مت دیمون و همسرش | کمک بن و جنیفر برای نجات رابطه مت دیمون و همسرش
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-13


گردآوری :


اشتراک گذاری :مت دیمون بازیگر مشهور آمریکایی در سال ۲۰۰۳ در حین بازی در یک فیلم با لوسیانا باروسو که یک پیشخدمت کافه بود آشنا شد و اکنون ۱۸ سال از زندگی مشترک این زوج سپری شده و آن ها صاحب فرزند شده اند و با هم مشکلاتی دارند.

گفته می شود که بن افلک و جنیفر لوپز برای نجات زندگی مشترک دوست قدیمی خود دست به کار شده اند تا رابطه رو به شکست این زوج را نجات دهند. در ادامه عکس های از مت دیمون و همسرش را در Niksalehi مشاهده کنید.

مت دیمون و همسرش

گفته می شود که مت دیمون و لوسیانا باروسو که ۱۸ سال است با هم زندگی می کنند، اخیرا دچار مشکلاتی شده اند و مسیر آنها رو به جدایی می رفت. اما ظاهرا بن افلک، دوست قدیمی مت، به دنبال کمک کردن به اوست و از مت خواسته است تا دیر نشده به مشاور مراجعه کنند.

دوست جنیفر لوپز و بن افلک

مت و لوسیانا در سال ۲۰۰۵، با هم ازدواج کردند و صاحب یک فرزند به نام ایزابلا شدند. مت از کودکی با بن، دوستانی صمیمی بوده اند و در فیلم هایی مانند ویل هانتینگ نابغه، میدان رویاها و اخیراً هم در فیلم سینمایی هوا، با هم بازی کرده اند.

 

بنا به گزارش ها، بن پس از اینکه به دوست قدیمی خود توصیه کرده است که به مشاور مراجعه کنند، توضیح داده که جلسات مشاوره تنها عاملی است که او و جنیفر لوپز را کنار هم نگه می دارد.

لوسیانا باروسو و مت دیمون

زندگی مت دیمون و همسرش

 

یک منبع نزدیک به این سلبریتی ها تایید کرد که با کمک بن افلک، مت و لوسیانا مشکلاتشان را پشت سر گذاشته و عشق خود را احیا کرده اند. پس از این مداخله، مت و لوسیانا در طول تعطیلات تابستانی در میکونوس یونان، درست قبل از اکران آخرین فیلم مت، «اوپنهایمر»، دیده شدند.

 

منبع مطلع افزود که انگیزه های جنیفر لوپز برای کمک به این زوج، متفاوت از همسرش بوده است. به گفته این فرد، ترغیب مت دیمون و لوسیانا به مشاوره ازدواج از جانب جنیفر، دلیلی خودخواهانه داشته است: «او امیدوار بود مت رفتار صمیمی و برادرانه ای را که با بن افلک دارد را کنار بگذارد و توجه بیشتری به همسرش داشته باشد.

بن افلک و دوستش

مشاوره نه تنها ازدواج مت با لوسیانا را نجات می دهد. بلکه سردی بین جنیفر و بن را از بین می برد، بنابراین او و بن می توانند دوباره بهترین دوستان هم باشند.»

مت دیمون و همسرش

زبان بدن بن افلک

این اظهارات پس از آن بیان شد که جودی جیمز، متخصص زبان بدن، توضیح داد که زبان بدن بن افلک نشان می دهد که بن احساس شادی نمی کند. جودی گفت: «مجموعه زبان بدن بن افلک عبوس است.

مت دیمون و لوسیانا

علیرغم اینکه بسیار موفق بوده و اخیراً با یکی از خواستنی ترین زنان جهان ازدواج کرده است، به نوبه خود عصبانی، آزرده و بی حوصله به نظر می رسد. بی حوصلگی و چشمان فرورفته اش و حالتی که تمام اجزای صورتش را به سمت پایین می کشد، همه نشان می دهد که او در این برهه از زندگی اش، احساس شادی نمی کند.»

روزیاتونوشته‌های مشابه