مرکز خرید الماس شرق مشهد
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-23


گردآوری :


اشتراک گذاری :مرکز خرید الماس شرق مشهد یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های تجاری و تفریحی مشهد محسوب می‌شود. سینمای ۵ بعدی و عکاسخانه سنتی و رستوران و کافی‌شاپ از امکانات تفریحی الماس شرق به شمار می رود. در واقع هر آنچه که نیاز شما را تامین کند را میتوان در این مرکز یافت.

مرکز خرید الماس شرق مشهد یکی از پرطرفدارترین مراکز خرید مشهد به شمار می رود. به عبارتی این مرکز یک مجتمع تجاری – تفریحی به شمار می رود. این مجتمع دارای نمایندگی‌ها و مراکز لوازم خانگی فراوانی است. سرزمین عجایب پاساژ الماس شرق یکی از جنبه‌های تفریحی این مکان می باشد.

مرکز خرید الماس شرق مشهد

لماس شرق مشهد یک مجموعه تجاری تفریحی و یکی از پرطرفدارترین مراکز خرید مشهد به انتخاب زائران و گردشگران است. وجود مغازه‌های گوناگون پوشاک، صنایع دستی، فرش دستباف، خشکبار و زعفران و. . . در کنار جذابیت‌های گردشگری مانند شهربازی، آکواریوم آب شور و سینما، این مجتمع را به یک مجموعه گردشگری عالی و یکی از معروف ترین مجتمع های تجاری تبدیل کرده است.

الماس شرق

پارکینگ طبقاتی مرکز خرید الماس شرق مشهد

این مجتمع دارای یک پارکینگ طبقاتی با ظرفیت پذیرش حدودا ۱۳۰۰ خودرو می باشد که درب ورودی آن در خیابان وحدت، میدان آتش نشان،خیابان بهارستان چهارم قرار گرفته است. لذا اگر قصد دارید با خودروی شخصی راهی این بازار شوید، نگرانی از بابت پیداکردن جای پارک نخواهید داشت.

بخش‌های مختلف پاساژ الماس شرق

مجتمع و پاساژ تجاری الماس شرق در مشهد به دلیل مساحت زیادی که دارد از بخش‌های مختلف و متنوعی تشکیل شده است. اغلب واحدهای این مجتمع دارای نمایندگی‌ها و مراکز لوازم خانگی مانند لوازم صوتی و تصویری، رایانه، موبایل و تجهیزات جانبی، چینی و بلورجات هستند.

یک مجموعه تجاری تفریحی

قسمت‌های دیگر این مجموعه شامل کیف، کفش و ساعت، نقره و بدلیجات، عطر فروشی،لوازم آرایشی بهداشتی، پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه، خشکبار، صنایع دستی و سوغات مشهد خواهد بود.

آبنمای جامپینگ الماس شرق

در سال‌های ابتدایی بازگشایی پاساژ الماس شرق، آبنمای جامپینگ این مجموعه توجه همه را به خود جلب کرده‌ بود. جذابیت آبنمای جامپینگ الماس شرق مشهد، به حدی زیاد بود که هدف تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان آن شده ‌بود. البته هنوز هم این آبنما برای کسانی که برای اولین‌بار از پاساژ الماس شرق مشهد بازدید می‌کنند، بی‌نهایت خیره‌کننده است.

از پرطرفدارترین مراکز خرید

یک آبنمای بزرگ که کف آن با اشکال هندسی چشم‌نواز تزیین شده‌ و گرداگردش لامپ‌های رنگی کارگذاشته‌ شده‌ است که با حرکت آب تغییر رنگ می‌دهند. در وسط این آبنما، یک فواره قرار دارد که در فاصله‌های زمانی مشخص، با سرعت به سمت بالا پرتاب می‌شود به‌طوریکه ارتفاع آن تا نزدیک سقف مجموعه می‌رسد! رقص آب در دل نور‌های رنگی صحنه‌ای خیره‌کننده و زیبا خلق می‌کند که از دیدنش سیر نمی‌شوید.

ریسپاینا۲۴، الماس تریپ، یومگ،نوشته‌های مشابه