محمدرضا رهبری و همسرش | عکس های جدید محمدرضا رهبری و همسرش ندا
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-07


گردآوری :


اشتراک گذاری :محمدرضا رهبری و همسرش ندا دیبا در مراسم افتتاح فروشگاه آکتور خود حضور یافتند و عکس های از این مراسم را در صحفه شخصی شان منتشر کردند و گفتنی است این شغل دوم بازیگر بچه مهندس و همسرش محسوب می شود.

بازیگر سریال بچه مهندس به همراه همسر هنرمندش از شغل دوم خود رونمایی کرده اند و تصاویری از افتتاحیه این فروشگاه را در صحفه شخصی شان منتشر کرده اند. در ادامه عکس های از محمدرضا رهبری و همسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

محمدرضا رهبری و همسرش

محمدرضا رهبری در ۵ دی سال ۱۳۶۱ در تهران زاده شد. محمدرضا رهبری دارای مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی است. وی در آموزشگاه بازیگری امین تارخ بازیگری را آموخته است.

او تنها یک خواهر به اسم مهسا دارد و هنگام بازی در مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه به کارگردانی حسن فتحی پدرش را از دست داد و او این موضوع را از بزرگ ترین حسرت های زندگیش می داند زیرا دوست داشت پدرش زنده بود و موفقیت های وی را در دنیای بازیگری و نیز کار اجرا می دید. مادرش پرستار است و پدرش نیز استاد دانشگاه بود.

استایل محمدرضا رهبری

وی به عنوان مجری برنامه موج نو تاکسی در سال ۸۴ نخستین تجربه تلویزیون اش را رقم زد و بعد از پخش این برنامه، برای بازی در مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه به کارگردانی حسن فتحی انتخاب شد.

محمدرضا رهبری و همسرش
تیپ محمدرضا رهبری

فعالیت های هنری بازریگر بچه مهندس

وی بازیگر و مجری جوانی است که بیشتر مخاطبان تلویزیون او را با سریال میوه ممنوعه و به عنوان پسر کوچک حاج آقا فتوحی یعنی علی نصیریان به یاد می آورند. از میان بازیگران ایرانی به پرویز پرستویی و محمدرضا فروتن و سبک بازیشان علاقه خاصی دارد و با علاقه کارهایشان را دنبال می کند.

محمدرضا رهبری و ندا دیبا

همچنین وی تمایل زیادی برای بازی در نقشهای طنز دارد هرچند که به نظر خودش، دیگران به دلیل ظاهر و کاراکتر شخصیش تصور میکنند او از عهده بازی در آن برنمی آید.وی دارای مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی است اما مشخص نیست که از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده است.او اولین بار با کار اجرا بود که قدم به تلویزیون گذاشت.

عکس های محمدرضا رهبری در کنار همسرش
عکس های محمدرضا رهبری

در سال ۱۳۸۴ در برنامه ای به نام موج نو تاکسی به عنوان مجری حضور پیدا کرد و تصویر قابل قبولی از خود ارائه داد و سبب شد برای کار در چند سریال تلویزیونی از او دعوت شود و همچنین اجرای چند برنامه تلویزیونی نیز به او سپرده شود.

ندا دیبا و همسرش

محمدرضا رهبری و همسرش ندا دیبا

محمدرضا رهبری در بهمن ۹۶ با انتشار عکسی از همسرش ندا دیبا در اینستاگرام اعلام کرد که ازدواج کرده و نوشته است که : من و همسر جان، متشکرم از این که احترام میزارید، عشق یعنی تفاهم، درک و فهم متقابل یعنی آرامش توأمان جسم و روح یعنی پایبندی و ماندن در کنار هم تا پای جان، تا ابد.

بازیگر بچه مهندس

به تازگی آقای بازیگر با انتشار تصاویری از شغل دوم خودش به همراه همسرش ندا دیبا رونمایی کرده و یک فروشگاه لباس زنانه افتتاح کرده است.

محمدرضا رهبری و همسرش ندا دیبا
بازیگر بچه مهندس

سلام سینما , عکاس : عاطفه بابائینوشته‌های مشابه