مدارس فلوریدا سوالاتی در مورد جنسیت و تمایلات جنسی در AP Psychology می پرسند


تحت حاکمیت ران دیسانتیس، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری، فلوریدا در میان ایالت های محافظه کار که قوانینی را تصویب کرده اند که نحوه آموزش جنسیت، جنسیت و نژاد را در مهدکودک تا کلاس دوازدهم محدود می کند، پیشرو است.

اخیراً، در ماه آوریل، ایالت به همه مقاطع، از جمله دبیرستان، ممنوعیت آموزش در کلاس در مورد هویت جنسیتی و گرایش جنسی، گسترش یافت.

تعداد کمی از سازمان‌ها نسبت به هیئت کالج، که برنامه جایابی پیشرفته 40 دوره در سراسر کشور ارائه می‌دهد، برای مقابله با این محدودیت‌ها کار سخت‌تری داشته‌اند.

AP Psychology شامل بخش “جنسیت و جهت گیری جنسی” است، که دانش آموزان را ملزم می کند “توضیح دهند که چگونه جنسیت و تمایلات جنسی بر اجتماعی شدن و سایر جنبه های رشد تاثیر می گذارد.”

در بیانیه خود در روز پنجشنبه، هیئت مدیره گفت: “ما نمی دانیم که ایالت فلوریدا این دوره را ممنوع خواهد کرد یا خیر. برای معلمان AP در فلوریدا، ما از اینکه دانش آموزان فلوریدا ممکن است از فرصت شرکت در این یا هر دوره آموزشی AP محروم شوند، ناراحتیم.

انجمن روانشناسی آمریکا روز پنجشنبه گفت از تصمیم هیئت مدیره مبنی بر عدم تغییر محتوای دوره حمایت می کند.

امتناع اعلام شده هیئت کالج از بازنگری روانشناسی AP در تضاد کامل با پاسخ آن به تلاش های فلوریدا در سال گذشته برای تأثیرگذاری بر برنامه درسی مطالعات آفریقایی آمریکایی AP است. در آن صورت، هیئت در ابتدا مفاهیمی مانند غرامت را که قانونگذاران محافظه کار به آن اعتراض داشتند حذف یا کاهش داد.

هیئت کالج از آن زمان به اشتباهات در نحوه رسیدگی به کلاس مطالعات سیاهپوستان اعتراف کرده و گفته است که دوباره این دوره را اصلاح خواهد کرد تا نحوه تدریس این موضوع در پردیس های کالج را بهتر منعکس کند.

هیئت کالج روز پنجشنبه گفت: “در توسعه چارچوب مطالعات آفریقایی آمریکایی AP، ما به دنبال ایجاد دوره ای بودیم که بتواند در ایالت های سراسر کشور در دسترس باشد و به طور دقیق یک دوره در سطح کالج را در این موضوع نشان دهد.” ما آموخته‌ایم که اگر سیاست‌های ایالتی محتوایی را که برای یک دوره آموزشی در سطح دانشگاه ضروری است، ممنوع کند، نمی‌توان به هر دو هدف دست یافت.»

فرماندار دیسانتیس تهدید کرده است که کل روابط ایالت خود با هیئت مدیره کالج را اصلاح خواهد کرد. در نامه ای در 19 مه به سازمان غیرانتفاعی، وزارت آموزش فلوریدا نوشت: “ما از شما می خواهیم که فوراً تمام دوره های هیئت مدیره کالج را بررسی کنید.”

احتمال ادامه درگیری وجود دارد. بسیاری از کلاس‌های AP وجود دارند که محتوای آنها، همانطور که مدارس و معلمان تفسیر می‌کنند، ممکن است با مقررات محافظه‌کارانه جدید در مورد نحوه بحث نژاد، جنسیت و جنسیت در کلاس در تضاد باشد.

نوشته‌های مشابه