فال هفتگی – فال هفته


فال هفتگی – از دوشنبه، ۹ مرداد تا یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

می خواهید بدانید که چگونه زندگی خود را مدیریت می کنید. مسئولیت ها چگونه با ارزش می شوند؟ می خواهید که موثر و کارآمد باشید و در اول صحنه قرار بگیرید. هنگامی که از تکنیک ها و خلاقیت خود استفاده می کنید بهترین نتایج را انتظار دارید. دراین هفته بیشتر متمرکز سلامتی و بهداشت خودتان می شوید. خوب است! با این حال، سیاره مریخ حاکم بر شما باعث می شود که به چالش کشیده شوید و منابع خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. باید بین نیازهای خود هماهنگی ایجاد کنید. فشار گروهی که به شما وارد می شود ممکن است زیاد باشد. (راه حل: فعالیت های فیزیکی به همراه دوستان تان را کاهش دهید. این کار را حتما انجام دهید.)

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

داستان های عاشقانه، حوادث ورزشی، مهمانی های اجتماعی، تئاتر و زمان سرگرم کننده با بچه ها همچنان برای شما اهمیت دارد. ونوس و مشتری در خلاف نشانه شما قرار دارد تا روابط عاشقانه، مشارکت ها و حتی روابط با دشمنان تان را بهبود بخشید. زندگی خوب است! با این حال، اهمیت ندارد که چقدر فرصت برای لذت بردن و سرگرم شدن دارید، تمام تابستان جاه طلبی شما زیاد است. نمی توانید واقعا ریلکس باشید. تابستان به سختی کار کرده اید. مریخ باعث می شود که رئیس خودتان باشید. می خواهید مستقل و با اقتدار باشید و به رسمیت شناخته شوید.

فال هفتگی متولدین خرداد

خانه و خانواده در این هفته تمرکز اصلی شماست. مخصوصا اگر خانه تان نیاز به تعمیر داشته باشد. همه چیز در محیط کاری عالی است زیرا که ونوس و مشتری هم اکنون شغل و سلامت شما را تحت تاثیر قرار می دهند. این عالی است! مریخ میل رفتن شما را به سفر دو برابر می کند. می خواهید که کل دنیا را ببینید. این تاثیری است که مریخ در تمام تابستان بر شما داشته است. مریخ میل شما را برای مسافرت و یادگیری زیاد میکند. و این موضوعات باعث می شود که ذهن خود را گسترش دهید و به بحث های جذابی در ارتباط با سیاست، فلسفه، متافیزیک و مذهب بپردازید. همچنین مریخ ممکن است شما را با سختی ها و مشکلات قانونی روبه رو کند. این تمرکز ها به زودی کم می شود.

فال هفتگی متولدین تیر

در این هفته بسیار مشغول هستید، سفرهای کوتاه زیادی دارید و با همسایه ها دوستان و همکاران در ارتباط با کسب و کار برخوردهای زیادی خواهید داشت. می خواهید شخصی را در ارتباط با موضوعی روشن کنید سعی کنید با این شخص واضح صحبت کنید. خوشبختانه، ذهن شما بسیار خوب کار می کند. ونوس از شما می خواهد که از تعطیلات، داستان های عاشقانه، هنر، تئاتر و رویدادهای ورزشی لذت ببرید. با این حال، مریخ آتشین در تمام تابستان در خانه هشتم قرار دارد. چه خبرهایی خوب و چه خبرهایی بد هستند! خبر خوب این است که رابطه زناشویی تان افزایش می یابد. و خبر بد این است که در ارتباط با پول و یا اموال مشترک با دیگران بحث خواهید داشت. آیا زمان آن فرا رسیده است که موقعیت خود را تغییر دهید؟ انعطاف پذیر باشید!

فال هفتگی متولدین مرداد

در این هفته از ایده های خود در ارتباط با کسب درآمد و خریدهای عمده تعجب خواهید کرد چرا که به بهترین نحو درآمد خود را مدیریت می کنید. خیلی خوبه! این کار را انجام دهید. ونوس شما را تشویق می کند که خانه خود را بازسازی کنید. چالش واقعی مریخ است، شما از سمت همکاران و دیگران به آسانی مورد اذیت و آزار قرار گرفته اید. کمی خودخواه هستید اما سعی کنید که به سازش و مصالحه برسید. ممکن است سخت باشد که خود خواهی خود را ببینید اما دیگران به راحتی متوجه خواهند شد. با شخصی به درستی کار کن.

فال هفتگی متولدین شهریور

زندگی در حال حاضر به نفع شماست. افراد مهم به آسانی سر راه شما قرار می گیرند. در ضمن ونوس کلمات شما را جذاب تر و فرصت های پول ساز شگفت انگیزی بر سر راه تان قرار می دهد. و همچنین باعث می شود که اطرافیان به شما توجه ویژه ای داشته باشند. ونوس باعث می شود که شما عشق را در خودتان احساس کنید و خودتان سوپرایز خواهید شد که چگونه عشق در کلمات تاثیر گذار است! نگران مریخ نباشید زیرا که سخت کار میکنید و با سختی های روبه رو خواهید شد.

