معجزه خاترم یا علی برای برآوردن حاجات و بچه دار شدن و ازدواج


در مورد ذکر یا علی و خواص آن احادیث فراوانی وجود دارد. از جمله می توان به معجزه خاتم یا علی یا ذکر یا علی برای رسیدن به حاجات اشاره کرد. می توانید از خاتم یا علی به عنوان دعای عقد، دعای تولد فرزند، دعای دین و … استفاده کنید که دستور خاص خود را دارد. در این مطلب ذکر و خاتم یا علی و فایل صوتی آن را برای شما همراهان تقدیم می کنیم.

معجزه ذکر یا علی

برای رسیدن به حاجات راه های زیادی وجود دارد که از آن جمله می توان به ذکر، دعا و نیایش اشاره کرد. در روایتی از علمای دین آمده است که خداوند به حضرت علی (علیه السلام) فضایل فراوانی بخشید و هر کس این فضایل را به یاد آورد، خداوند گناهان او را می بخشد و او را می آمرزد. ذکر خاتم یا علی برای حاجت و ازدواج و مال و فرزند آوری یکی از مجرب ترین این ذکرهاست. تكرار اين ذكر و توسل به آن در رفع مشكلات و دفع بلاها و سلامتي كمك زيادي مي كند.

انواع حتم یا علی

انواع حتم یا علی

این خاتم به دستور آیت الله میرزا جواد آقا ملکی تبریزی و به خاتم یا علی 1570 نیز معروف است.

این روش خثم یا علی برای رسیدن به نیازهای مختلف از جمله شفای بیمار بسیار توصیه می شود.

مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمد نصیری از شاگردان مرحوم آیت الله بهاءدینی در امور معنوی و اخلاقی بودند. گهگاهی در منزل ایشان مجلس روضه تشکیل می‌شد، گاهی من شرکت می‌کردم و برخی از بزرگان مثل آیت‌الله رضوانی و… تهران شرکت می‌کردند.

مرحوم حاج آقا نصیری به من فرمودند که پدرم از شاگردان و علاقه مندان مرحوم آیت الله میرزا جواد آقا ملکی تبریزی بوده است. مرحوم ميزرا جواد آقا به پدرم يالى را به صورت خاص ياد داده بود و فرموده بود كه اين روش را فقط به مؤمنين بياموزيد. از آنجایی که باید از خوم مشورت گرفت و برای امور مهم باید از این طریق به او مراجعه کرد:

ده شب هر شب در اول ساعت معین، دو رکعت نماز حج بخواند، بعد از سلام و بدون گفتن کلمه، 110 مرتبه صلوات بفرست. سپس 1570 مرتبه ذکر مبارک «یا علی» را بگویید و حاجت خود را بخواهید و در نهایت سه مرتبه صلوات بفرستید که ثابت می شود.

باید به چند نکته توجه کرد:

  • وقتی وضو را تمام کردید، رو به قبله باشید
  • هنگام تلاوت، راه نروید و با کسی صحبت نکنید
  • حتی یک شب هم نباید آن را رها کرد
  • مکان خاصی را انتخاب کنید
روش تکمیل 12000 یا علی است

روش نهایی «12000» یا علی

با لباس پاک و نیت پاک، نماز درقعت بخواند و سپس 100 مرتبه نماز بخواند و تا روز یازدهم بدون تعطیلی و روز دوازدهم، روزی 1000 مرتبه یا علی نگوید تا به هدفی که هستید، برسد.

وقتی به حاجت رسید باید هزار مرتبه بگوید که جمعاً دوازده هزار مرتبه می شود. دعا و سلام قبل از شروع و بعد از پایان از شرایط مهم است.

خاتم یا علی برای ادای قرض و قرض و جلوگیری از فقر

نام مقدس «علی» در حروف ابجد معادل عدد «110» است، در ندای امیرالمومنین علیه السلام نام نورانی «علی» به صورت «یا علی» آمده است. “به عنوان عدد “110” برابر در نام این پیامبر.

هر گاه فرصت کردید تسبیح بگیرید و ذکر مبارک «یا علی» را تکرار کنید زیرا امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند هر که ذکر «یا علی» را بخواند خداوند ثواب ختم قرآن را به او می دهد. عان و همچنین امام باقر علیه السلام در جلد 41 بحارالانوار فرمودند ثواب سه میلیون و 600 هزار ختم قرآن برای قاری ذکر یاعلی تدارک دیده شد.

خطاب خاتم یا علی به امام علی (ع)

نام مبارک امام علی علیه السلام برای هر حاجتی که ادامه پیدا کند، چهار روز بعد نتیجه اش می آید انشاءا… و آن این است که به مسجد برویم و 12000 بار «یا علی» بگوییم. البته اگر حاجتش برآورده شود، شکی نیست زیرا نام حضرت علی اسم اعظم است.

ذکر یا علی برای حاجت

ذکر یا علی برای حاجت

یکی از حاتم های مجرب ذکر یا علی حاجت، حاتم ده روزه است. برای بهره مندی از این خاتم، دو رکعت نماز حاجت را به مدت ده شب و در وقت معین به جا آورد و بعد از نماز بدون تکلم 110 مرتبه صلوات را خواند و سپس 1570 مرتبه ذکر «یا علی» را خواند و سپس. حاجتش را بخواهد و سه مرتبه صلوات بفرستد.

روش ازدواج خاتم یا علی

از حضرت علی (علیه السلام) نقل شده است که اگر قصد ازدواج داشت باید دو رکعت نماز بخواند و در خلوت 1000 مرتبه یا علی بگوید زیرا این اسماء اعظم خداوند و ذکر آنهاست. نیاز را برآورده خواهد کرد.

ذکر یا علی برای مال

نام منزه «علی» معادل 110 در حروف ابجد است، برای مال و ثروت و جلوگیری از فقر، خواندن این ذکر 110 مرتبه مستحب است.

ذکر یا علی برای مال

ذکر یا علی برای بچه دار شدن

این خاتم یا علی به خاتم 12000 یا علی یا نادر نخود معروف است.

ذکر یا علی نیز برای بچه دار شدن مستحب است. مردم نجف هر گاه حاجتی از جمله نیاز به بچه دار شدن داشتند، 12 نخود کنار می گذاشتند و هر 1000 مرتبه ذکر یا علی می خواندند که جمعاً 12000 مرتبه می شد. پس از برآورده شدن حاجت، انشاءالله آشی تهیه می کنند و این 12 نخود را در آن می ریزند.

شرایط نذر یکی از راه های برآورده شدن حاجات نذری است که آداب خاصی دارد. از جمله اینکه صیغه باید در نذر خوانده شود، اما لازم نیست به زبان عربی باشد. مثلاً اگر بگوید نذر کرده ام، اگر مریضم خوب شود، به خدا صد تومان واجب است به فقیر بدهم، نذرش صحیح است.

یکی از شروط نذر این است که نذر کننده مسئولیت پذیر و عاقل باشد و با اختیار خود نذر کند. پس نذر اجباری یا کسى که مثلاً از روی عصبانیت و بی اختیار نذر می کند صحیح نیست و کاری که می خواهد به عنوان نذر انجام دهد باید یک نوع اولویت و برتری داشته باشد و به همان اندازه عمل کند. تا حد امکان، او باشد

کاتم یا صدای علی

در این بخش ذکر زیبی یا علی را به صورت صوتی و تصویری مشاهده می کنید.

در این مطلب از سایت ستاره مجموعه ادعیه با عنوان ذکر یا علی و خاتم یا علی و فایل های صوتی آن را از منابع مختلف برای شما گردآوری کرده ایم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

نوشته‌های مشابه