ممنوع التصویری‌ الهام پاوه نژاد


بازیگر سریال دفتر یادداشت به تازگی در برنماه پادکست با ضیاء در برنامه این مجری مشهور حضور یافته و درباره زندگ شخصی و کاری اش صحبت کرده است. در ادامه ماجرای ممنوع التصویری‌ الهام پاوه نژاد و زندگی دخترش در خارج از ایران را در Niksalehi مشاهده کنید.

ممنوع التصویری‌ الهام پاوه نژاد

الهام پاوه‌‌نژاد بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر با سریال «همسران» شناخته می‌شود، در مصاحبه با علی ضیا از ماجرای ممنوع‌ التصویری‌اش پرده برداشت.

او گفت: حراست صداوسیما من را ممنوع‌التصویر کرد؛ به من گفتند کسی مشکل شخصی دارد و برایت مشکل ایجاد کرده! در ادامه علی ضیا هم به اینکه زمانی ممنوع الخروج بوده اعتراف کرد.

الهام پاوه نژاد

شوکه شدن علی ضیا از سن دختر الهام پاوه‌ نژاد

 

الهام پاوه‌نژاد در برنامه علی ضیا درباره دختر ۲۲ ساله‌اش که برای تحصیل به خارج از ایران رفته، گفت و تاکید کرد: «پدر کُردیا خارج از ایران زندگی می‌کند و دخترمان هم پیش او زندگی می‌ کند. او از دبیرستان از پیشم رفت و تحصیلش را خارج از کشور ادامه می‌دهد.»

الهام پاوه نژاد و علی ضیاء

بیوگرافی بازیگر سریال همسران

الهام پاوه نژاد بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است که در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در تهران متولد شد.پاوه نژاد دارای دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان و فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران (دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در سال ۱۳۷۱ است.

الهام پاوه نژاد و دخترش کردیا

آغاز فعالیت هنری خانم بازیگر

الهام پاوه نژاد بازیگری را بصورت آکادمیک زیر نظر اساتیدی چون رکن الدین خسروی و اکبر زنجان پور گذرانده و از سال ۱۳۶۹ بصورت حرفه‌ای وارد حرفه بازیگری شد و فعالیتش را با تئاتر آغاز کرد.

بازیگران سریال همسران

 تئاتر

در ادامه بخوانید :   تحصیل در رشته پرستاری مکزیک

او در سال ۱۳۷۰ با بازی در نمایش «ساحره سوزان» به کارگردانی اکبر زنجانپور در سالن تئاتر سنگلچ به روی صحنه رفت و در نمایش های چیستا، شاه لیر، مرغابی وحشی، فراموش نامه، کافه پولشری و….بازی کرده است.

فیلم های الهام پاوه نژاد

اولین حضور در سینما

نخستین تجربه سینمائی الهام پاوه نژاد بازی در فیلم سینمایی «دیشب باباتو دیدم آیدا» به کارگردانی رسول صدر عاملی در سال ۱۳۸۳ بود.

الهام پاوه نژاد در تلویزیون

اولین بازی کار تصویری الهام پاوه نژاد مربوط به بازی در سریال همسران در سال ۱۳۷۳ است که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. الهام پاوه نژاد در سریال های دیگری چون مدرسه مادربزرگ ها، ترانه مادری، یلدا، هفت سنگ و…نیز بازی کرده است.

جشن تولد الهام پاوه نژاد

ممنوع التصویری‌ الهام پاوه نژاد و زندگی شخصی اش

این بازیگر اواخر دهه ۷۰ با فریبرز کامکاری ازدواج کرد اما اطلاعات زیادی از همسر الهام پاوه نژاد و یا جدایی از همسرش در دسترس نیست. در برخی منابع اعلام شده همسر او، کارگردان و نویسنده اشت. این دو فرزندی به نام کردیا دارند.

عکس های الهام پاوه نژاد

نویسندگی

الهام پاوه نژاد در نویسندگی نیز فعالیت دارد او کتاب اولش را با نام «هشت صبح» در هشت اسفند رونمایی کرد و سپس کتاب دوم را با نام :قطعه ۹۴ ردیف ۷» دو سال بعد در نمایشگاه کتاب منتشر کرد.

بازیگران سریال دفتر یاداشت

الهام پاوه نژاد در برنامه علی ضیا درباره دختر ۲۲ ساله‌اش که برای تحصیل به خارج از ایران رفته، گفت و تاکید کرد: «پدر کردیا خارج از ایران زندگی می‌کند و دخترمان هم پیش او زندگی می‌کند. او همچنین درباه ممنوع التصویر بودنش صحبت کرده است.

الهام پاوه نژاد و دخترش کردیا
عکس الهام پاوه نژاد

روزیاتو

در ادامه بخوانید :   گوشی تاشو میان رده سامسونگ در سال 2024 با قیمتی شگفت‌انگیز عرضه می‌شود

نوشته‌های مشابه