فال ماهانه میلادی – آگوست ۲۰۲۳


فال ماهانه میلادی – آگوست ۲۰۲۳

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

فال ماهانه میلادی

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین

در ماه آگوست قدرت سیاره مریخ به اوج خود می‌رسد. مطمئن شوید که از تمام انرژی خود برای رسیدن به اهداف تان استفاده می کنید. در حال حاضر اهدافی را برای خود ایجاد می کنید که تا دو سال آینده پیروز و موفق خواهید بود. بر زندگی خود تسلط پیدا کنید. نیاز نیست که با هر برنامه ای مقابله کنید. بنابراین به طور کلی می توان گفت که ماه آگوست ماهی است که می توانید از آن لذت ببرید و به اهداف خود دست پیدا کنید. در روز سوم ماه آگوست توجه شما را به مسائل و فرصت‌های مهم جذب می کند. ممکن است در این زمان خبرهای مهمی از یک دوست به شما برسد و لحظه جذابی برای شماست بنابراین با افرادی که لذت زیادی می برید تعامل داشته باشید. در این ماه احساس عشق بیشتری خواهید داشت عطارد وارد چهارمین بخش از نشانه شما میشود که در روز هجدهم ماه درهای نعمت زیادی به سمت شما باز می شود و قلب تان سرشار از انرژی خواهد شد. اگر متاهل هستید از این ماه برای بهبود زندگی عاشقانه خود استفاده کنید و یا اگر مجرد هستید می توانید نیمه گمشده خود را پیدا کنید. اهمیتی ندارد که چگونه این اتفاقات رخ میدهد اما این را بدانید که تا روز بیست و دوم ماه خنده و اشتیاق زیادی در زندگی شما به وجود می آید. سپس هنگامی که خورشید وارد بخش بهره برداری می شود انتظار داشته باشید که تا ماه آینده از نظر شغلی پیشرفت زیادی داشته باشید.
روزهای شانس: ۱۶، ۱۷، ۱۸
روز های چالش برانگیز: ۴، ۱۳، ۲۴

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت

به یاد داشته باشید که حریم‌خصوصی اردیبهشت ماهی های عزیز بسیار قدرتمند است. زیرا اکنون مریخ قدرتمند در بخش تنهایی نشانه شما قرار دارد. از نظر شخصی و حرفه‌ای ماه های بسیار مهمی برای شما خواهد بود. ممکن است بر روی یک پروژه در پشت صحنه متمرکز شوید که نیاز به تمرکز و انرژی زیادی دارد. ممکن است نیاز به استراحت پیدا کنید. در ماههای آینده سعی کنید کارهای خلاف برعقیده خود انجام ندهید زیرا بازتابش برای شما خوب نخواهد بود. در روز سوم آگوست باعث می شود که ارتقاء مقام داشته باشید و یا فرصتی پیدا کنید که خود را به ثبات برسانید. در حرفه و شغل خود تلاش‌های زیادی را خواهید کرد. شاهد موفقیت و پیشرفت های زیادی خواهید بود. با این حال با وجود ترقی در حیطه شغلی، خانه و خانواده تمرکز اصلی شما است. با توجه به وجود عطارد و خورشید، بخش هایی از نشانه شما را پررنگ تر می کند که مربوط به خانه و خانواده می باشد ممکن است تغییر مکان دهید. در روز هجدهم ماه شاهد یک پایداری در زندگی خود خواهید بود. در روز پانزدهم ماه آگوست اورانوس در نشانه خورشیدی قرار می گیرد در واقع به این معنی است که طی چند ماه آینده استراتژی جدیدی را برای زندگی خود انتخاب می کنید. پر انرژی ترین لحظه در ماه برای شما زمانی است که خورشید در روز بیست و دوم در قسمت سرگرمی ها قرار می گیرد. در هفته های آینده انتظار داشته باشید که حس ششم تان بهتر کار کند و توانایی بیان کردن نیز داشته باشید.
روزهای شانس: ۱۱، ۱۸، ۲۵
روز های چالش برانگیز: ۲، ۳، ۳۰

