ماشین اپل کی عرضه می شود؟/ عکس

دانیل آیوز، تحلیلگر Wedbush مدعی است که خودروی اپل در راه است و این محصول تا سال 2026 وارد بازار خواهد شد.

اپل هنوز شایعات مربوط به توسعه این خودرو را تایید نکرده است. با این حال، می توان گفت که این خودرو در حال ساخت است زیرا غول فناوری کوپرتینویی حداقل صدها اختراع مربوط به این خودرو از جمله کمربند ایمنی را به ثبت رسانده است.

اپل اخیراً با مرکز تست خودروهای خودران در آریزونا وارد همکاری شده است و گزارش های دوره ای تغییرات عمده در پرسنل پروژه مانند مدیران، مهندسان یا حتی تغییرات در کل تیم را گزارش می دهند.

دانیل آیوز، تحلیلگر Wedbush، صبح جمعه در مصاحبه ای با CNBC گفت که بحث ما در مورد خودروی اپل زمان رونمایی است.

در سال 2021، ایوز در یادداشتی به سرمایه گذاران نوشت که اکنون مشکل زمان عرضه خودروی الکتریکی اپل به بازار است. این تحلیلگر در فوریه همان سال گفته بود که اپل احتمالا در ۶ ماه آینده یک همکاری استراتژیک با یکی از برندهای خودروسازی را اعلام خواهد کرد.

AppleInsider می نویسد که اپل هنوز همکاری خود را با برندهای خودرو اعلام نکرده است، اما آیوز پیش بینی می کند که خودروی الکتریکی غول فناوری کوپرتینویی تا سال 2026 عرضه شود. از سوی دیگر، مینگ-چی کو اعلام کرد که خودروی مذکور در سال 2025 روانه بازار خواهد شد.

با این حال، شایعه شده است که اپل از سال 2014، حتی قبل از معرفی نسل اول اپل واچ، احتمالاً روی خودروهای الکتریکی کار می کند.

227227

نوشته‌های مشابه