مونیکا بلوچی و همسرش | مونیکا بلوچی رابطه عاشقانه با اسطوره هالیوود را تایید کرد
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-06


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر زیباروی ایتالیایی چند روز قبل رابطه عاشقانه خود را با کارگردان معروف آمریکایی تیم برتون را رسما تائید کرده و این دو در لندن حضور دارند. در ادامه عکس های از مونیکا بلوچی و همسرش را در Niksalehi مشاهده کنید.

مونیکا بلوچی و همسرش

پس از گمانه زنی ها درباره رابطه مونیکا بلوچی و تیم برتون، بازیگر جذاب و پرطرفدار ایتالیایی چند روز پیش بالاخره تایید کرد که در رابطه عاشقانه است و آن مرد خوش شانس کسی نیست جز کارگردان افسانه‌ای هالیوود، تیم برتون.  این زوج عاشق پس از تایید رسمی رابطه خود، دو روز پیش دست در دست یکدیگر در لندن دیده شدند.

 

مونیکا بلوچی و تیم برتون

مونیکا قدردان است

باند گرل سابق (باند گرل یا دختر باند به کاراکترهای زن مجموعه فیلم های جیمز باند گفته می‌شود) پس از ماه‌ها شایعه در مورد رابطه‌اش با تیم برتون کارگردان ۶۴ ساله، در مصاحبه‌ای با مجله فرانسوی اِل (Elle) تایید کرد که این زوج عمیقا عاشق هم هستند.

بلوچی در این گفتگو اشاره کرد: «چیزی که می‌توانم بگویم این است که اول از همه خوشحالم که با این مرد آشنا شدم.» و گفت: «این یکی از آن ملاقات‌هایی است که به ندرت در زندگی اتفاق می‌افتد… من این مرد را می‌شناسم، دوستش دارم و حالا قرار است با این کارگردان ملاقات کنم، ماجراجویی دیگری آغاز می‌شود.»

مونیکا بلوچی و همسرش

 رابطه تیم برتون و بازیگر مشهور ایتالیایی

هر دو والدین دو فرزند هستند

تیم برتون یکی از معتبرترین کارگردانان هالیوود است که فیلم‌های مهمی مانند بیتل جوس، ادوارد دست قیچی و آلیس در سرزمین عجایب را در کارنامه خود دارد.

درست مانند مونیکا که از ونسان کسل، بازیگر مشهور فرانسوی و همسر سابقش، دو دختر دارد، برتون نیز از شریک زندگی سابق خود، هلنا بونهام کارتر، هنرپیشه انگیسی دارای دو فرزند، یک پسر و یک دختر است. برتون و کارتر از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۴ با هم بودند و بلوچی و کسل از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۳.

تیم برتون

۱۶ سال پیش با هم آشنا شدند

 

تیم و مونیکا ۱۶ سال پیش طی یک برخورد کوتاه روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن با هم آشنا شدند. در اکتبر ۲۰۲۲، بیش از ۱۵ سال بعد، زمانی که مونیکا در جشنواره فیلم لومیر جایزه یک عمر دستاورد هنری را به تیم برتون اهدا کرد، این بازیگر و کارگردان بار دیگر با هم روبه‌رو شدند.

رابطه عاشقانه مونیکا بلوچی و همسرش

چهار ماه بعد، این زوج دست در دست هم در حال قدم زدن در مادرید و در همان ماه، در روز ولنتاین در پاریس در حال بوسیدن یکدیگر دیده شدند.

ونسان کسل و مونیکا بلوچی

مونیکا طرفدار آثار تیم است

علاوه بر عشق خود، این دو درحال حاضر روی قسمت دوم فیلم بیتل‌جوس (Beetlejuice 2) نیز با هم کار می‌کنند. مونیکا در مصاحبه اخیر خود سطوح حرفه‌ای هم تیم برتون را تحسین کرده و گفت: «من عاشق تیم هستم و برای تیم برتون احترام زیادی قائلم.»

او ادامه داد: «من عاشق این دنیای رویایی هستم که در آن هیولاها مهربان هستند، مثل این است که می‌توانیم جنبه های تاریک خود را به چیزی روشن و بخشنده تبدیل کنیم. فیلم‌های تیم برتون در این مورد زیاد صحبت می‌کنند.»

مونیکا بلوچی

روزیاتونوشته‌های مشابه