فال هفتگی متولدین مهر

اینکه سعی می کنید که هویت خود را مخفی نگه دارید در برخی از موقعیت ها به شما کمک زیادی می کند. توجه داشته باشید که ونوس و مشتری فرصت هایی برای کسب درآمد بیشتر برای شما فراهم می کنند و همچنین فرصت هایی برای خرید چیزهای زیبا خواهید داشت. مریخ می خواهد که تعطیلات خوبی داشته باشید و از رویدادهای ورزشی و رزرو هتل و رستوران های شگفت انگیز لذت ببرید. همچنین شما را تشویق می کند که برای بچه ها پول خرج کنید.

فال هفتگی متولدین آبان

همچنان زمان محبوب برای شماست! مشارکت ها با دوستان، گروه ها و باشگاه بیشتر خواهد شد. در دید بقیه بسیار می درخشید که عالی است! زندگی سرشار از موفقیت است زیرا که ونوس و مشتری خوش شانس در نشانه شما قرار دارد. توجه داشته باشید که زمان خوبی برای خرید لوازم و هدیه نمی باشد. زمان عالی برای آشنایی با دیگران است زیرا که جذاب تر و با سیاست تر از همیشه هستید. با این حال، مریخ آتشین هرج و مرج در خانه و خانواده به وجود می آورد.

فال هفتگی متولدین آذر

به نظر می رسد که در چشم والدین، افراد خاص و رئیس تان و همچنین پلیس مشتاق و دلیر هستید. عطارد گفتگوهای شما را با مقامات تصحیح می کند، در حالیکه ونوس پشت صحنه که مربوط به داستان های عاشقانه است را گسترش می دهد. مریخ در تمام طول تابستان مشغول فعالیت بوده و میل شما را برای برقراری ارتباط با شیوه ای جسورانه افزایش می دهد. با ایده ها و نظریاتی که دارید در این روزها سنجیده می شوید به همین دلیل است که بحث می کنید. مراقب باشید و تلاش نکنید که نظرات خود را به دیگران تحمیل کنید. از سمت دیگر، زمان عالی برای این است که یک ایده را به اشتراک بگذارید.

فال هفتگی متولدین دی

فرصتی دارید که به مسافرت بروید و سرگرمی های جدید و یا موقعیت های جدیدی را کشف کنید. متافیزیک، دین و نگرانی های معنوی شما را اذیت خواهد کرد. روابط با دوستان و شریک عاطفی تان بسیار عالی پیش می رود. ارزش های گروه ها در مقابل ایده های تان را مشاهده می کنید. می خواهید بدانید که نقش افراد در زندگی شما چیست؟ از این تلاش ها لذت ببرید. با این حال، زمان آن است که متوجه شوید که چه کسی شما را بدون نقصی می بیند. در همین حال، مریخ شما را ثروتمند می کند. ثروت را نشانه ای از ارزش شخصی خود می بینید. اگر پول بیشتری دارید، شما یک شخص خوب هستید. اگر نه که چیزی اشتباه است. اما شما حساب بانکی نیستید.

فال هفتگی متولدین بهمن

ماهی پر شور برای شماست. اختلاف نظر در ارتباط با اموال مشترک، بیمه و یا ارثی دارید که مجبور می شوید تا با شخصی که ارزش هایش متفاوت با شماست برخورد کنید. مشتری خوش شانس چیزهای خیلی خوبی برای شما جذب می کند اما در حال حاضر ما به مریخ آمده ایم، و در نشانه شماست. به همین دلیل است که تابستان امسال بسیار مشغول بوده اید و همچنین می خواهید که به جهان ثابت کنید که چه کارهایی می توانید انجام دهید. شما بیشتر از یک جنگنده برای حق و حقوق خود هستید. اما از یک چیز مطمئن هستم اینکه: سرعت تان سریع تر از یک گلوله است و می توانید تمام ساختمان هایی که در محدوده تان قرار دارد را نابود کنید.

فال هفتگی متولدین اسفند

همچنان به خواب نیاز دارید. به نیازهای تان احترام بگذارید. بر روی تقویت روابط و مشارکت های تان تمرکز کنید. فرصت هایی برای مسافرت، مطالعات جدید و ایده های جدید در ارتباط با پزشکی و رسانه، نشر و قانون خواهید داشت. برای سال آینده تلاش خواهید کرد و هر چه را که کاشته اید برداشت می کنید. هرکاری که امسال انجام می دهید در سال آینده به نقطه اوج خود می رسد. به دنبال راه هایی هستید که مهارت های تان را بهبود دهید. شما چاقو را به منظور تیراندازی نمیکشید. سخت است اما ایده هایی خواهید داشت. پس فرصت هایی در اختیار دارید تا برای سال آینده بدرخشید.

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای کسب درآمد؛ کافیه یکسری قواعدی که ثروتمندان بلد هستن رو تو هم یاد بگیری. اینکه چطوری پول دربیاری و ثروتمند بشی تو جلسه‌ی آموزشی بهت یاد داده شده. بعد ازدیدن این جلسه، زندگیت عوض میشه.

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست.
از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

نوشته‌های مشابه