معرفی بهترین فر پیتزا برای آشپزخانه صنعتی


از جمله غذاهای محبوب پیتزا می باشد که در تمامی فست فودی ها یافت می شود. پخت پیتزا به سبک های مختلفی سرو می شود. پخت پیتزا در فر صورت می گیرد. فرهای مختلفی برای این کار طراحی شده است که در این مطلب می خواهیم به معرفی آن ها بپردازیم. با فیدار سورن همراه باشید.

وب سایت: www.fidarsoren.com

شماره تماس: 09129053097

فر پیتزا چیست؟

یکی از دستگاه های پرکاربرد . پرطرفدار در میان تجهیزات رستوران و راه اندازی فست فود فر پیتزا می باشد. به بیان ساده تر این دستگاه برای پخت فر استفاده می شود. شما می توانید تمامی مواد مورد نیاز برای تهیه پیتزا را بعد از مخلوط کردن آن ها روی خمیر پیتزا قرار دهید و در زمان مشخصی درون فر پیتزا قرار دهید. پیتزای شما در کمترین زمان آماده سرو می باشد. این دستگاه انواع مختلفی دارد و با توجه به کاربردی رستوران خود می توانید یکی از آن ها را سفارش دهید.

قیمت فر پیتزا

قیمت فر پیتزا وابسته به برند، مدل، ظرفیت و حتی جنس دستگاه است و نمی توان بدون داشتن اطلاعات اولیه در مورد قیمت آن نظر داد. برای مشاهده لیست قیمت فرهای پیتزا همراه با مشخصات آن ها می توانید به وب سایت فیدار سورن مراجعه کنید و انواع فرهایی را که در رستوران ها استفاده می شود مشاهده کنید.

انواع فر پیتزا

برای راه اندازی رستوران یا فست فودی لازم است تا با انواع فر پیتزا آشنایی داشت و مشخصات هر کدام از آن‌ها را با توجه به بودجه در نظر گرفته شده بررسی کرد. برای انتخاب فر پیتزا باید دانست که چند نوع فر پیتزا پز وجود دارد و مشخصات هر پیتزا پز و قیمت پیتزا پز را دانست. چند مدل از معروف‌ترین و پرکاربردترین فرهای پیتزا که در بازار موجود هستند شامل فر صندوقی پیتزا، فر پیتزا ریلی، فر پیتزا گردان و فر پیتزا سنگی است. 

در ادامه بخوانید :   ساعت رولکس اصل | ساعت گران قیمت رولکس اصل افراد مشهور ایرانی

نکته‌ای که وجود دارد این است که در اکثر نقاط دنیا فرهای پیتزا به صورت برقی تولید و فروخته می‌شود اما در ایران به جهت پایین بودن نرخ گاز به نسبت برق اکثر کارفرماها ترجیح می‌دهند که نوع گازی آن را تهیه کنند. پخت پیتزا دورن فرهای برقی به نسبت گازی بهتر است البته این نظر صدرصد نیست و کارشناسانی نیز وجود دارند که کیفیت پیتزای گازی را بهتر از نوع برقی آن می‌دانند.

فر صندوقی پیتزا

فر صندوقی پیتزا از لحاظ زمانی قدیمی‌تر از فر ریلی پیتزا است و اصولا فست فودهای سنتی و قدیمی‌تر از این نوع فر استفاده می‌کنند که روش پخت پیتزا در فرهای صندوقی پیتزا به این صورت است که پیتزا در محفظه فر قرار می‌گیرد و بدون جابه‌جایی و گردش پخت را شروع می‌کند و به اتمام می‌رساند، در این فر زمان پخت پیتزا بیشتر است و نکته بعدی اینکه اگر شخصی در آن واحد تعداد بیشتری پیتزا برای پخت احتیاج داشته باشد نمی‌تواند از این پیتزا پز استفاده کند.

فر پیتزا ریلی

فر پیتزا ریلی دارای تکنولوژی جدیدتری است و هم در پخت پیتزا انرژی کمتری صرف می‌شود و هم سرعت فر ریلی بالاتر از فر صندوقی است و نکته دیگر این که در پخت باعث پخت متوازن و بهتر پیتزا می‌شود و نکته قابل توجه اینکه از فر ریلی پیتزا در انواع فست فودها و پیتزا فروشی‌ها که روزانه پذیرای تعداد زیادی مشتری هستند و پیتزا با تیراژهای بالا نیاز دارند و یا آشپزخانه‌های صنعتی استفاده می‌شود.

نکات مهم در خرید فر پیتزا

در نظر گرفتن برخی موارد در هنگام خرید فر پیتزا، نه تنها باعث حفظ کیفیت غذاهای ارائه شده می شود، بلکه در دراز مدت می تواند محبوبیت غذاهای شما را افزایش داده و باعث افزایش راندمان آشپرخانه صنعتی شما گردد. این موارد عبارتند از:

  • متریال قطعات و بدنه فر پیتزا
  • تضمین اصالت و کیفیت فر
  • منوی غذایی
  • کاربری آشپزخانه
  • تعداد غذاهای روزمره مورد نیاز
  • ابعاد و اندازه فضای آشپزخانه
در ادامه بخوانید :   Big Plans در سی دی پروجکت به عنوان بازی جدید ویچر در راه است

صنعت غذا از جمله صنایعی است که نسبت به بهداشت و کیفیت محصولات آن حساسیت های بسیار زیادی وجود دارد. با توجه به این که این تجهیزات مستقیما با تغذیه مصرفی افراد در ارتباط هستند، لذا باید از هر لحاظ تضمین شده و استاندارد باشند. کارشناسان فیدار سورن با در نظر گرفتن محدودیت های بهداشتی و همچنین صرفه اقتصادی خریداران، پیشنهاد می نمایند که از خرید فر پیتزای دست دوم برای آشپزخانه مورد نظرتان، خودداری نمایید. چرا که کمترین بی توجهی به این موضوع موجب افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری فر در دوره های زمانی مختلف و کاهش کیفیت غذای ارائه شده خواهد بود.

 

نوشته‌های مشابه