محمدرضا گلزار در تلویزیون | برنامه پانتولیگ با اجرای گلزار بزودی از شبکه سه
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-15


گردآوری :


اشتراک گذاری :تازه داماد سینمای کشورمان که به خاطر عروسی اش حسابی خبرساز شده بود گفته می شود که به زودی در صدا و سیما مجری یه برنامه می شود. در ادامه جزئیات محمدرضا گلزار در تلویزیون را در نیک صالحی مشاهده کنید.

محمدرضا گلزار در تلویزیون

بعد از حواشی زندگی شخصی محمدرضا گلزار، جواد فرحانی؛ تهیه کننده، از حضور گلزار به عنوان مجری در یک مسابقه تلویزیونی خبر داد. این برنامه که پانتولیگ نام دارد، مسابقه ای با محوریت پانتومیم است و فرصتی برای پانتومیم بازان حرفه ای و علاقه مندان به پانتومیم است تا استعداد و توانایی خود را در این مسابقه محک بزنند.

محمدرضا گلزار

بازگشت گلزار به صدا سیما با برنامه پانتولیگ

آخرین اجرای محمدرضا گلزار در تلویزیون مسابقه (برنده باش) بود و حالا با برنامه ای به اسم پانتولیگ به صدا سیما برمی گردد. این برنامه یک مسابقه با حضور شرکت کنندگان مختلف است که مهارت خود در پانتومیم را به نمایش می گذارند.

محمدرضا گلزار و برادرش بردیا

پیش از این نیز محمدرضا گلزار هنگام امضا دادن به یکی از طرفدارانش از اجرای یک مسابقه تلویزیونی خبر داده بود.

برنامه برنده باش

تهیه کننده برنامه پانتولیگ جواد فرحانی است. در حال حاضر مقدمات و اخذ مجوزهای لازم برای تولید این برنامه تلویزیونی انجام شده، در مرحله تولید قرار دارد و بزودی از شبکه ۳ سیما پخش می شود.

محمدرضا گلزار در تلویزیون

جزئیات برنامه پانتولیگ

«جواد فرحانی» تهیه‌کننده برنامه «پانتولیگ» تکلیف گمانه‌زنی‌های چند وقت اخیر درباره این برنامه را روشن کرد.
وی تصریح کرد: برنامه پانتولیگ، یک مسابقه تلویزیونی با محوریت پانتومیم است که در آن شرکت‌کنندگان در قالبی جذاب و سرگرم‌کننده با هم رقابت می‌کنند.

خودرو لوکس محمدرضا گلزار

تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی افزود: اجرای برنامه برعهده «محمدرضا گلزار» خواهد بود و امیدواریم با حضور و تلاش وی، لحظات خوشی برای مخاطبان تلویزیون رقم‌ بخورد.

محمدرضا گلزار

فرحانی همچنین خاطرنشان کرد: جا دارد از مساعدت و حمایت‌ های مدیران ارشد رسانه ملی، به ویژه آقایان دکتر جبلی، جلیلی و برمهانی برای فراهم آوردن مقدمات و اعطای مجوز تولید این برنامه تشکر ویژه کنم و امیدوارم با جلب رضایت مخاطبان، پاسخ این اعتماد مسئولان سازمان صدا و سیما به نحو مطلوب داده شود.

مجری تلویزیون

حضور رشیدپور و محمدرضا گلزار در تلویزیون

طی روزهای اخیر بازگشت رضا رشیدپور و همچنین محمدرضا گلزار به عرصه اجرا در تلویزیون، به شکل‌های مختلف مطرح و درباره آن اظهار نظر شده است؛ رسانه‌ها در روزهای اخیر از بازگشت این دو چهره شناخته‌شده به تلویزیون خبر دادند و برخی حتی جزییات برنامه‌هایشان را هم اعلام کردند؛ با این همه خبر هنوز از سوی معاونت سیما یا شبکه پخش‌کننده به تایید رسمی نرسیده است؛ اما در شرایطی که امروز خبرگزاری صداوسیما هم خبر را منتشر کرده است، به نظر می‌رسد، باید بازگشت این دو را به صداوسیما تا حد زیادی قطعی دانست.

محمدرضا گلزار
مجری برنامه برنده باش

بعد از خبری که این بازیگر مشهور اخیرا در حضور یکی از طرفدارانش اعلام و عنوان کرد که با اجرای یک برنامه با محوریت پانتومیم به تلویزیون برمی‌گردد، این خبر با بازتاب‌ های فراوانی در فضای‌ مجازی همراه شد. عده‌ای مخالفت کردند و گروهی دیگر با اشاره به لزوم بازگشت چهره‌ها به تلویزیون، چنین رویکردی را راهکاری مناسب برای بازگرداندن مخاطبان به تلویزیون دانستند.

عکس های محمدرضا گلزار

ایسنا , تسنیم , اینستاگرامنوشته‌های مشابه