مشخصات گوشی هوشمند پوکو X6 نئو توسط وب سایت Flipkart فاش شد: رقیبی جدید برای گلکسی A35


مشخصات گوشی هوشمند پوکو X6 نئو توسط وب سایت Flipkart فاش شد: رقیبی جدید برای گلکسی A35

طی هفته های گذشته با معرفی سری جدید X6 توسط Poco، این شرکت توانست موفقیت های بزرگی را در بازار دریافت کند. تمامی مدل ها با داشتن مشخصات و ویژگی های جذاب به همراه قیمت اقتصادی محبوبیت زیادی را داشتند. به تازگی نیز اطلاعات جدیدی از یک نسخه خاص توسط سایت Flipkart تحت عنوان مشخصات گوشی هوشمند پوکو X6 نئو منتشر شد.

اطلاعات جدید نشان دهنده این است که حداقل ۲ رنگ جدید برای نسخه جدید وجود دارد. همچنین، اولین نقطه برای عرضه کشور هند خواهد بود.

مشخصات گوشی هوشمند پوکو X6 نئو

طبق گفته های شرکت، این دستگاه دارای صفحه نمایش امولد با رفرش ریت ۱۲۰ هرتزی و حداکثر روشنایی ۱۰۰۰ نیت می باشد. علاوه بر این، نمایشگر آن با یک ناچ حفره‌ای دارای حاشیه های نازکی در اطراف آن است و نسبت صفحه نمایش به بدنه ۹۳.۳ درصد را ارائه می دهد. محافظ صفحه نمایش با نسخه گوریلا گلس ۵ عرضه می شود.

با توجه به اینکه قیمت رسمی  در ۱۳ اعلام می شود. احتمالاً با قیمت زیر ۲۰۰۰۰ روپیه عرضه می شود. اندازه کامل این نسخه همانند مدل های پرو می باشد و دارای ضخامت ۷.۶۹ میلی متر و لبه های صاف است. به نظر می رسد  علاوه بر آبی در رنگ بژ نیز عرضه خواهد شد.

بر اساس گزارش ها، مانند نمونه های قبلی پوکو X6 نئو نیز یک نسخه خارجی برای ردمی نوت ۱۳R پرو می باشد، که درچین به فروش می رسد. در نتیجه، با توجه مدل های عرضه شده می توانیم مشخصات را شامل صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی، اسکنر اثر انگشت کناری، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۳۳ واتی، سیستم دوربین دوگانه ۱۰۸ مگاپیکسلی + ۲ مگاپیکسلی جمع بندی کنیم. همچنین ویژگی هایی چون رم LPDDR4x، حافظه UFS 2.2 و اندروید ۱۳ مبتنی بر رابط کاربری MIUI 14 عرضه می شود.

نکته قابل توجه این دستگاه، عدم ارائه رابط کاربری هایپراواس برای آن بود، که ممکن است در طول ماه های آینده بروزرسانی های جدیدی ایجاد شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __نوشته‌های مشابه