرسانی‌های ضروری بررسی می‌شود، چرا که این آدرس به عنوان Apple ID شما عمل می‌کند.

مرحله ۶: در این بخش درگاه پرداخت دیده می شود و شما باید گزینه «None» را انتخاب کنید. با این وجود، اگر می‌خواهید برنامه‌های ممتاز را دانلود کنید، یا خدمات و خریدهای درون‌برنامه‌ای انجام دهید، می توانید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید.

مرحله ۷: بخش تایید نهایی، در بخش بعدی شماره تلفن خود را وارد کنید. به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی، اپل ممکن است زمانی که کاربر وارد حساب کاربری خود می‌شود یا آن را تغییر می‌دهد، کدی را به این شماره ارسال کند.

مرحله ۸: شرایط و ضوابط خدمات رسانه ای اپل را بررسی کنید، و هنگامی که آنها را خواندید و با آنها موافقت کردید، برای ادامه، کادر مناسب را علامت بزنید.

مرحله ۹: در بخش آخر پیام های تأیید صحت اپل یه تلفن و ایمیل شما ارسال می شود.

روش دوم : ساخت اپل آیدی Apple ID در وب سایت

مرحله اول: مرورگر وب خود را باز کنید و به بروید.

مرحله دوم: برای شروع فرآیند ایجاد یک حساب کاربری، روی دکمه “Create Your Apple ID” کلیک کنید.

مرحله سوم: مراحل بعدی کاملا مشابه روند اپ استور هستند. شماره تلفن، رمز عبور ایمن، منطقه، تاریخ تولد، روش پرداخت (None)، یک آدرس ایمیل فعال و شرایط و قوانین شرکت را تایید می کنید.

مرحله چهارم: البته برای امنیت بیشتر می توانید از قابلیت Verification Central استفاده کنید که شماره تلفن و آدرس ایمیل شما با پیروی از دستورالعمل های اپل ذخیره می شود.

نحوه ساخت اپل آیدی Apple ID آیفون : مسائل امنیتی در تقویت سیستم دفاعی Apple ID شما

هنگام ایجاد Apple ID خود، بهترین روش های امنیتی را به خاطر بسپارید:

رمز عبور قوی: همانطور که قبلاً اشاره شد، مطمئن شوید که رمز عبور شما قدرتمند و متمایز باشد. از نام حیوانات خانگی، تاریخ تولد یا سایر اطلاعاتی که می توان حدس زد استفاده نکنید. برای همه حساب های خود، به ایجاد و ذخیره گذرواژه های پیچیده با مدیر رمز عبور فکر کنید.

احراز هویت دو مرحله‌ای فعال: وقتی از یک دستگاه جدید به Apple ID خود وارد می‌شوید، احراز هویت دو مرحله‌ای با درخواست کد تأیید از یک منبع قابل اعتماد، یک لایه امنیتی اضافی اضافه می‌کند. این امر احتمال دسترسی ناخواسته را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، حتی در صورت سرقت رمز عبور.

با رعایت این دستورالعمل‌های دقیق و توصیه‌های امنیتی، به‌خوبی می‌توانید نحوه ساخت اپل آیدی Apple ID آیفون را کاملا با تمامی موارد انجام دهید. اهمیت این مورد بسیار قابل توجه است چرا که در بیشتر فروشگاه ها از طریق ساخت آن مبالغ زیادی دریافت می شود. خرسند می شویم نظرات و انتقادات شما را از طریق پیام نسبت به این مقاله جویا باشیم.همچنین می توانید برای اطلاع از ویژگی های برند اپل به مقالات موجود در سایت مراجعه نمایید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نوشته‌های مشابه