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد

در حال حاضر و تا ماه‌های آینده خرداد ماهی های عزیز به رویاها و اهداف خود بیشتر فکر می کنند با توجه به اینکه مریخ به شما نیرو می بخشد تا برای رسیدن به موفقیت های بیشتر تلاش کنید برخی از خرداد ماهی های عزیز ممکن است توجه کنند که زندگی اجتماعی شما اکنون به اوج خود رسیده است و بالهای خود را باز کنید و آماده پرواز باشید. از منطقه خود خارج شوید و افق‌های خود را گسترش دهید. برای برخی از شما عزیزان ممکن است که تصمیمات مهمی در ارتباط با مهاجرت و یا مسافرتهای خارج از کشور بگیرید. و حتی برای ادامه تحصیل متمرکز شوید. در ماه آینده تحولات مهیجی را تجربه خواهید کرد. در بیشتر روزهای ماه آگوست سرعت زندگی شما بسیار زیاد است و بیشتر از حد معمول خود را بیان می کنید عطارد که بسیار شوخ طبع و متقاعد کننده میباشد باعث می‌شود که شما نیز در ارتباطات به همین شیوه عمل کنید. در روز هجدهم اخبار بسیار خوبی در ارتباط با یک پروژه در پیش دارید حتی ممکن است برای رفتن به یک مسافرت آماده شوید. شگفتی های زیادی در راه است. خورشید در بخش‌هایی از نشانه شما در حال طلوع میباشد. برخی از خرداد ماهی های عزیز توجه زیادی بر روی خانه و خانواده دارند در حالی که برخی دیگر به فکر تغییر مکان زندگی شان هستند. با وجود خورشید می توانید مسیر صحیحی را خودتان پیدا کنید.
روزهای شانس: ۱۷، ۲۵، ۲۹
روزهای چالش برانگیز: ۱، ۳، ۳۰

فال ماهانه میلادی متولدین تیر

در بین تمام نشانه های زودیاک شما تیرماهی های عزیز باید منتظر شش ماه آینده باشید. شما نه تنها مشتری، سیاره ای از شانس شما را درگیر روابط بسیار خوشحال کننده می کند بلکه مریخ، سیاره ای از انرژی به شما انرژی مورد نیاز برای رسیدن به اهداف حرفه ای را تامین می کند. البته شما برای به دست آوردن سودهای زیادی در تلاش هستید، مخصوصاً در سال‌های اخیر شرایط زندگی برای شما بسیار سخت بوده است بنابراین باید کمی استراحت کنید. در روز سوم آگوست به شما کمک می کند تا تعادل را در رابطه خود ایجاد کنید. برخی از تیرماهی های عزیز ممکن است متوجه شوند که این زمان رها کردن و یا ادامه حرکت است. منطقه ای که شما در آن قرار دارید در حال حاضر با پول ارتباط دارد بنابراین ممکن است به هر طریقی مبلغ عمده ای پول به سمت شما جاری شود. عطارد در بخش‌های مالی نشانه شما متمرکز شده است. یک ماه جدید در روز هجدهم فرصت‌های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد اگر به دنبال شغل جدید و یا ارتقای مقام هستید اکنون فرصت مناسبی برای انجام این کار می باشد. سرانجام خورشید وارد بخش ارتباطات شما در روز بیست و دوم آگوست میشود، در واقع برکت خاصی وارد زندگی شما خواهد شد. زمان فرخنده ای است که کار جدیدی را آغاز کنید و یا یک پیشنهاد عالی به شما داده شود.
روزهای شانس:۱۷، ۱۸، ۲۷
روزهای چالش برانگیز: ۱، ۳، ۴

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد

سیاره های انرژی به شما انرژی زیادی می بخشند. زمانی که خورشید بار دیگر از بدو تولد شما عبور میکند، می توانید الگوهای مورد نظر خود را بهتر ادامه دهید. عقب نشینی خورشید باعث می شود که زمانی را برای انجام مدیتیشن اختصاص دهید. در روز سوم ماه آگوست قسمتی از نشانه شما که مربوط به مشارکت ها می باشد را برجسته تر می کند. اگر شما در حال انجام کارهایی مانند طلاق، ترک پروژه تجاری هستید این اتفاق نمی افتد. مرداد ماهی های عزیزی که مجرد هستند در این زمان می توانند شریک عاطفی خود را مورد بررسی بهترقرار دهند. عطارد وارد نشانه خورشیدی در خانه چهارم میشود. اورانوس سیاره‌ای از انقلاب در پانزدهم ماه در بخشی از نشانه شما که مربوط به شغل و تجارت می شود به حالت عطف قرار می گیرد. بنابراین طی ماه های آینده مسیر های زیادی بر سر راه شما قرار می گیرد که باعث ارتقاء شما می شود. در واقع فرصتی دارید تا برنامه های خود را بهبود بخشید و موفق شوید. ماه جدید در روز هجدهم می توانید رویاهای خود را بسازید، با سقوط این ماه در نشانه خورشیدی قدرتی پیدا خواهید کرد تا درهای زیادی را به سمت خود و سرنوشت تان باز کنید. سرانجام زمانی که خورشید در روز بیست و دوم آگوست باعث جلب توجه شما به سمت امور مالی می شود انتظار رونق در کسب و کارتان را داشته باشید. هزینه های شما به احتمال زیاد افزایش پیدا می کنند اما توانایی تامین آنها را خواهید داشت زیرا درآمدتان تان هفته های آینده روبه افزایش است.
روزهای شانس:۱۶، ۱۸، ۲۵
روزهای چالش برانگیز: ۲، ۳، ۱۰

