عکس های رانویر سینگ | تصاویر رانویر سینگ و همسرش دیپیکا پادوکن
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-08


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر و مدل هندی که در فیلم های سوریاوانشی ، باجیرو مستانی و ولگرد بازی کرده همسرش یکی از ستاره های مطرح بالیوود می باشد. در ادامه عکس های رانویر سینگ را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های رانویر سینگ

رنویر سینگ ۶ جولای ۱۹۸۵ میلادی در خانواده‌ای سیندی در بمبئی به دنیا آمده است. آنجو و جاگجیت سینگ باونانی پدر و مادر او هستند. پدر بزرگ و مادر بزرگ او ساکن کراچی که جزئی از پاکستان فعلی است بودند که در زمان تقسیم بندی هند به بمبئی نقل مکان کردند.

او یک خواهر بزرگتر از خود به نام ریتیکا دارد. رنویر سینگ از طرف مادری نسبت دوری با سونم کاپور (دختر آنیل کاپور) دارد. درواقع با مادر سونام، سونیتا کاپور باونانی نسبت دوری دارد. نام کامل او رنویر سینگ باونانی اما چون معتقد او نام او خیلی طولانی میشد تصمیم گرفت باونانی را از آخر اسم خود حذف کند.

دیپیکا پادوکن و همسرش

این بازیگر مشهور، همیشه آرزو داشته بازیگر شود و به همین منظور درموسسات و امورزشگاه‌های مختلف بازیگری شرکت می‌کرد. او همیشه آدمی پرانرژی و سرزنده بوده و یک بار وقتی به مهمانی جشن تولد رفته بود مادربزرگش از او خواسته بود برقصد و همه را سرگرم کند و می‌گوید به خاطر دارد که سریع وسط جمع پریده و آهنگ «چوما چوما» از فیلم اکشن «هام» را اجرا کرده بود و هیجان این عمل را درک کرده و به بازی و اجرای حرکات موزون علاقه پیدا کرده است.

عکس های رانویر سینگ

زندگی عاشقانه ستاره بالیوود

رنویر در بدو ورود خود به سینما با همبازی‌اش انوشکا شرما وارد رابطه شد که البته این رابطه هیچ گاه علنی نشد و زمان زیادی طول نکشید. رنویر سینگ در سال ۲۰۱۲ سر کار فیلم «رام لیلا» به شدت تحت تاثیر همبازی‌اش دیپیکا پادوکن قرار گرفت و علی رغم مخالفت‌های بسیار دیپیکا که از رابطه‌های قبلی‌اش آسیب دیده بود با او وارد رابطه شد.

او که کاملا دلداده و شیدای دیپیکا شده بود از همان ابتدا به نیمه گمشده خود گفته بود که هدف او ازدواج است و می‌خواهد با او ازدواج کند اما دیپیکا ترجیح داد به صورت پنهانی مدتی با هم در رابطه باشند تا زوایای پنهان شخصیت هم را بشناسند.

رانویر سینگ

آنها در سال ۲۰۱۶ به صورت پنهانی و در مراسمی خصوصی با هم نامزد کردند و در سال ۲۰۱۸ با برگزاری مراسم‌های مجلل سنتی «کونکانی هندو» و «سیک آناند کاراج» (پدر رنویر سیک مذهب است) در لاک کومو، ایتالیا که البته خصوصی بود با هم ازدواج کردند و بعد از آن در هند چندین مراسم جداگانه دیگر ترتیب دادند و ازدواج خود را به صورت مفصل با دعوت از چهره‌های مطرح بالیوود جشن گرفتند.

رنویر که شخصیتی برون گرا دارد هیچگاه از ابراز علاقه به دیپیکا در هیچ محفلی فروگذار نکرده و می‌گوید که سالها آرزوی او ازدواج با دیپیکا بوده و به همسرش افتخار می‌کند و بعد از گذشت یک سال از زندگی مشترک، از بودن در کنار هم بسیار خوشحال و راضی هستند.

دیپیکا پادوکن و رانویر سینگ

عکس های رانویر سینگ ستاره هندی

رنویر سینگ در سال ۲۰۱۹ به عنوان هفتمین سلبریتی برتر هند از نگاه «فوربز» معرفی شد. این مجله درآمد سالانه رنویر سینگ را ۱۷ میلیون دلار تخمین زد وا را به عنوان پنجمین بازیگری که بالاترین دستمزد را در هند می‌گیرد معرفی کرد.

همچنین مجله معتبر « GQ» او را در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ جز ۵۰ چهره جوان تاثیرگذار هندی معرفی کرد و مجله «ایندیا تودی» او را جزء لیست ۵۰ چهره قدرتمند هند قرار داد.

سینگ علاوه بر بازیگری، چهره تبلیغاتی برندهای مطرح مختلفی است که از معروف ترین انها می توان به برند «آدیداس» اشاره کرد.

عکس های رانویر سینگ

جدول یاب , اینستاگرامنوشته‌های مشابه