معرفی ریلمی 12 پرو با ویژگی های جدید: امکانات کم نسبت به نسخه پلاس


معرفی ریلمی ۱۲ پرو با ویژگی های جدید: امکانات کم نسبت به نسخه پلاس

نسخه پرو پلاس مدل ریلمی ۱۲ طی هفته‌ گذشته همراه با سنسور سونی در بازار جهانی عرضه شد. حال به گفته شرکت Realme مدل جدید ریلمی ۱۲ پرو نیز به لنز IMX882 مجهز خواهد شد، اما گزارش های آتی مشخص کرد که این مدل نیز مشابه نسخه پلاس دارای سنسور IMX890 خواهد بود.

مشخصات و ویژگی‌های ریلمی ۱۲ پرو

با توجه به اطلاعات منتشر شده این دستگاه جزو اولین محصولاتی است که از چنین سنسوری استفاده می کند. اما به گفته عوامل شرکت این مشخصات تجت عنوان شایعه شناخته می شوند و ممکن است اطلاعات اصلی مانند رقبای نزدیک این مدل ویو اس۱۸ای و اوپو رنو ۱۱ فایوجی طی چند روز قبل عرضه مشخص شود.

البته، اطلاعات مربوط به ریلمی ۱۲ پرو تنها این موارد نبودند، و به تازگی منابعی در پلتفرم ایکس (توییتر سابق) ادعا کردند که دوربین این دستگاه “انقلابی” خواهد بود. همچنین، چندین رندر متفاوت از این دستگاه منتشر شده است که آن را در رنگ طلایی کرم نمایش می دهند. با توجه به رندرها طراحی اصلی این مدل نیز نسبتا قابل مشاهده است، در اصل شکل گیری دوربین ها به طرح مربع با یک دایره خالی در مرکز قرار گرفته اند.

پیش‌بینی می شود که این دستگاه لنز تله‌فوتو ۲ برابری با زوم دیجیتال ۱۰ برابری داشته باشد، برخلاف زوم ۱۲۰ برابری که در پرو پلاس بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. زمان اصلی عرضه ریلمی ۱۲ پرو در ۲۹ ژانویه می باشد و تمامی جزئیات مربوط به این محصول کاملا مشخص می شود.

در ادامه بخوانید :   کد تخفیف تپسی؛ تا 70% تخفیف تمامی سفرها

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __نوشته‌های مشابه