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور

در این ماه شاهد رعد و برق های زیادی خواهید بود. هیچ کس نمی تواند و نمی داند که چگونه مانند شما سخت کوش باشد در این زمان پروژه بزرگی را به پایان می رسانید یا خبر هایی را در ارتباط با اشتغال خود خواهید شنید. از آنجا که همین بخش از سیارات بر روی سلامتی شما تاثیر می گذارند، اگر اتفاقی افتاد بیشتر مواظب سلامتی خود باشید. قلم و کاغذ را بردارید و برنامه های خود را در اولویت قرار دهید.با وجود تمرکزی که بر روی کسب و کار خود در شروع این ماه دارید جهان به شما می‌گوید که یک قدم به عقب بردارید. مطمئناً مقدار زیادی انرژی در اواخر این ماه و در ماه سپتامبر به نشانه خورشیدی شما منتقل می شود. بنابراین در این زمان نیاز است که استراحت را در اولویت قرار دهید. انجام کارهایی مانند مدیتیشن توصیه می شود.در ارتباط با کارهایی که می خواهید انجام دهید آنها را مورد ارزیابی قرار دهید و آنها را آغاز کنید. ماه جدید در روز هجدهم به شما توصیه می کند که حریم خصوصی خود را حفظ کنید. ممکن است به یک متخصص مراجعه کنید با این حال هراسی به دل راه ندهید. زیرا خورشید در روز بیست و دوم ماه آگوست باعث می‌شود که این احساس را داشته باشید که باغ شما آماده شکوفه کردن است. در ماه آینده اهداف و زندگی شخصی تان برجسته تر می شود. بنابراین آماده شوید تا انرژی بیشتری را احساس کنید.
روزهای شانس:۲۵، ۲۷، ۲۹
روزهای چالش برانگیز: ۲، ۴، ۳۰

فال ماهانه میلادی متولدین مهر

مشارکت و همکاری اولویت های اصلی زندگی شما هستند همچنان مهرماهی های عزیز در این ماه بر روی خانه و خانواده متمرکز هستند. در ماههای آینده مریخ شما را ترغیب می کند که با یک نفر به عنوان شریک کار کنید زیرا وقتی با یک تیم مشغول به کار می شوید بیشتر می توانید پیشرفت کنید.پس به همین دلیل در این ماه ممکن است با اشخاصی که صاحب قدرت هستند مانند وکیل و یا مدیر رسانه و یا حتی مربی بدنسازی بیشتر تعامل داشته باشید. مهرماهی های مجرد عزیز در روز سوم آگوست از نظر احساسی به شدت برانگیخته می‌شوید سعی کنید در این روز رفتاری داشته باشید که برای شما به یادگار بماند. این ماه بسیار برای شما پر برکت است. اگر منتظر فرزنددار شدن هستید این اتفاق رخ می‌دهد و یا خبرهای هیجان انگیزی به گوش شما می رسد. اگر خلاق باشید فرصتی دارید که کار تان را به نمایش بگذارید. خورشید و عطارد در بخشی از نمودار شما قرار دارند که بیشتر از هر زمانی سرگرم خواهید بود. در روز هجدهم زمانی که ماه جدید است به یک رویداد اجتماعی دعوت می شوید که بسیار عالیست. و اگر می خواهید آنرا رد کنید در شبکه های اجتماعی درگیر خواهید بود. سرانجام زمانی که خورشید تصمیم می گیرد که در روز بیست و دوم آگوست وارد بخش حریم خصوصی شما شود باعث می شود که بیشتر به زندگی خود فکر کنید که در گذشته کجا بوده اید و اکنون کجا هستید و به کجا می خواهید بروید. زمان بسیار خوبی است که کارهایتان را ساماندهی کنید و از راهنمایی های اطرافیان استفاده کنید.
روزهای شانس:۳، ۱۷، ۱۸
روزهای چالش برانگیز: ۱، ۲۵، ۳۰

