مشکلات نظارتی این‌بار گریبان‌گیر فلوکی! برنامه استیکینگ FLOKI چه خطراتی دارد؟


زمان مطالعه: 2 دقیقه

فلوکی اینو (FLOKI)، یک رمزارز برجسته در بخش میم کوین‌ها و رقیب شیبا اینو (SHIB)، این روزها با مشکلات نظارتی دست و پنجه نرم می‌کند.

طبق گزارش‌ها، کمیسیون اوراق آتی و بهادار هنگ‌کنگ (SFC) درباره محصولات «برنامه استیکینگ فلوکی» و «برنامه استیکینگ توکن‌فای (TokenFi)» هشدار داده است. هر دو محصول به پروتکل میم کوین فلوکی وابسته هستند.

طبق گفته SFC، این محصولات خدمات استیکینگ با بازدهی سالانه بالا، از ۳۰ تا بیش از ۱۰۰ درصد را ارائه می‌دهند، مجوز فروش عمومی در هنگ‌کنگ را دریافت نکرده‌اند. کمیسیون SFC تاکید کرد که مدیران این محصولات نتوانسته‌اند این نهاد نظارتی را در مورد امکان دستیابی به چنین بازدهی بالایی متقاعد کنند.

در پاسخ به این ابهامات، تیم فلوکی در خلاصه هفتگی خود در پلتفرم X تاکید کرد که تنها شکایت SFC این است که برنامه‌های استیکینگ این پروژه خیلی خوب عمل می‌کنند.

در حالی که تیم فلوکی جزئیاتی در مورد بحث‌های خود با SFC ارائه نکرد، اما تصریح کرد که با یک آژانس بازاریابی برای شروع تبلیغات محصولات استیکینگ خود همکاری کرده است.

تیم فلوکی در ادامه گفت که آنها نمی‌توانند در مورد اینکه آیا این کمپین بازاریابی در هنگ‌کنگ ادامه خواهد داشت یا خیر، صحبت کنند. اما به سرمایه‌گذاران خود اطمینان داد که از تمام کانال‌های مناسب، برای برآورده کردن همه الزامات مورد نظر مقامات هنگ‌کنگی، گذر خواهد کرد.

این اقدام نظارتی غیرمنتظره سوالاتی را در مورد مسیر آتی فلوکی و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند؛ زیرا مقامات در حال تشدید تلاش‌های خود برای محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر محصولات سرمایه‌گذاری «بیش از حد خوب برای واقعی بودن»، هستند.

در ادامه بخوانید :   لید یا سرنخ چیست؟ جدیدترین روشهای جذب لید با کیفیت

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته مشکلات نظارتی این‌بار گریبان‌گیر فلوکی! برنامه استیکینگ FLOKI چه خطراتی دارد؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

نوشته‌های مشابه