مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام از سایت های ایرانی


امروزه با رشد دانش و تکنولوژی، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به بخشی از زندگی همه ی ما تبدیل شده اند به نحوی که زندگی بدون آنها دیگر حتی قابل تصور هم نیست.

از بین شبکه های اجتماعی گل سرسبد آنها یعنی اینستاگرام به شکل شگفت انگیزی رشد و محبوبیت پیدا کرد به همین دلیل افراد زیادی تصمیم گرفتند برای کسب درآمد از این پلتفرم در آن فعالیت کنند؛ به دنبال این اتفاق راه و روش هایی به وجود آمد که رسیدن به درآمد و موفقیت در این فضا را تسریع میبخشید، خرید فالوور اینستاگرام هم یکی از آن روش های جالبی بود که بدین منظور در دسترس کاربران قرار گرفت؛ حال اما این سوال برای اکثر افراد به وجود می آید که آیا خرید فالوور اینستاگرام کار مفیدی است یا ممکن است به پیج اینستاگرامم آسیب بزند؟


پیشنهاد ستاره

آیا خرید فالوور میتواند به پیجم آسیب بزند؟

اکنون سوالی که شاید به ذهنتان بیاید این است که آیا ممکن است خرید فالوور به پیجتان آسیب بزند یا نه؟

برای پاسخ به این سوال بایستی گفت همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد!یعنی مرجعی که شما فالوورهایتان را از آن میخرید تعیین میکند که این خرید مفید خواهد بود یا مضر!پس بسیار مهم است که مرجع امن و معتبری را برای خریدتان انتخاب کنید.

در صورتی که فالوور های خریداری شده ی شما باکیفیت باشند مزایای بسیاری را برای پیجتان در پی خواهند داشت،در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا برخی از این مزایا را باهم بررسی کنیم.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

با خرید سرویس های فالوور باکیفیت برای پیجتان مزایای ذیل را دریافت خواهید کرد.

افزایش اعتبار پیج

هنگامی که تعداد فالوور های شما بیشتر می شود اعتماد کاربران هم به پیجتان افزایش میابد،چرا که دنبال کننده های زیاد به نحوی نقش یک سمبل تایید برای پیجتان را بازی میکنند؛تعداد فالوور بالا این تصور را در ذهن کاربران القا میکند که پیجتان مقبولیت زیادی دارد و به همین دلیل کاربران راحت تر به شما اعتماد خواهند کرد.

در ادامه بخوانید :   ۳۶ مدل پاک‌کن خاص و فانتزی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲

اعتبار به دست آمده از این فالوور ها درآمد شما را هم تا مقدار زیادی افزایش خواهد داد!

فرض کنید که شما از طریق قبول سفارش تبلیغات برای سایر پیج های اینستاگرامی کسب درآمد میکنید در این حالت با افزایش اعتبار پیجتان و جلب اعتماد فالوورها،بازدهی تبلیغاتتان به شدت افزایش پیدا خواهد کرد؛از همین رو درآمدی که کسب میکنید هم بیشتر خواهد شد.

از طرف دیگر مثلا فرض کنید که شما با تاسیس یک پیج در اینستاگرام محصولات خود را میفروشید و کسب و کارتان را به نمایش میگذارید؛یا مثلا درآمدتان را از طریق ارائه مشاوره یا خدمات اینترنتی به دست میاورید،در این حالت هم با افزایش اعتماد مخاطبان ،درآمد بسیار بیشتری را کسب خواهید کرد؛چرا که کاربران درمورد خرید از پیج شما شک نخواهند کرد.

افزایش اینتراکشن

هنگامی که تعداد فالوور های پیج شما افزایش میابد الگوریتم های اینستاگرام شروع به کار میکنند!یعنی با بیشتر شدن رقم دنبال کنندگان،نرخ تعامل حساب شما هم بالا میرود!این یکی از بهترین چیزهایی است که برای کسب و کارهای اینستاگرامی ممکن است اتفاق بیافتد.

در صورتی که اینتراکشن (نرخ تعامل) شما افزایش یابد اینستاگرام پیج شما را به افراد بیشتری نمایش خواهد داد؛مثلا پست های شما را وارد اکسپلور خواهد کرد یا ریلز هایتان را بیشتر نمایش خواهد داد؛از طرفی در قسمت سرچ (جستجو) جایگاه پیجتان را ارتقا خواهد داد.

یک مزیت دیگر افزایش اینتراکشن که بسیار هم جالب و مفید است نمایش پیج در قسمت «پیشنهاد برای دنبال کردن» برای کاربران جدید است.

محبوبیت

تعداد فالوور ها رابطه مستقیمی با محبوبیت دارد؛چرا که هرچقدر تعداد دنبال کننده ی بیشتری داشته باشید افراد بیشتری محتوای شما را تماشا کرده و با شما و آثارتان آشنا می شوند.به همین طریق شما تبدیل میشوید به یک چهره ی مطرح و پرطرفدار.

