فرزند لیندزی لوهان | لیندزی لوهان ستاره جنجالی هالیوود مادر شد
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-18


گردآوری :


اشتراک گذاری :ستاره پرحاشیه هالیوود مادر شد و اولین فرزندش را که یک نوزاد پسر است به دنیا آورده و اسم او را نیز منتشر کرده است. در ادامه جزئیات تولد تولد فرزند لیندزی لوهان را در Niksalehi مشاهده کنید.

تولد فرزند لیندزی لوهان

لیندزی لوهان، ستاره پرحاشیه هالیوود که سال گذشته با مردی کویتی به نام بادر شاماس (Bader Shammas) ازدواج کرد حالا اولین فرزند خود را که یک نوزاد پسر است به دنیا آورده است.

نماینده این بازیگر و خواننده ۳۷ ساله گفت: «لیندزی لوهان و شوهر سرمایه‌دارش، بادر شاماس، صاحب پسری زیبا و سالم به نام لوآی (Luai) شده‌اند.»

لیندزی لوهان و همسرش

این نوزاد در دبی، جایی که این زوج زندگی می‌ کنند به دنیا آمده است و گمان می‌رود که روز دوشنبه متولد شده باشد. لوآی یک نام عربی به معنای «حامی یا محافظ» است.

بر اساس گزارش‌ها اعضای خانواده لیندزی به زودی برای ملاقات با لوآی به دبی سفر خواهند کرد.

عکس منتشر شده به مناسبت تولد فرزند لیندزی لوهان

پسر خواننده مشهور آمریکایی

لیندزی لوهان که از سن بسیار کم پا به عرصه هنر گذاشت با بازی در فیلم های معروفی مانند جمعه های عجیب، دام والدین و دختران بدجنس به شهرت رسید.

اما دستیابی سریع او به قله های شهرت برایش با هزینه‌هایی همراه بود؛ از اعتیاد به الکل و مواد مخدر گرفته تا مشکلاتی با والدینش که رسانه‌ای شدند.

بارداری لیندزی لوهان

با این حال لوهان بالاخره توانست زندگی خود را از منجلابی که در آن گرفتار آمده بود نجات دهد. او سه سال است که در دبی زندگی می‌کند.

در سال ۲۰۲۱ او با به اشتراک گذاشتن تصاویری از نامزدی اش با سرمایه‌داری به نام بادر شاماس، میلیون‌ها دنبال‌کننده خود در اینستاگرام را شگفت‌زده کرد. این زوج در آوریل ۲۰۲۲ با هم ازدواج کردند.

لیندزی لوهان و مادرش

اولین فرزند لیندزی لوهان و همسر عربش

یک سال بعد در مارس ۲۰۲۳ لوهان اعلام کرد که در انتظار اولین فرزندش با بادر است. او سپس در مصاحبه‌ای گفت: «ما برای ورود عضو جدید خانواده‌مان بسیار هیجان‌زده‌ایم و مشتاقانه فصل بعدی زندگی‌مان را انتظار می‌کشیم.»

لیندزی لوهان و همسر عربش

یک منبع نزدیک ادعا کرده که بارداری لیندزی باعث پیوند دوباره والدینِ جداشده او نیز شده است. این منبع گفت: «آنها مدت‌ها بود که چنین چیزی را برای لیندزی می‌ خواستند.

همیشه به لیندزی گفته می‌شد که نمی‌تواند همسر، مادر و بازیگر باشد اما حالا این ستاره ثابت کرده که مخالفانش اشتباه می‌کردند.»

روزیاتونوشته‌های مشابه