فال ماهانه میلادی متولدین آبان

اورانوس سیاره‌ای از رهایی و تغییر در بخش تعهدات و روابط شما قرار دارد و تا سال ۲۰۲۶ همچنان همان جا میماند. برای برخی از آبان ماهی های عزیز به این معنی است که از الگوهای سمی آزاد می شوید. اگر مجرد هستید ممکن است از شخصی دلگیر شوید که قبلاً او را می شناختید. با این حال با عقب‌نشینی اورانوس در روز پانزدهم آگوست هم چندین ماه آینده در روابط خود تغییراتی را ایجاد می‌کنید که به نفع شماست. در اوایل این ماه فعالیتهای سیاره‌ای مناطق مختلف زندگی شما را برجسته تر می کند. به این موضوع فکر می‌کنید که باید خانه تان را تعمیر کنید و یا جابجایی انجام دهید. تمرکز زیادی بر روی زندگی شخصی تان دارید انتظار داشته باشید که در این ماه از نظر حرفه‌ای پیشرفت زیادی کنید. با توجه به اینکه عطارد و خورشید اهداف حرفه ای و شغلی شما را برجسته تر می کنند پس به اوج خود در این حیطه خواهید رسید. ماه جدید در روز هجدهم آگوست باعث می شود که پروژه های جدیدی را آغاز کنید پس نتایج آن را تا روزهای آتی خواهید دید. آخرین نکته که در این ماه باید به خاطر بسپارید این است که ماه پر مشغله ای در پیش دارید. از نظر اجتماعی در روز بیست و دوم این ماه به دلیل ورود خورشید در بخش اجتماعی روابط تان بسیار گرم می شود. رویدادهای بسیار خوب و هیجان انگیزی رخ می دهد. از سرگرمی ها استقبال کنید.
روزهای شانس: ۴، ۱۶، ۲۷
روزهای چالش برانگیز: ۲، ۳، ۱۴

فال ماهانه میلادی متولدین آذر

در روز سوم آگوست ممکن است در این روز قراردادهای مهمی را امضا کنید و یا در مکان هایی به امضای شما نیاز باشد. در ارتباط با پروژه هایی که در حال انجام آن هستید صحبت خواهید کرد. خورشید و عطارد در بخشی از نشانه شما قرار دارد که مربوط به سرگرمی است به این معنی که تمایل دارید که به خارج از کشور سفر کنید و با فرهنگ های متفاوت آشنا شوید. به صورت ناگهانی ذهنتان گسترش پیدا می‌کند اگر به ادامه تحصیل فکر می کنید این کار را ادامه دهید. اگر در حال حاضر درگیر رسانه و یا نشر هستید لحظه عالی برای شما خواهد بود.ماه جدید در روز هجدهم در های زیادی را به سمت شما باز می کند بنابراین آماده شوید تا به افق‌های جدید بپردازید. در روز بیست و دوم آگوست به بعد زمانی که خورشید وارد منطقه ای از نشانه شما میشود. موفقیت بیشتری را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. اگر به دنبال شغل بهتر و یا ارتقای مقام هستید حتماً به آن دست پیدا می کنید.
روزهای شانس: ۱۶، ۱۷، ۲۹
روزهای چالش برانگیز: ۴، ۲۴، ۲۵

فال ماهانه میلادی متولدین دی

در زندگی شخصی خود احساس انرژی زیادی خواهید کرد شاید در حال حرکت و یا نوسازی باشید. در این زمان ممکن است از خانواده خود بیش از انتظار تان دفاع کنید. به این دلیل است که اکنون مریخ به صورت طولانی مدت در نشانه شما قرار دارد و می‌خواهد که پایداری خود را در زندگی حفظ کنید. در این ماه اخبار زیادی به گوش شما می رسد. در کارتان ارتقای مقام می گیرید. با این حال با ادامه فعالیت سیارات باعث برجسته شدن روابط تان در طول هفته های آینده می شود. پیدا کردن یک شریک برای شما در اولویت قرار دارد. و یا حتی اگر متعهد هستید به این موضوع فکر خواهید کرد که آیا از نظر مالی و عاطفی در امور زناشویی تامین می‌شوید؟ زمانی که به سوالات خود پاسخ دادید روابطتان گرم تر از قبل خواهد شد.در روز هجدهم زمانی که ماه جدید است راهی را آغاز می کنید که با مشارکت های تجاری ارتباط دارد اگر به دنبال وام و یا سرمایه گذاری هستید اکنون بهترین زمان برای این کار ها می باشد. با نزدیک شدن به پایان ماه زمانی که خورشید به بخشی از نمودار شما حرکت می کند نشان دهنده این است که به مسافرتهای خارج از کشور خواهید رفت. برخی از دی ماهی های عزیز ممکن است پیگیری امور دانشگاهی باشند که موفقیت آمیز است. اگر در شغل هایی مانند رسانه و انتشار و نویسندگی فعالیت دارید در ماه‌های آینده پیشرفت زیادی در حرفه خود خواهید کرد.
روزهای شانس: ۱۸، ۲۵، ۲۹
روزهای چالش برانگیز: ۱، ۱۳، ۲۴