در ادامه بخوانید :   فرزند آنگ لی | میسون فرزند آنگ لی در نقش بروس لی

البته مزایای خرید و افزایش فالوور به همین جا ختم نمی شود ولی در این مقاله فرصت کافی برای بررسی تمام این مزایا وجود ندارد.

با ما همراه باشید تا در ادامه،برخی از معایب خرید فالوور اینستاگرام را بررسی کنیم.

معایب خرید فالوور اینستاگرام

اگر شما فالوور هایتان را از یک مرجع یا سایت غیر معتبر و ناشناخته بخرید احتمالا با مشکلات عدیده ای روبرو خواهید شد.

فالوور های فیک

بیشترین مشکلی که ممکن است هنگام خرید این سرویس ها برایتان پیش بیاید این است که با فالوور های فیک روبرو شوید!حال ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که اصلا منظور از فالوور فیک چیست؟خب فالوور فیک به فالوور هایی گفته میشود که توسط ربات ساخته و کنترل میشوند؛این فالوور ها پروفایل و پستی در پیج هایشان ندارند و تمام مشخصاتشان به شکلیست که الگوریتم های اینستاگرام به راحتی متوجه فیک بودنشان میشود و در صورتی که اینستاگرام متوجه خرید فالوور شما شود دیگر مزایای گفته شده در بالا را دریافت نخواهید کرد و از طرفی اینستاگرام ممکن است برخی محدودیت ها را روی پیجتان اعمال کند.

ریزش فالوور ها

یکی دیگر از مشکلات عدیده ی اینگونه خرید ها این است که در اغلب موارد پس از دریافت فالوور ها و گذشت مدت کوتاهی،فالوور ها دچار ریزش شدیدی می شوند!چرا که یا فیک بودن آنها توسط اینستاگرام تشخیص داده و حذف میشوند و یا هم ربات شما را آنفالو میکند.

عدم تناسب آمار

از معایبی که در تمامی سرویس های خرید فالوور موجود است (حتی فالوور های با کیفیت) عدم تناسب بین آمار کلی پیج است!چرا؟چون هنگامی که تعداد فالوور ها به صورت طبیعی افزایش یابد سایر مولفه ها (مثل تعداد لایک،کامنت و ویو) هم باید افزایش یابند ولی هنگامی که فالوور ها را میخرید این اتفاق نخواهد افتاد!در این صورت فقط تعداد فالوور هایتان افزایش پیدا میکند و سایر مولفه ها به صورت مستقیم افزایش نمی یابند!

در ادامه بخوانید :   شامپو مخصوص موهای چرب | راه‌های کاهش چربی پوست سر

(هنگام خرید فالوور افزایش تعداد لایک،کامنت و ویو به صورت غیر مستقیم ممکن است،مثلا با افزایش نرخ تعامل، آمار کلی پیج هم بالا میرود اما اگر بخواهید تمام مولفه ها مستقیما افزایش یابند باید از طریق تبلیغات اقدام کنید).

عدم تناسب آمار پیج باعث میشود که اینستاگرام به پیجتان مشکوک شود و هم اینکه مخاطبین ممکن است متوجه خریدتان بشوند به همین دلیل شما مجبور میشوید متناسب با تعداد فالوور ها لایک،کامنت و ویو را هم برای حساب اینستاگرامتان بخرید تا آمار پیجتان شک برانگیز نباشد.

با در نظر گرفتن همه ی این معایب باز هم خرید فالوور از یک مرجع معتبر و ایمن که کیفیت و اصالت را تضمین کند میتواند برای پیجتان بسیار مفید باشد!چرا که ایراد های گفته شده در بالا (بجز عدم تناسب آمار) در این حالت شاملتان نخواهد شد؛اما پیدا کردن چنین مرجعی کار چندان آسانی نیست؛از همین رو سعی شده تا یکی از برترین مراجع را برای سهولت استفاده شما بیابیم تا بتوانید یک خرید ایده آل را تجربه کنید.

ایمن ترین مرجع خرید فالوور اینستاگرام

سایت «خرید فالوور اینستاگرام» سایتی که به عنوان بهترین مرجع ارائه دهنده ی خدمات مربوط به شبکه های اجتماعی شناخته میشود؛شما میتوانید با کیفیت ترین سرویس های خرید فالوور را با ارزان ترین قیمت ممکن از این سایت دریافت کنید.

همچنین اکثر سرویس های این سایت گارانتی و ضمانت جبران ریزش دارند که خیالتان را از بابت بروز هر مشکلی راحت می کنند.

کلام پایانی

در انتهای کلام با داشتن آرزوی موفقیت و خوشبختی برای یکایک شما عزیزان امیدواریم که این مقاله برایتان مفید بوده باشد.

نوشته‌های مشابه