مقامات آمریکایی پس از بایننس، این‌بار به سراغ بای‌بیت رفتند!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

در روزهای اخیر، تیم کوین بیس در مورد احضاریه‌ای که از کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ایالات متحده دریافت کرده، به کاربران خود اطلاع داد. این احضاریه بخشی از تحقیقات CFTC در مورد بای‌بیت (Bybit)، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در دوبی است.

به گزارش کالین وو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، کمیسیون CFTC ممکن است پس از بایننس، اکنون توجه خود را به بای‌بیت معطوف کرده باشد. و از آنجایی که یافتن بسیاری از کارمندان بای‌بیت در ایالات متحده برای CFTC سخت است، این کمیسیون در تلاش است تا اطلاعات مورد نظر خود را از کوین بیس دریافت کند.

طبق گزارش‌ها، CFTC به دنبال نظارت بر نقل و انتقالات صورت‌گرفته از بای‌بیت به کوین بیس است، به ویژه آنهایی که شامل کاربران آمریکایی می‌شود. به این ترتیب، CFTC می‌خواهد بررسی کند که آیا بای‌بیت با ارائه خدمات به مشتریان در ایالات متحده، قوانین را زیر پا گذاشته است یا خیر.

لازم به ذکر است که بای‌بیت یکی از پرکاربردترین و قدرتمندترین پلتفرم‌های معاملات مشتقات، از جمله معاملات مشتقات رمزارزی در بازار جهانی است.

حال، اگر CFTC هر نوع معامله‌ای را بین بای‌بیت و کوین بیس پیدا کند، به ویژه آنهایی که با سرمایه‌گذاران آمریکایی مرتبط هستند، این پلتفرم معاملاتی ممکن است با مشکل بزرگی مواجه شود.

در این صورت، ممکن است شاهد یکی دیگر از سرکوب‌های برجسته در حوزه کریپتو توسط رگولاتورهای آمریکایی، پس از جریمه ۴٫۳ میلیارد دلاری صرافی بایننس در هفته گذشته، باشیم.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

در ادامه بخوانید :   افراد مشهور متولد امروز – ۱۱ اسفند

نوشته مقامات آمریکایی پس از بایننس، این‌بار به سراغ بای‌بیت رفتند! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

منبع خبر

نوشته‌های مشابه