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن

در روز سوم ماه آگوست مهمترین زمان در طول سال برای شما خواهد بود ممکن است یکی از اهداف تان که نزدیک به احساساتتان می باشد، شکوفا شود. در حال حاضر در کانون توجه قرار دارید بنابراین به اهداف خود مسلط شوید و طبق آن حرکت کنید. با این حال در طول این لحظه همه چیز برای شماست توجه زیادی به شما و مشارکت هایی که دارید می شود. با پیوستن عطارد به خورشید در هفته اول به احتمال زیاد از شما خواسته می شود که به عنوان یک تیم کار کنید و همکاری ها می درخشند. همچنین اگر می خواهید برنامه های بلند مدتی را برای خود ایجاد کنید در ارتباط با نامزدی و یا ازدواج حتماً در طول هجدهم آگوست زمانی که ماه جدید است انجام دهید. احتمال کمتری برای جدایی و با شکست وجود دارد. برخی از بهمن ماهی های عزیز ممکن است در این مدت با شخصی روبرو شوند که از نظر عاطفی بسیار جدی باشد. هنگامی که خورشید در روز ۲۲ آگوست وارد بخش صمیمیت از نشانه شما می شود ممکن است در رابطه ای که قرار دارید هدیه ای بگیرید. اگر میخواهید نیازهای عاطفی و زناشویی خود را برطرف کنید اکنون زمان مناسب برای انجام این کار می باشند. و در آخر اگر به دنبال کمک در کسب و کار می باشید مذاکرات به نفع شما پیش خواهد رفت.
روزهای شانس: ۳، ۱۱، ۱۷
روزهای چالش برانگیز: ۲، ۱۰، ۱۵

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند

با وجود مریخ سیاره انرژی در بخشی از نمودار شما که مربوط به امور مالی است تاثیر زیادی در این بخش خواهد گذاشت. اگر بخواهید از دید مثبت به آن نگاه کنید در واقع به چیزهای زیادی دست پیدا خواهید کرد البته اگر سخت تلاش کنید و برای آن چیز ها بجنگید. از دید منفی به این معنی است که باید پس اندازی برای خود ترتیب دهید که اگر دچار مشکلات مالی شدید، خودتان بتوانید آن را حل کنید. در این ماه بسیار مشغول خواهید بود. در روز سوم آگوست به استراحت کردن بیشتری نیاز دارید و حتی ممکن است به این معنی باشد که در پشت صحنه مشغول انجام پروژه های مهمی می باشید که هنوز آماده به اشتراک گذاشتن با دیگران نیستند و فقط مراقب باشید که خود را بیش از اندازه محدود نکنید. خورشید و عطارد بخشی از نشانه شما را پر انرژی می‌کند که به حرفه و شغل تان مربوط است. اگر به دنبال کار و شغل جدیدی هستید در روز هجدهم ماه زمانی که ماه جدید است حتماً به اهداف خود در این حیطه خواهید رسید. در هفته های اول این ماه برای بهبود سلامتی خود رژیمی را ترتیب دهید و به تناسب اندام خود توجه کنید. سرانجام هنگامی که خورشید به بخش مشارکتها و روابطتان در روز بیست و دوم ماه منتقل می شود. در ماههای آینده از نظر شغلی و روابط عاشقانه به اوج خود خواهید رسید و آگاهی زیادی نسبت به آنها پیدا خواهید کرد. مذاکراتی در طول این مدت اتفاق می‌افتد، اگر مجرد هستید می توانید کسی را که به دنبال آن میگردید جذب خود کنید.
روزهای شانس: ۱۸، ۲۷، ۲۹
روزهای چالش برانگیز: ۴، ۲۵، ۳۰

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای کسب درآمد؛ کافیه یکسری قواعدی که ثروتمندان بلد هستن رو تو هم یاد بگیری. اینکه چطوری پول دربیاری و ثروتمند بشی تو جلسه‌ی آموزشی بهت یاد داده شده. بعد ازدیدن این جلسه، زندگیت عوض میشه.

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست.
از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

نوشته‌های مشابه