نحوه تنظیم و سفارشی سازی آهنگ زنگ گوشی اندروید: موسیقی ویژه برای هر شخص


نحوه تنظیم و سفارشی سازی آهنگ زنگ گوشی اندروید: موسیقی ویژه برای هر شخص!

سیستم عامل اندروید فوق العاده قابل تنظیم است و شامل آهنگ های شما می شود. آیا موسیقی دارید که می خواهید از آن به عنوان آهنگ زنگ استفاده کنید؟ آهنگ های شخصی سازی شده را به مخاطبین خاص بدهید؟ صداهای زنگ سفارشی ایجاد شود؟ آنچه شما باید بدانید در پست اختصاصی تنظیم و سفارشی سازی آهنگ زنگ گوشی اندرویدتان به طور کامل خلاصه شده است.

برنامه های زیادی برای این وجود دارد، اما برنامه زژ، همراه با هزاران آهنگ زنگ و اعلان هایی که توصیه می کنیم. دانلود آهنگ های زنگ برای فیلم ها، بازی های ویدیویی، میم ها و سایر رسانه ها ساده و آسان است. هر موسیقی موجود را می توان توسط برنامه به عنوان آهنگ زنگ، اعلان سفارشی یا صدای اعلان سفارشی کرد.

اگر ترجیح می‌دهید از این برنامه استفاده نکنید، می‌توانید فایل‌ها را مستقیماً از وب‌سایت خود برنامه دانلود کنید یا از بهترین وب‌سایت‌های دانلود آهنگ زنگ دیگر دیدن کنید. البته اگر می خواهید آهنگی را قبل از واگذاری تغییر دهید، مورد خاصی را در نظر بگیرید. این برنامه می تواند از انواع فایل های صوتی برای تولید آهنگ های زنگ، آلارم و صداهای اعلان استفاده کند. همچنین می توانید از آن برای تنظیم صدای گوشی خود استفاده کنید.

چگونه آهنگ زنگ گوشی اندروید خود را تنظیم و سفارشی کنید

اکنون که موسیقی و آهنگ های زنگ ویژه را در اختیار دارید، می توانید آنها را با تمام تنظیمات موجود بیشتر سفارشی کنید. همچنین بسته به برند گوشی شما، ممکن است فرآیندها کمی متفاوت باشد، اما دستورالعمل های کاملی برای گوشی های گوگل پیکسل و سامسونگ گلکسی وجود دارد.

تنظیم و سفارشی کردن آهنگ زنگ تلفن در مدل‌های Google Pixel

اگر گوشی هوشمند پیکسل یا گوشی اندروید دیگری دارید، می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

1. در قسمت تنظیمات، صدا و لرزش را انتخاب کنید.

2. بسته به تمام موارد مورد نیاز، قسمت Phone ringtone را انتخاب کنید. در این مرحله باید روی یکی از گزینه های پیش فرض صدای اعلان یا صدای هشدار پیش فرض ضربه بزنید. این شما را به وب‌سایتی می‌برد که هم آهنگ‌هایی را که اضافه کرده‌اید و هم آهنگ‌هایی که قبلاً نصب شده‌اند را ارائه می‌دهد.

3. برای گوش دادن به آهنگ زنگ، یک دسته را انتخاب کنید و آن را فشار دهید. برای مشاهده فایل‌هایی که گوشی شما اسکن کرده و در پوشه آهنگ‌های زنگ ذخیره کرده است، صداهای من را انتخاب کنید. برای افزودن دستی فایل‌ها از مکان‌های مختلف، روی نماد مثبت در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

4. پس از انتخاب مورد علاقه خود، روی ذخیره در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.

تنظیم و سفارشی سازی آهنگ زنگ گوشی در مدل های Samsung Galaxy

رابط کاربری One UI نیز در نسخه اندروید نسبت به سایر نسخه ها بسیار متفاوت است. برای تغییر آهنگ زنگ گوشی در این مدل مراحل زیر را دنبال کنید:

1. به بخش تنظیمات بروید، و گزینه Sounds and vibration را انتخاب کنید.

2. سپس گزینه Ringtone را انتخاب کنید.

3. برای افزودن آهنگ زنگ یا صدای دانلود شده، یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید یا روی نماد + در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. از قسمت جستجو استفاده کنید و نام فایل را وارد کنید، گوشی شما هر فایل صوتی را که در حافظه داخلی شما پیدا کند به شما نشان می دهد.

نحوه سفارشی سازی آهنگ زنگ تماس

اگر سفارشی‌سازی بیشتری می‌خواهید، می‌توانید به هر مخاطب آهنگ زنگ متفاوتی بدهید. همچنین، می توانید به سادگی با گوش دادن به آهنگ زنگ متوجه شوید که چه کسی در حال تماس است.

تنظیمات برای مدل‌های Google Pixel

شما می توانید تمام این تنظیمات را در دستگاه خود یا هر گوشی اندرویدی دیگری انجام دهید، مراحل زیر را برای تنظیم آهنگ زنگ تماس دنبال کنید:

1. برنامه Contacts را اجرا کنید.

2. مخاطب هدف را انتخاب کنید.

3. روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای منو ضربه بزنید و Set ringtone را انتخاب کنید.

فرآیند این مدل بسیار ساده است و فقط کافی است در این مرحله آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تنظیمات مدل‌های Google Pixel Samsung Galaxy

با گوشی های سامسونگ، این مراحل بسیار ساده تر و راحت تر است. برای انجام تنظیمات مناسب این فرآیند را دنبال کنید:

1. برای تغییر آهنگ زنگ مخاطب، برنامه Contacts را باز کرده و فرد مورد نظر را انتخاب کنید.

2. روی سه نقطه در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید و Change ringtone را انتخاب کنید.

3. اگر می خواهید لرزش یا آهنگ زنگ را نیز تنظیم کنید، تنظیمات کامل برای شما لیست شده است.

یکی از اولین راه‌ها برای تنظیم و سفارشی کردن آهنگ زنگ اندروید، قبل از محبوب شدن گوشی‌های هوشمند، تغییر آهنگ زنگ بود. اکنون این تجربه حتی بهتر شده است، با تنظیمات بیشتر، موسیقی بهتر و تنظیمات شخصی‌سازی شده برای هر مخاطب و برنامه. همه دستگاه های اندرویدی این فرآیند را ساده کرده اند، به این معنی که می توانید از آهنگ زنگ برای سرگرمی یا برای اهداف خاص استفاده کنید.

__ مرجع اخبار فناوری __

نوشته‌های مشابه